Pirvestr 2012

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ahoj ahoj,

Marcel prisel s napadem, ze bychom letos mohli oslavit Silvestr po Piratsku a s Piraty. Jelikoz jsem mel minuly rok identicky napad a k realizaci nedoslo, chytil jsem se tehle myslenky jako kliste a ted vam ji tedy predstavuji.

Momentalne mame od Patrika nabidku jakesi chaticky v Jesenikach, ktera je pry na kraji vesnice, blizko obchodu a blizko sjezdovky, takze zrejme idealni situace. Paklize bychom do toho ale meli jit, chtelo by to sehnat alespon takovych 8 nebo 10 lidi (netusim jaka je kapacita, ale min nez tohle asi nema smysl).

Proto vas prosim, abyste sem napsali, zda byste meli zajem ucastnit se Pirvestru v Jesenikach a jaka je pravdepodobnost (hodnota od 0.0 do 1.0), ze budete moci jet. Pokud nebudete moci nebo nemate zajem, tak to sem, prosim, napiste take, at mame prehled. Diky

Predbezny seznam:
  • Marcel Kolaja - (predpokladam) 1.0
  • Tom Vymazal - 1.0
  • Tomas Kolacny - 0.6
  • Michal Wagner - 1.0
  • Ondra Kotas - 0.75
  • Jindra Bartek - 0.8
Naposledy upravil(a) Tomas.Vymazal dne 30 říj 2012, 01:13, celkem upraveno 2 x.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 3022
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Profese: Zastupitel města Brna
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1513 poděkování
Dostal poděkování: 3581 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

0.6
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz
Uživatelský avatar
Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Michal Wagner »

1.0
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Ondrej.Kotas
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 srp 2011, 16:25
Profese: automatizační specialista
Bydliště: Brno - Nový Lískovec
Dal poděkování: 3762 poděkování
Dostal poděkování: 3493 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Ondrej.Kotas »

0.75 protože se mi nechce jet s mladou do Paříže busem. Pokud ale objeví letecky něco výhodnýho, tak poletím...
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: brněnský zastupitel pro IT
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

0.8
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Jindrich.Bartek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2707
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Profese: Idealistický pragmatik
Bydliště: London
Dal poděkování: 3184 poděkování
Dostal poděkování: 2613 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Jindrich.Bartek »

A chci se zeptat, vic Piratu napric kraji, o tom neuvazujete? A nemusi to byt zrovna v Jesenikach...
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas Babicky »

0.1
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Jindrich Bartek píše:A chci se zeptat, vic Piratu napric kraji, o tom neuvazujete? A nemusi to byt zrovna v Jesenikach...
No je fakt, ze by bylo dobre to presunout do vnitrostranicke diskuse. Mam totiz od tohohle RVcka dost brutalni plany na to, co by se na Pirvestru dalo delat. Ted mi ale dochazi, ze bude nejlepsi ve vnitrostranicke diskusi zalozit nove tema stejneho nazvu a sem lidi jen odkazat. Kdyby nevysel celostatni Pirvestr, budeme mit alespon ten svuj.

Topic ve vnitrostranicke diskusi: vnitrostranicka-diskuze-f75/pirvestr-2012-t14124.html
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Michaela.Krausova
Člen KS Praha
Příspěvky: 286
Registrován: 20 říj 2010, 22:02
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Bydliště: Žižkoff
Dal poděkování: 399 poděkování
Dostal poděkování: 563 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Michaela.Krausova »

0.9 a Misa Krupickova podobne :)
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Pirvestr 2012

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Pirvestr na fóru Martin Foltýn náš kolega KS OLK bydlící kousíček od Jeseníka je DJ a může být zájemcům průvodcem místními poměry a situací. Neváhejte se na něj obracet.
Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“