Členský podnět: Odvolání Vladimíra Charváta z předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Ustecky kraj, Predsedajici

Zamčeno

Jste pro projednání návrhu usnesení?

Pro
6
35%
Proti
9
53%
Zdržuji se
2
12%

Celkem hlasujících: 17 - Celkem hlasů: 17

Frantisek.Navrkal
Předseda rozhodčí komise
Profese: datový inženýr/vědec
Dal poděkování: 8155 poděkování
Dostal poděkování: 4662 poděkování

Členský podnět: Odvolání Vladimíra Charváta z předsednictva

Příspěvek od Frantisek.Navrkal » 07 úno 2018, 14:48

Ahoj.

Nedělám to rád, ale je to již nutné udělat, protože Vláďa přes opakované urgence zůstává neaktivní a z vlastní vůle nerezignuje. Sice mi nyní sliboval, že „během pár dní“ rezignuje, ale už nechci riskovat další průtahy. Popravdě jeho rozhodnutí nechápu, ale jednat musím stejně.

Navrhuji, aby se krajské fórum usneslo takto:
Krajské fórum:
  1. odvolává Vladimíra Charváta z funkce 2. místopředsedy krajského sdružení,
  2. odvolává Vladimíra Charváta z funkce zástupce krajského sdružení v republikovém výboru,
  3. ukládá krajskému předsednictvu Vladimíra Charváta odvolat z vyjednávacího týmu pro komunální volby v Ústí nad Labem.
EDIT: Doplnil jsme bod o odvolání z RV.
Flamewar does not determine who is right - only who is left.

Frantisek.Kindl
Člen KS Ústecký kraj
Profese: důchodce - spisovatel
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Členský podnět: Odvolání Vladimíra Charváta z předsednic

Příspěvek od Frantisek.Kindl » 08 úno 2018, 18:30

Moc tomu nerozumím. Očem teda má být to hlasování, o odvolání Vládi, nebo o projednání? Když o projednání, tak kdy a kde. Navrhoval bych to projednat na schůzi v Žtci a ideální by bylo, kdyby tam Vláda byl a mohl bysme to nechat být. Dík. Franta Kindl

Frantisek.Navrkal
Předseda rozhodčí komise

Příspěvek od Frantisek.Navrkal » 09 úno 2018, 16:25

Frantisek.Kindl píše:Moc tomu nerozumím. Očem teda má být to hlasování, o odvolání Vládi, nebo o projednání? Když o projednání, tak kdy a kde. Navrhoval bych to projednat na schůzi v Žtci a ideální by bylo, kdyby tam Vláda byl a mohl bysme to nechat být. Dík. Franta Kindl
Nyní se nehlasuje, pouze se sbírá podpora pro zahájení jednání ve věci. Bod lze odročit na zasedání a probrat ho tam, ale nedělal bych to, protože čas letí. Prostě bychom věc projednali normálně na fóru.

Vladimir.Charvat
Člen KS Ústecký kraj
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Dal poděkování: 156 poděkování
Dostal poděkování: 288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladimir.Charvat » 13 úno 2018, 15:58

Ahoj piratky, pirati, kamaradi.

Velice dekuji za necekanou podporu, ktere se mi dostalo.

Jsou chvile, kdy clovek na sve pouti narazi na ruzne prekazky, krizovatky, protivniky. Nekdy na ne narazi nahodou, tim, ze jde proste kolem, nekdy na nej vybehne z lesa divoka zver, jindy ho prepadne mistni lapka. Na to vse clovek muze a mel by byt pripraven. Na co ale nedokazi byt pripraven nikdy, je prepadeni z vlastnich rad, z vlastnich siku.

Pred mnoha lety jsem od jedne nasi clenky poslouchal pomluvy o jinem nasem clenu, ktere myslim, kdyz na to koukam zpetne, hranicily s moznosti, ci primo byly natvrdo zalovatelne. Byl oznacovan za blazna, byly vytahovany ruzne psychiatricke poruchy, byl nakonec dokonce pomlouvan za pedofilii. Tenkrat jsem si hloupe rikal, ze to jsou nesmysly po jejich rozchodu. Pozdeji jsem zjistil, ze jsem ty pomluvy neposlouchal jen ja, ale mnozi dalsi lide v jeho okoli, vcetne nasich koalicnich partneru z PRO!Usti. Cela ta zalezitost vedla k tomu, ze se danny clen, ac jeden z nejschopnejsich v kraji, stahl z deni (dnes jsem rad, ze se povedlo ho po nekolika letech znovu aktivizovat).

O nejakou dobu pozdeji jsem zase zacal od te same clenky poslouchat pomluvy o jine nasi clence. Pro mne to bylo velke prekvapeni, protoze do te doby byly nejlepsi kamaradky. Pomluvy zase mirily na psychicke zdravi a tocily se na tom, ze nemela prijemne detstvi a ze je diky tomu psychicky nemocna. Ta nase pomlouvana clenka neni prilis prubojna, zato je to opravdu inteligentni a schopny clovek. Az mnohem pozdeji jsem se dozvedel duvod celeho tohoto. Ona clenka zacala citit jiste veci k tomu pred tim pomlouvanemu clenu. A byla pomlouvajici, to cituji, postavena pred jasnou otazku : "Bud ja, nebo on". Bylo vybrano a skoncilo to tak, ze pomlouvana pred par dny presla kvuli tomu tlaku do KS strednich cech, ac zije v nasem kraji.

A dostavame se k dnesnim dnum, ac si jeste udelame maly exkurz do historie.

Ano, byl jsem slepy... Nechal jsem se v minulosti touto clenkou take vyuzit. Nevidel jsem to, mozna nechtel videt, mel jsem toho delani vystylky mezi mlynskymi kameny plne zuby... Vlezl jsem mezi ne, kdyz mirnil bordel, co se del pri rozpadani vztahu. Znovu jsem vlezl mezi mlynske kameny ve sporu ona vs. zatecka bunka. Ano byl jsem pouzivan podobne jako je dnes pouzivana Lily... Jako stekaci pejsek na provazku. Doslo to tenkrat az tak daleko, ze jsem se kvuli tomu malem fyzicky popral s Vitou...

Doufal jsem, ze se vse casem urovna, doufal jsem, ze casem vychladnou horke hlavy a vysusi se jezirka nenavisti.

Asi vic jsem se mylit nemohl. Utoky na toho naseho prvniho zminovaneho clena probihaji stale, jsou to drobnosti, ale neustale. Jen behem voleb jsem z lodi vykryval tri utoky na nej (a informoval o tom alespon cast PKS - Mikulase Peksu s kterym jsem se dohodl, ze se pokusime toto hlidat)... Ty drobne utoky neustaly ani po volbach, dochazelo k chytani se jakekoli informace, ktera by mohla dannemu cloveku ublizit (budu konkretni s jednim pripadem... nejak se objevila informace, ve chvili, kdy jsme resili po rozpadu casti zelenych, ze bychom oslovili nektere, konkretne v tomto pripadu Kodytkovi z tusim Bohusovic, ze se s nimi onen clen zna, ze tam jezdi. Nasledoval okamzity utok, jak to, ze to nema v lobbybstickych kontaktech (vyslo najevo, ze tam jezdi jednou za rok na sraz geocachingu, s politikou to nema nic spolecneho). Ano, je to drobnost, je li tech drobnosti tisic a trvaji nekolik let, je to na psycharnu...

Jak rikam, jde o drobnosti, kterych si nezainteresovany clovek ani nevsimne, ale jste li pod tim utokem, neni vam vubec do zpevu (prvni clen skoncil pres dva roky neaktivni, jina clenka odesla kvuli tomu do jineho KS a ja nyni kvuli tomu odchazim na "dovolenou").

Dostal jsem se totiz do podobne situace. V dobe kdy jsem se snazil mirnit treni mezi nimi jsem byl postaven (doslovne) pred podobnou otazku jako zminovana clenka : "Pujdes proti Lukasovi?", odpoved byla: "Ne, nepudu ani proti jednomu z Vas, uz me nebavi to vase neustale kopani"... Do te doby jsme tu fungovali jako "dvouvladi", neexistovalo rozpor nad jakymkoli tematem. Druhy den po tomto odmitnuti jsem mel prvni kudlu v zadech... Bylo to pro me tenkrat hodne zle procitnuti...

Velky prusvih nastal, kdy se danny clovek stal nasim krajskym KODO, kdy ziskal ohromne pravomoci a hlavne vliv na novacky a priznivci. A ano, ten vliv byl vhodne vyuzit. Kdyz jsem hned na zavcatku zkousel sondovat, zjistil jsem, ze novacci jiz maji toho prvniho clena za blazna, problemoveho clena atd...

Nekdy tesne po volbach jsem byl pritomen zasedani RV v Praze, kde se resila funkce KODO do budoucnosti. Byl jsem opravdu zdesen, jelikoz z KODO se defakto staval podle toho navrhu buh (v kombinaci s tim, ze ten clovek je clen je situace jeste horsi) - a to bez ohledu na to, kdo ho bude delat. Nastesti jeste na tom jednani bylo po diskuzi receno, ze hlavni slovo pak bude mit PKS, ktere si bude moci ty veci definovat jak uzna za vhodne. Na to konto jsem jako clen PKS prisel do diskuze PKS s tim, abychom meli dve KODO na polovicni uvazek a snazili se jim nedat moc pravomoci. Jelikoz KODO byla v chatu PKS, vedela to.

Nasledne jsem prisel s dalsim navrhem, ktery pravdepodobne neni podle not. Budouci centrum UPICE by mel byt rizen volenou radou tri lidi odpovidajicich se KS. Neplacene funkce.

Tou dobou byl priblizne listopad a ja zacinal citit, jak zacinam byt okopavan vic a vic. Presto jsem si rikal, to ustojim, nemam se za co stydet, prace za mnou je a ne malo... Pak prisel prosinec... Drobnych utoku pribyvalo (a opravdu, pokud nejste tim tercem, tezko si uvedomite, ze se neco deje), az to skoncilo v lednu tim, ze jsem zacal byt v druhem tydnu v lednu vyhlasovan za jakousi necinnost...

Tady bych se rad zastavil a vysvetlil o jakou jedinou necinnost slo. 19.12. jsem byl zvolen do RV. Behem vanoc az silvestra jsem byl na horach a vratil jsem se 3.1. Tou dobou probihalo jednani RV o rozpoctu. Omlouvam se, ale nejsem schopen se v tom plne zorientovat behem tak kratke chvile a na rovinu rikam, nejsem zadnej ekonom a tyto veci sly mimo me. Proto jsem do tohoto hlasovani vubec nezasahoval, s tim, ze v dalsich vecech budu normalne fungovat. Mila KODO si dokonce nechala (tusim 16.1., tedy necely mesic po zvoleni, kdy v tom byly vanoce a silvestr) vytahnout primo od RV mou cinnost pro RV a s tim nastoupila na PKS, ze me maji odvolat, ze jsem neaktivni.

Do karet ji take hralo to, ze jsem byl bohuzel misto Zatecke krajske schuze doma a v migrenach objimal toaletu. Nedelam to rad, ale musim to zminit. Po zaplave opravdu sprostych slov a urazek jsem se od jednoho naseho zateckeho clena dozvedel, ze mu vse nase KODO behem dvaceti minut v Zatci vysvetlila. Ted uz vi, co jsem zac...

A ano, v tu chvili jsem se dostal na tu krizovatku zminovanou v uplnem uvodu.
Ano, v tuto chvili jsem postupne odesel ze vsech krajskych chatu a presel do pasivniho modu, kdy jsem nekomunikoval s KODO, jejim manzelem a Lily. S ostatnimi, jak vsichni dobre vite, zcela normalne komunikuji.

Ale to nebylo vse... Ta nejvetsi sranda teprve zacina...

O par dni pozdeji navstivila naseho clena Vojtu Karbana u nej na kramu a zacala mu vysvetlovat, ze jsem se zblaznil, ze mi ruplo z huleni (uz jsem treti, kdo se v jejim okoli zblaznil). OK, to me pobavilo, ale neresil jsem dal. Dokud se mi neozval jeden znamy, co ze se pry se mnou deje, ze pry slysel, ze se mnou neco je, ze pry mi hrablo ci co... A pratele, v tuhle chvili prestava sranda... Ten clovek nemel nic spolecneho s Piraty, ten clovek se to dozvedel v hospode... V tu chvili jsem zkontktoval par znamych a zjistil, ze to neni uplne ojedinela situace.

Ok, to vse by jeste mohlo byt jen na urovni osobni nesnasenlivosti ci dalsich...

Problem je, ze jsou indicie, ze nejde o nejake osobni nesmylsy, ale jde o moc.

Nadhodim par indicii, zavery si udelejte sami.

MS Usti nad Labem neni zalozene, nikde se nic nehlasovalo a ona se verejne prohlasi na krajske schuzi za predsedu ms usti nad labem. Coz prekvapilo asi vsechn, kdy ji dokonce Mikulas Peksa musel usmernit. Na schuzi byli i zastupci PRO!Usti, kteri tim byli sokovani az tak, ze se mne na to po jednani rady obvodu ptali a tim prozradili.

O nejakou velice kratkou dobu pozdeji mi zase sdelili informaci, ze se nase KODO domlouva s byvalou volebni manazerkou PRO!Usti (jinak volebni manazerka TOPky, Schwarzenberga atd), ze manazersky uchvati PRO!Usti (to jsou placene funkce). Ta volebni manazerka se prorekla Karoline Zakovske, ktera je poverena vedenim PRO!Usti, ktera mela za to, ze jde o nejakou Piratskou aktivitu a zeptala se me na to.

Dalsi indicie se zaklada na svedectvi ostatnich, ja na prohlidkach prostor pro UPICE jiz nebyl. Ale hleda se pry kancelar pro poslance a kancelar pro KODO, nekdo tam pry preci sedet musi...

Dalsi indicii je starsi citat : "Bud budu ve vedeni Piratu, nebo u nich nebudu"

Jsou pak veci, ktere mi hodne rozblikavaji varovne svetelko a doufam, ze to je jen velice hloupa shoda nahod a ne realita (berte toto jako varovani, ne obvineni)... Existuji pry nejake seznamy zajemcu a priznivcu co se hlasili. Ja je nevidel a zajimalo by me, zdali k nim ma nekdo jiny pristup nez KODO. Zaslechl jsem par jmen z toho udajneho seznamu a zjezily se mi chlupy na zadech. Ta jmena jsou chlapci z Modre mladeze Franka Janaty, nasi nejvetsi a nejuhlavnejsi nepratele v Usti nad Labem. To je poter ODSky... Ok, doufejme, ze to je pouze nahoda a neznalost mistniho prostredi a ze jim nebyly sdelovany zadne informace o cinnosti nasich lidi. Protoze... Pred nejakou dobou nase KODO pracovalo v Dobrovlnickem centru, ktere vede jista Lenka Černá, která je přítelkyní Radka Vonky... Tuto dámu oznacovala jako velice dobrou kamaradku a dokonce ji sdelovala informace o tom co se u nas deje (rval jsem tenkrat hrozne, kdyz mi to rekla)... Napriklad ta pani vedela driv nez vetsina nasich clenu, ze jsme si za KODO prijali Miru Broze...

Nic, ja uz to nebudu dal rozpitvavat...

Ztratil jsem absolutni duveru v Barboru Přibylovou. Z meho pohledu jde nebezpecneho manipulatora, ktery jde za moci. V tuto chvili prekazim, jsem pod brutalnim utokem (a ano, dekuji clenum PKS, kteri monitorovali facebookovy chat MS Ústí nad Labem a dekuji clenum, kteri jim umoznili nahlednout do tohoto chatu, dekuji Lukasovi, ze dokazal celit tak hroznym pomluvam a nevzdal to, dekuji Kacce Kolesove za upresneni nekterych udalosti a preji ji prijemnejsi Piratsky zivot v stredoceskem KS).

Vysledkem je to, ze nasledne rezignuji ze vsech funkci a odchazim na minimalne rocni odpocinek. To znamena, ze nehodlam vstupovat do MS Ústi nad Labem, nehodlám do něj jakkoli zasahovat (krom toho, ze jsem si vyzadal, abych byl informovan o novaccich a zajemcich, abych je mohl prolustrovat). Nehodlam tedy ani v Ústí nad Labem kandidovat v podzimních volbách. Nehodlam se angazovat v ÚPICE (pouze tam presunu piratsky sklad co mam doma).

Nehodlam jakkoli zasahovat do vyjednavani podzimnich voleb, v tomto duchu byli informovani i lide z koalice. Je zcela na ústeckých členech co a jak si dohodnou.

Poslední dva mesíce pro mne byly az tak stresujici, ze se mi dost zavazne rozjela arytmie srdce, ze me to donutilo se jiz nechat objednat na vysetreni. Doufam, ze to nebude nic zavazneho a po nejake dobe se zase budu moci v klidu zapojit. Timto proste plnim svuj volebni slib, ze nedopustim, aby bylo nejake MS ci KS uneseno v zajmu necich choutek.

Na zaver bych chtel rici, ze se nezlobim ani na Jakuba, ani na Lilly... Jakub je svatej muz, ktery na sobe polena necha stipat a veri sve manzelce. A Lilly je jen hrozne zmanipulovana, jinak je to velmi chytra holka a nechtel bych, abychom o ni prisli...

Tímto Vám všem děkuji za spolupráci a doufám, že se za rok, za rok a pul zase potkame v tvurci nalade.

Vláďa Charvát
13.2.2018
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Marek.Necada
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk

Vladimir.Charvat
Člen KS Ústecký kraj
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Dal poděkování: 156 poděkování
Dostal poděkování: 288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladimir.Charvat » 13 úno 2018, 16:48

Mimochodem, nyni koukam na to hlasovani a musim pozadat, aby bylo predsedajicim ukonceno jako zmatecne.

Behem hlasovani byl upravovan text zneni usneseni, kdy byly jiz po odhlasovani mnohych pridany body b a c (nejprve bod b, viz edit, mnohem pozdeji bod c).

Ne, ze bych mel neco proti zneni usneseni, ale upravovat text o kterem se hlasuje behem hlasovani... TO SI DELATE PRDEL!!! Frantisku? Muzes to prosim nejak vysvetlit?
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk

Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 6910 poděkování
Dostal poděkování: 8912 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 13 úno 2018, 17:02

Vladimir.Charvat píše:Mimochodem, nyni koukam na to hlasovani a musim pozadat, aby bylo predsedajicim ukonceno jako zmatecne.

Behem hlasovani byl upravovan text zneni usneseni, kdy byly jiz po odhlasovani mnohych pridany body b a c (nejprve bod b, viz edit, mnohem pozdeji bod c).

Ne, ze bych mel neco proti zneni usneseni, ale upravovat text o kterem se hlasuje behem hlasovani... TO SI DELATE PRDEL!!! Frantisku? Muzes to prosim nejak vysvetlit?
Technická, nejedná se o hlasování, ale o sběr podpory pro členský podnět. Mám za to, že navrhovatel může návrh upravovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Švejku, až zavěsíte telefon...klap!

PGP: http://pgp.mit.edu/pks/lookup?op=get&se ... 7326D4BF7E

When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Frantisek.Navrkal
Předseda rozhodčí komise

Příspěvek od Frantisek.Navrkal » 13 úno 2018, 17:03

Za krajské fórum a předsednictvo beru na vědomí Vláďovu rezignaci ze všech funkcí a stahuji členský podnět, protože je tímto bezpředmětný.

Jakub.Pribyl
Místní předsednictvo
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Příspěvek od Jakub.Pribyl » 15 úno 2018, 09:49

jen lehhce: Osobní zaležitosti vysvětlovat nebudu, nicméně to rozhodně není tak černobílé jak popisuješ. Byl jsem toho nechtěným aktérem, takže spoustu věcí vím, ti lidé to mají odžité, není třeba to rozpitvávat a hlavně to nikoho nezajímá a pokud jo tak vězte, že do toho stejně neuvidíte ;)
Nehodlám tvůj text rozebírat celý, jednak na to nemám čas a jednak jsou věci, které si nemohu ověřit. Nicméně pár věcí, které ukazují jak jednostraně a paranoidně pracuješ s informacemi.

Milé KoDo nezačalo řešit tvojí neaktivitu v RV s vlastní iniciativy, ale bylo poptáno kdo je za UsK v RV a proč je neaktivní a ať to PKS řeší (tázající je Michaela Vodová). To jestli si hlasoval v RV si nemusí člověk nikde nechat vytahovat, ale stačí kliknout na vyhledat příspěvek uživatele. Takže lež, ale to nevadí. Kdyby jsi normálně komunikoval a vysvětlil, že se nevyznáš atd. tak je po problému.

Ohledně seznamu KoDo, ten byl vytvořen na základě poptávky PKS, a někteří za něj i poděkovali :) Jsou tam lidé, kteří se aktivně hlásí k Pirátům, nějaké informace, aby se PKS mohlo rozumně rozhodnout o přijetí, dostal jsi ho mailem, takže ho máš, další lež, ale to nevadí.

K manažerskému ovládnutí PRO!Ústí, je to úplně jinak než píšeš. Veronika byla Karolínou oslovena zda by o tom přemýšlela, nabídku však odmítla. Když se KoDo dozvědělo co šíříš aniž by ses poptal, tak napsalo mail všem zainteresovaným osobám, včetně Karolíny Ž., PKS i tebe a Veroniky (ta tam přiložila svoje vyjádření) , kde situaci vysvětluje, s možností dalších dotazů, pěkně otevřeně. Takže další lež, ale to nevadí.

Schůze Pirátů jsou většinou otevřené, různě propagované, příjde-li tam nějaký člověk s minulostí v ODS nebo i jinou, tak se to většinou nepozná, tento to řekl a barvitě vyprávěl. V tom seznamu je uveden i s poznámkou, ten seznam máš, můžeš si ty lidi ve své neaktivitě lustrovat :)
Lenka Černá (to je ta parnterka Vonky) má na některé věci podobné názory jako KoDo , spolu šly třeba pochod pro Allepo. To, že jsi tenkrát řval, je typická ukázka toho, že v některých situacích neumíš normálně komunikovat.
Kancelář KoDo v Úpice nebyl KoDo nápad, i když to dává logiku. A hlavně i kdyby, projekt se stejně musí předložit krajskému foru ke schválení. atd.
Současný KoDo je držka prořízlá to zas jo, buďme objektivní. Nicméně ty sis to v hlavě nějak nastavil a k tomu hledáš důkazy, neobjektivně, vytržené z kontextu, často lživě je prezentuješ. Dobrý no :)
Nicméně ať se ti daří, dlouho jsi pracoval ve prospěch lidí, nikdo tvojí práci nedehonestuje. Pauza a trochu práce na seberozvoji bude určitě fajn. (a to myslím opravdu v dobrém, sám si to asi uvědomuješ :) )

Svatý muž :) Jakub Přibyl, manžel KoDo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Pribyl za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Frantisek.Navrkal

Michal.Ketner
Rozhodčí komise
Profese: student logiky
Dal poděkování: 1733 poděkování
Dostal poděkování: 2633 poděkování

Příspěvek od Michal.Ketner » 25 úno 2018, 21:20

Vlada pozbyl funkcí, takže zavírám.
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“