Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5507 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Událost: https://www.facebook.com/events/993406684078486/

Z mailu:
Vážený pane,

kontaktuji Vás jako organizátorka předvolební debaty "Kam povedu Středočeský kraj". Jak jsem již uvedla ve svém dřívějším vyjádření na blogu http://www.barboraurbanova.cz, uvědomuji si, že je mnoho politických stran, sdružení občanů či hnutí, které jsem na debatu z kapacitních důvodů nepozvala. Protože si však myslím, že zaznít by měly všechny názory a jako organizátorka jsem zcela nezávislá, ráda bych vás pozvala na debatu a rezervovala vám místo do přední řady s tím, že budete moderátorem formálně uveden také a bude vám poskytnut prostor na prezentaci vašeho volebního programu a názorů.

Tímto samozřejmě také formálně potvrzuji Vaši registraci na debatu.

S přátelským pozdravem,

Barbora Urbanová
organizátorka
Z webu:
Okruhy k debatě:
Cílem celé akce je seznámit širokou veřejnost se stanovisky kandidátů.

Podbody debaty:
1) ÚVOD – představení kandidátů, jejich cílů a záměrů, zkušeností
2) ŠKOLSTVÍ…
3) DOPRAVA
4) TRANSPARENTNÍ ŘÍZENÍ A HOSPODAŘENÍ KRAJE

Pálí vás i něco jiného, co by nemělo zapadnout? Doražte na debatu, jednotliví kandidáti budou připraveni odpovídat na vaše dotazy!

Update: Z mailů a dotazů na Facebooku vyplynulo, že dalším závažným tématem, na které v diskusi může dojít, je i ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.
Aspoň mám motivaci do té doby sepsat SčK program a vymyslet message kampaně (nástřel je v analýze na Redminu). Nápady vítány!

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Je to hezké, ale ve skutečnosti pozvala zástupce pouze 6 stran a nepřijde nikdo. říká se tomu "kolenářství"
Oznámení moderátora:
Uživatel napomenut za OT.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5507 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Antonin.Zapletal píše:Je to hezké, ale ve skutečnosti pozvala zástupce pouze 6 stran a nepřijde nikdo. říká se tomu "kolenářství"
Účast veřejnosti je vcelku irelevantní (jako tvoje poznámky), hlavně že o tom napíšou článek.

A napomínám tě za OT. ;)

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Antonin.Zapletal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 411
Registrován: 10 zář 2015, 12:17
Profese: pracující
Dal poděkování: 360 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování

Re: Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Antonin.Zapletal »

Díky za napomenutí, já tě zas napomínám za nehospodárné nakládání se stranickými prostředky ;)

No ale jestli máš čas, zítra je velké setkání na Urale, tak můžeš přijít na přátelák. Vcelku široké spektrum osobností, jistě budou mít spoustu otázek. Článek ti o tom napíšu sám, ale myslím že tamtamy to roznesou samy.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5507 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Report:
Účast byla cca 100 lidí, z nichž někteří byli reportéři, šéfové různých spolků a různé šedé eminence (včetně např. Dalibora, kterému opět díky za morální support a odvoz). Socani to nakonec totálně zalomili a neposlali za nedostupného Peteru žádnou náhradu. :fet: Zdaleka nejsympatičtější mi byl Vít Rakušan (STAN). Já měl možnost také vystoupit, čehož jsem asi třikrát využil. Tady je malá ochutnávka:


Oznámení moderátora:
Vlákno přesouvám do obecného fóra

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13459
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34835 poděkování
Dostal poděkování: 17681 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Debata - "Kam povedu Středočeský kraj" 23. 6. 2016

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Částečné upirátění debaty se vydařilo, Franta byl svěží mořský vánek mezi politickým středočeským bezvětřím. :) (Všichni chtějí najednou transparenci a tak :) )

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“