Váš názor na 9/11
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Váš názor na 9/11
Protože jsem byl popíchnut, zakládám tuto anketu, aby se alespoň trochu vyjasnily naše postoje k newyorským panelákům.
Jaký je tedy váš názor na události 11. září 2001?
Obrázek
Snažil jsem se odpovědi napsat tak, abyste se alespoň k jedné mohli přiklonit.
Jaký je tedy váš názor na události 11. září 2001?
Obrázek
Snažil jsem se odpovědi napsat tak, abyste se alespoň k jedné mohli přiklonit.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
- Robert.Magni
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Barbora.Hruzova
- Zástupce vedoucího odboru
- Příspěvky: 331
- Registrován: 27 říj 2013, 22:24
- Profese: knihovnice, spisovatelka
- Bydliště: Praha 6
- Dal poděkování: 1630 poděkování
- Dostal poděkování: 708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Je tam jen takový malý logický nesmysl - mrtvé už nelze zabít. Leda by to byli zombie. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Takže můj názor je stejný od první chvíle. Americká práce. Jako jediní na tom vydělali a to tak,že celé hejno much jednou ranou.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Ivo.Vasicek
- Zdenek.Strnad
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 472
- Registrován: 08 črc 2012, 11:07
- Profese: novinář, projektový manažer
- Bydliště: Praha 10
- Dal poděkování: 115 poděkování
- Dostal poděkování: 772 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Jsem přesvědčen že za to může Kalousek, svobodní zednáři a inteligentní fialové bytosti z Alfy Centauri.
Naposledy upravil(a) Zdenek.Strnad dne 31 led 2015, 08:31, celkem upraveno 1 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Strnad za příspěvky (celkem 10):
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Petr.Vileta, Lukas.Novy, Frantisek.Kopriva, Alexandr.Mansurov, Pavel.Moravec, Radek.Holodnak, Barbora.Hruzova, Oldrich.Fischer, Vojtech.Pikal
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Ja v tom citim znaky typicke pro praci Jana Tleskace.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
- Zdenek.Strnad
- Frantisek.Kopriva
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 2464
- Registrován: 10 říj 2013, 20:37
- Profese: poslanec
- Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
- Dal poděkování: 5478 poděkování
- Dostal poděkování: 3426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Já jsem rozpolcený mezi druhou a třetí možností (shora). Chci totiž podpořit výrok "oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé (sem tam s nezanedbatelnými nesrovnalostmi), o konspiraci se nejedná" a zároveň "vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů". Respektive tyhle možnosti se vlastně vůbec nevylučují. I kdyby oficiální vysvětlení bylo 100% pravdivé, neznamená to, že toho řada jednotlivců a skupin nevyužila...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 2):
- Petr.Vileta, Pavel.Moravec
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter |< >| Instagram
* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
- Martin.Smida
- Mediální odbor
- Příspěvky: 3971
- Registrován: 12 črc 2012, 07:45
- Profese: Kompostář
- Bydliště: Majetín
- Dal poděkování: 2830 poděkování
- Dostal poděkování: 5221 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
asi tak...
oficiální verze byla přesvědčivě zpochybněna. žádná jiná verze však nebyla bez pochyb potvrzena.
takže nevěřím ničemu
oficiální verze byla přesvědčivě zpochybněna. žádná jiná verze však nebyla bez pochyb potvrzena.
takže nevěřím ničemu
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvek:
- Pavel.Moravec
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
911 je zcela vyjímečný ,ale přitom v těch nejlepších tradicích kráčející typ ,technický a inženýrský um použitý při návrhu,přípravách i vlastní realizaci neoddiskutovatelný,doufám,že už brzy budu moci osobně znovu takovou krásu řídit na nějakém letišti .Porsche 911 je vskutku jedinečný počin. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 3):
- Robert.Magni, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Ať už to bylo jakkoliv, tak budova č.7. musela být odstřelena. To si nemyslím, to je jistota, protože jsou jednoznačně zdokumentována fakta - rychlost pádu.
Na budovu spadl na střechu kus trosek a po cca 7 hodinách (ve videu 2.45minuta) se zřítila. Padající střecha se k zemi pohybovala rychlostí volného pádu. Při běžném zřícení je to zcela vyloučené - padající patra musí spotřebovat pohybovou energii na destrukci podlaží nižších, což se projeví nižšší rychlostí padající střechy. K tomu, aby budova padala rychlostí volného pádu je nutný řízený odstřel - jednotlivá patra jsou odstřelována a "přidávají" se bez odporu k již padající hmotě.https://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es
Samozřejmě je těch podivností více (do Pentagonu nemohl narazit Boeing, nalezené trosky tomuto typu letadla tomu vůbec neodpovídají), ale to lze různě zpochybńovat (všechny záznamy z kamerových systémů se ztratily atp.).
Edit: oprava č. budovy
A ještě stručná prezentace oficiální verze:https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54
Na budovu spadl na střechu kus trosek a po cca 7 hodinách (ve videu 2.45minuta) se zřítila. Padající střecha se k zemi pohybovala rychlostí volného pádu. Při běžném zřícení je to zcela vyloučené - padající patra musí spotřebovat pohybovou energii na destrukci podlaží nižších, což se projeví nižšší rychlostí padající střechy. K tomu, aby budova padala rychlostí volného pádu je nutný řízený odstřel - jednotlivá patra jsou odstřelována a "přidávají" se bez odporu k již padající hmotě.https://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es
Samozřejmě je těch podivností více (do Pentagonu nemohl narazit Boeing, nalezené trosky tomuto typu letadla tomu vůbec neodpovídají), ale to lze různě zpochybńovat (všechny záznamy z kamerových systémů se ztratily atp.).
Edit: oprava č. budovy
A ještě stručná prezentace oficiální verze:https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 31 led 2015, 11:31, celkem upraveno 3 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
- Robert.Magni, Martin.Shanil, Vlad86, Vaclav.Fortik, Frantisek.Navrkal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Budova 7, ne 6.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
- Ivo.Vasicek