Kdyby MW někdo rozbil hubu, tak neřeknu ani zbla. Je to proti našim předpisům a pravidlům. Stejně tak jsem psal, že by bylo lepší MW nechat blejt hovna, protože to prostě dělá, a nečinnost v tomto je podle vás taky proti pravidlům.Jan Nezhyba píše:Bavímě jak tady jde celkem o elementární slušnost a podobné základní principy
a vy si tady mastíte hubu předpisama ... konkrétně někteří ... to je jen sebeonanie lidí co se rádi čtou a poslouchaj
fak politka jak má bejt(du z vás blejt)
- supr neřešmě problém proč taky, hlavně ale politicky korektně dle předpisů a tak se lidskost vytrácí i od pirátské strany neb i oni se (in : riť) obrací...
To rozhodnutí RP je k ničemu, ať už je nebo není podle předpisů, protože registrace na fórum jako RegP je úkon, proti kterému nemáme fungující nástroje.