Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor - zastupci CF
Předseda kontrolní komiseMartin.Kucera Komise - kontrolni Všechna fóra
Technický odborOndrej.Profant Odbor - technicky Všechna fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl MS Královéhradecko
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - HMP Všechna fóra
Vedoucí administrativního odboruVojtech.Pikal Odbor - administrativni Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Administrativní odborAlice.Hamalova Odbor - administrativni Všechna fóra
Republikové předsednictvoBlanka.Charvatova Republikove predsednictvo
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíDaniel.Mazur Krajsti predsedove
David.Klempir Pozastavene clenstvi -
Člen KS PrahaHelena.Buchtova MS Praha 4
Člen KS PrahaIvan.Hruza MS Praha 6 -
Člen KS PrahaJan.Brandejs MS Praha 9 -
Jan.Hora Resortni tym Bezpecnost
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Novak Mistni predsedove
Člen KS PrahaJan.Suchanek MS Praha 11
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Jaromir.Beranek KS Praha s hostujicimi
Místní předsednictvoJaroslav.Nemec PMS Praha 2
Místní předsednictvoLucie.Seguin PMS Praha Reporyje
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMagdalena.Valdmanova Mistni predsedove
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Sterba Mistni predsedove
Člen KS PrahaMichaela.Berankova MS Praha 13 -
Člen KS PrahaMichal.Chalupa MS Praha 7
Vedoucí zahraničního odboruMichal.Gill Odbor - zahranicni
Příznivec Pirátů – PrahaMichal.Hrib RegP Praha -
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMichal.Macek Mistni predsedove
Příznivec Pirátů – Prahamichal.polak RegP Praha -
Mediální odborMichal.Zachar Odbor - medialni
Příznivec Pirátů – PrahaMilan.Minarik RegP Praha 11 -
Vedoucí resortního týmuOndrej.Chrast Vedouci resortnich tymu
Člen KS PrahaOndrej.Vojta MS Praha 10
Člen KS PrahaPavel.Tauer MS Praha 7
Člen KS PrahaRadka.Danickova KS Praha
Člen KS Středočeský krajRoman.Moravek MS Jesenice - Jilove -
Kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Člen KS PrahaVera.Marusiakova MS Praha 4
Člen KS PrahaViktor.Mahrik MS Praha 6
Místní předsednictvoZuzana.Boehmova PMS Praha 11
Krajské předsednictvoZuzana.Freitas PKS Praha
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – Prahajanschneider RegP Praha 4
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoAgnes.Nemeckova PMS Sobeslav
Místní předsednictvoJusuf.Traore PMS Prachaticko
Uživatel fóra – není člen PirátůMagdalena.Opletalova Registrovaní uživatelé
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČROlga.Richterova Poslanecka snemovna - poslanci
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor - zastupci CF
Člen KS Jihomoravský krajIvo.Vasicek MS Slovacko
Člen KS Jihomoravský krajJan.Grmela MS Brno
Člen KS Jihomoravský krajJan.Mucka KS Jihomoravsky kraj
Zahraniční odborLukas.Blazej Odbor - zahranicni
Krajské předsednictvoLukas.Dubec PKS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Fiser MS Brno
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMichal.Najvarek Mistni predsedove
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Patrik_Sebesta Resortni tym Bezpecnost
Předseda/předsedkyně místního sdruženíPavel.Nevrkla Mistni predsedove
Rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Člen KS Jihomoravský krajRobert.Cuma MS Brno
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Člen KS Jihomoravský krajZbynek.Janoska MS Slovacko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Jana.Schlegelova Pozastavene clenstvi
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoJan.Hruska PMS Liberec
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoVaclav.Zidek PKS Liberecky kraj
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseJaroslav.Verner Komise Pha - rozhodci
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Předseda/předsedkyně místního sdruženíLinda.Neubergova Mistni predsedove
Krajský kontrolní týmLukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Krajský kontrolní týmRadek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelAdam.Valenta Zastupitele - Kralovehradecky kraj
SenátorAdela.Sipova Senat - senatori
Vedoucí krajského odboruAles.Dohnal Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajský zastupitelArnost.Stepanek Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaBlanka.Lednicka KS Vysocina
Člen KS Pardubický krajDaniel.Lebduska MS Chrudimsko
Místní předsednictvoDaniel.Netusil PMS Benesov
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor - zastupci CF
Člen KS Olomoucký krajDavid.Hosek MS Prerov
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Předseda/předsedkyně místního sdruženíEva.Novakova Mistni predsedove
Místní předsednictvoFilip.Mezera PMS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - Plzensky kraj
Krajský zastupitelHana.Ancincova Zastupitele - Zlinsky kraj
Republikové předsednictvoHana.Hajnova Republikove predsednictvo
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJakub.Zach Mistni predsedove
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Krajský zastupitelJan.Hosek Zastupitele - Jihocesky kraj
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Předseda/předsedkyně místního sdruženíJan.Licka Mistni predsedove
Jan.Nezhyba MO - pracovni
Krajské předsednictvoJan.Tempel PKS Liberecky kraj
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova KS Liberecky kraj
Krajské předsednictvoJaromir.Horky PKS Olomoucky kraj
Krajské předsednictvoJindrich.Cermak PKS Karlovarsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Demel PKS Moravskoslezsky kraj
Předseda/předsedkyně krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Hlavenka Zastupitele - krajsti
Člen KS Zlínský krajJiri.Jaros MS Zlin
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Pek PKS Plzensky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Roubicek PKS Jihocesky kraj
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Uživatel fóra – není člen PirátůJosef.Janu Registrovaní uživatelé
Krajský zastupitelJosef.Soumar Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelKarel.Karika Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Člen KS Pardubický krajLenka.Martinkova.Spanihelova MS Chrudimsko
Leonard.Varga PMS Frydecko-Mistecko
Člen KS Pardubický krajLibuse.Vevodova MS Svitavsko
Místní předsednictvoLucie.Cirkva.Chocholova PMS Kladno
Krajský zastupitelLucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoMartin.Elias PMS Olomouc
Místní předsednictvoMartin.Kakona PMS Sobeslav
Krajský zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - krajsti
Předseda/předsedkyně místního sdruženíMartin.Mareda Mistni predsedove
Člen KS Plzeňský krajMartin.Ptacek MS Plzen
Mediální odborMartin.Smida Odbor - medialni
Krajský zastupitelMartin.Svadlenka Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMartina.Duskova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelMartina.Vagner.Dostalova Zastupitele - Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoMilan.Chaloupka PKS Plzensky kraj
Místní předsednictvoMilan.Zeleny PMS Kutna Hora
Vedoucí krajského odboruMiroslav.Barta Vedouci krajskych organu
Rozhodčí komiseOndrej.Rucka Komise - rozhodci
Krajský zastupitelPavel.Bulicek Zastupitele - Kralovehradecky kraj