Marcel prisel s napadem, ze bychom letos mohli oslavit Silvestr po Piratsku a s Piraty. Jelikoz jsem mel minuly rok identicky napad a k realizaci nedoslo, chytil jsem se tehle myslenky jako kliste a ted vam ji tedy predstavuji.
Momentalne mame od Patrika nabidku jakesi chaticky v Jesenikach, ktera je pry na kraji vesnice, blizko obchodu a blizko sjezdovky, takze zrejme idealni situace. Paklize bychom do toho ale meli jit, chtelo by to sehnat alespon takovych 8 nebo 10 lidi (netusim jaka je kapacita, ale min nez tohle asi nema smysl).
Proto vas prosim, abyste sem napsali, zda byste meli zajem ucastnit se Pirvestru v Jesenikach a jaka je pravdepodobnost (hodnota od 0.0 do 1.0), ze budete moci jet. Pokud nebudete moci nebo nemate zajem, tak to sem, prosim, napiste take, at mame prehled. Diky
Predbezny seznam:
- Marcel Kolaja - (predpokladam) 1.0
- Tom Vymazal - 1.0
- Tomas Kolacny - 0.6
- Michal Wagner - 1.0
- Ondra Kotas - 0.75
- Jindra Bartek - 0.8
