Petr Holek píše:Obeslal jsem a obtelefonoval cca 20 tiskaren ...
Jen poznámka. Dnes na schůzi KS Plzeň referoval Petr Kopač, že bychom plakáty mohli nechat vytisknout v Německu a vyšlo by to levněji než v ČR (PP-DE má množstevní slevu). Dokonce tam používají nějaký jiný papír,
vodě odolný, který při lepení nedělá vrásky. Doprava z Německa není problém, jezdí tam třeba PPL docela levně.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev
Města Plzně a
Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti:
Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.