Volební krajská schůze KS Plzeňský kraj - 2.12.2011

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, Predsedajici, PKS Plzensky kraj

Adam.Soukal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: právník
Dal poděkování: 1939 poděkování
Dostal poděkování: 2650 poděkování

Volební krajská schůze KS Plzeňský kraj - 2.12.2011

Příspěvek od Adam.Soukal »

Jako místopředseda Pirátské strany svolávám v rámci KS Plzeňský kraj volební krajskou schůzi na 2. 12. 2011 od 18:00 v Plzni. Konkrétní místo bude určeno v tomto vlákně. Toto oznámení bylo rozesláno všem členům KS Plzeňský kraj. Volba krajského předsednictva proběhne po hromadné rezignaci PKS v tomto kraji.

Prosím členy o co největší účast vzhledem k této důležité volbě a i z důvodu řešení propagace během zimních měsíců.

Program:

0, Volba předsedajícího, zapisovatele a volební komise
1, Volba nového krajského předsednictva
2, Nominace členů do RV
3, Přijetí nových členů
4, Zařizování krajské kanceláře
5, Leták Petra Kopače a jeho distribuce
6, Další body

Dále prosím všechny členy, kteří mají zájem kandidovat do PKS, aby zde svou kandidaturu oficiálně oznámili. Děkuji za pozornost.

Kandidáti na předsedu:

Martin Potůček

Kandidáti na místopředsedu:

Petr Vileta
Pavel Liška
Adam Šoukal
Petr Kopač

Petr Sebesta
Profese: blabla
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: Volební krajská schůze KS Plzeňský kraj - 2.12.2011

Příspěvek od Petr Sebesta »

Tak to se musím rovnou omluvit, škoda že to nevyšlo na jiný ...
Volte ZEMANA, neplivejte Masarykovi a Benešovi a dalším do úst !!!!!!

Jiri.Rezek
Republikový výbor
Profese: výzkumný pracovník
Dal poděkování: 1468 poděkování
Dostal poděkování: 2381 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Velice pravděpodobně dorazím.
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 26231 poděkování
Dostal poděkování: 21811 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dorazim.

Dostal jsem navrh na mistnost pro poradani schuzi. Zadarmo, s obsluhou a je to Americka 29. Cena "protisluzby" je cca hodinu na zodpovezeni dotazu kolem pocitacu pred/po kazde schuzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Adam.Soukal, Martin.Potucek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr Sebesta
Profese: blabla
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Příspěvek od Petr Sebesta »

Myslím, že ta místnost je zbytečnost do teď to fungovalo různě po klidnějších restauracích/hospodách ...

Myslím, že sme obsluze a okolí ukradený ...
Volte ZEMANA, neplivejte Masarykovi a Benešovi a dalším do úst !!!!!!

Adam.Soukal

Petr Vileta píše:Dorazim.

Dostal jsem navrh na mistnost pro poradani schuzi. Zadarmo, s obsluhou a je to Americka 29. Cena "protisluzby" je cca hodinu na zodpovezeni dotazu kolem pocitacu pred/po kazde schuzi.
Samozřejmě, že je dobrý nápad. Restaurace už mi lezou krkem. Nechodíme na pivo, ale řešit politiku. Ta protislužba, jakože nějaký dotazník nebo poradit s nějakýma věcma? Jak se jmenuje ta společnost? Je tam toho víc.

Adam.Soukal

Jinak bych také rád oznámil svou kandidaturu na místopředsedu kraje. Rád bych, aby se Martin nemusel bát, že v tom bude sám a když by neměl čas, aby ho mohl někdo oficiálně zastoupit. Sice vím, že to mohu i jako člen RP, ale někdy je to takto jednodušší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Soukal za příspěvek:
Martin.Potucek

Martin.Potucek
Profese: vývojář software
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Potucek »

Jsem jednoznačně pro klidnou místnost. Pokud se má někdy něco vyřešit, tak to musí být v klidu. Opravdové schůze s jednoznačným programem jsme vždy uskutečnili v klidných salóncích. Pokud to bylo někde v hospodském placu, tak to vždy dopadlo jako kecárna a prakticky se nic nevyřešilo nebo jen velmi málo věcí.
Co se týče Americké 29. O co přesně jde? Na této adrese sídlí Strana zelených. Tam mají malou konferenční místnost a vedle je sdílená vetší místnost, která by byla pro nás k tomuto účelu dobrá. Já jsem se však nikdy Marka a spol. na tuto možnost neptal, protože mi to přišlo blbé, abychom zvali lidi do míst, kde mají nad vchodem do ulice logo Zelení a na vedlejších a vstupních dveřích také. Jde o třetí nebo druhý patro, teď nevím - byl jsem tam mnohokrát (kvůli OC Aréně/Corsu), ale teď si nevybavím, které to je. V tom patře přes chodbu sídlí Junák, další firmy nevím.
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku

Martin.Potucek
Profese: vývojář software
Dal poděkování: 146 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Potucek »

Jinak co se týče Adamovy kandidatury. Nechci za něj lobovat, on to vlastně ani nepotřebuje, avšak podmínka mé opětovné kandidatury je to, že za sebou budu mít místopředsedy, kteří budou moci moji práci (hlavně vystupování navenek, organizování apod.) zastat naprosto bez problémů. Protože ne vždy budu moci, ať už jde o služební cesty nebo pracovní vytížení. Zvlášť před volbami začne zase kolotoč, kdy si nás budou média všímat a tam bude muset vystupovat někdo, kdo bude buď první na kandidátce či předseda nebo místopředsedové v kraji. Místopředseda strany je sice hezké místo, ale vypadá to trochu blbě, když hovoří do krajský věcí jako by člověk úplně shora. ;)

Další věcí je, že by měli kandidovat lidi, kteří chtějí v příštím roce či letech se veřejně vyjadřovat k některým tématům a věcem. To se může zdát v dnešním stavu věci jako nedůležité, protože moc věcí se u nás nedělalo. Vidím to však na svém účinkování boji proti OC Aréně alias MC Corsu. Zde jsem vždy vystupoval za Piráty a jako předseda jsem to tak vždy prezentoval. V podstatě šlo ale o mou sólovou akci. Nešlo a nejde o tak moc významnou prezentaci v důsledku toho, že jsme hned na začátku řekli, že půjde o nestranickou akci. A tak Piráti byli zmíněni pouze v tiskovkách. Narozdíl od toho však mnohými je to vnímáno celé toho hnutí jako akci Martina Marka a to navzdory snaze jeho i dalších lidí ze Zelených. Což však bylo způsobeno dvěma aspekty. První jsem již napsal výše a druhý je, že on nemá žádnou větší funkci v Zelených a přitom je on opravdu ten nejaktivnější, co se týče komunikace s médii. On je pak tedy spojován s mnohými věcmi, jako Plzeňská práva, Boj za nekácení Šumavy, Ochranu knihovnice ze ZČU a mnohých dalších, ale se SZ už moc ne. Tedy je to reklama pro něj, ale ne už tolik pro SZ. Což může být záměr, ať SZ tak jeho. Do toho zas tolik nevidím.
Každopádně pokud by se našel v řadách Pirátů někdo, kdo by chtěl být aktivní ať už z jakéhokoliv rozumného důvodu (boj za postavení školky v místech kde je potřeba, upozorňování na předražené zakázky, psaní článků o čemkoliv v rámci našeho programu do médií, atd.), tak by měl uvažovat o kandidatuře na stranickou funkci. Je nás málo a tak ti opravdu schopní lidi jsou důležití. Ostatně množství aktivních lidí je náš hlavní problém.
Toť můj názor na místopředsedy, které tam mají být. Lidé, co dokáží prezentovat, chtějí buď aktivně pomáhat straně vystupovat v kraji nebo mají vlastní boje proti zkorumpovanému systému a chtějí podpořit tuto aktivitu prezentací Pirátů. Chtěl bych totiž, aby se to zde nějak rozhýbalo. Poslední rok jsme sice dělali akce, ale fakticky jsme přešlapovali na místě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Potucek za příspěvky (celkem 2):
Adam.Soukal, Petr.Kopac
Největší borec v KS Plzeňský kraj
můj profil a krajský profil na facebooku

Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Profese: Software engineer
Dal poděkování: 5491 poděkování
Dostal poděkování: 3597 poděkování

Příspěvek od Petr.Kopac »

Zdravim!

Ja jsem ve strane sice kratkou dobu, ale rad bych take oznamil svou kandidaturu na mistopredsedu. Mam pro to dva duvody
  1. chci pro stranu neco udelat a byt aktivni.
  2. seznamil jsem se se soucasnym vedenim a aktivnimi cleny a zjistil, ze mame vsichni spoustu napadu, ale nedostatek kapacit na jejich realizaci.
Na cem jsem se zatim ucastnil: spoluorganizoval jsem schuzi 17. listopadu v Plzni, s kolegy jsme roznaseli letaky. Nasledne jsme zjistili, ze soucasne letaky vubec nevyhovuji ucelum, ke kterym bychom je potrebovali, takze jsem se pustil do designu noveho letaku, ktery ted probirame na podatelne MO.

V nejblizsi budoucnosti se chci venovat hlavne propagaci strany a spolupraci na organizaci ruznych akci. Rad bych se napr. podilel na organizaci budouciho Vyoseni v Plzni. Taky jsem uz s Petrem Viletou diskutoval o moznosti vzniku moderovaneho video-konferencniho systemu pro ucely nasi strany, postavenem na FOSS. To bude dlouhodobejsi projekt, ktery je zatim ve fazi pripravy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Jiri.Rezek, Martin.Potucek
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“