Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
10
21%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%
 
Celkem hlasujících: 47 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Vileta »

Protože jsem byl popíchnut, zakládám tuto anketu, aby se alespoň trochu vyjasnily naše postoje k newyorským panelákům.

Jaký je tedy váš názor na události 11. září 2001?
Obrázek

Snažil jsem se odpovědi napsat tak, abyste se alespoň k jedné mohli přiklonit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Robert.Magni
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Příspěvky: 331
Registrován: 27 říj 2013, 22:24
Profese: knihovnice, spisovatelka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 1630 poděkování
Dostal poděkování: 708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Barbora.Hruzova »

Je tam jen takový malý logický nesmysl - mrtvé už nelze zabít. Leda by to byli zombie. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Hruzova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Robert.Magni »

Takže můj názor je stejný od první chvíle. Americká práce. Jako jediní na tom vydělali a to tak,že celé hejno much jednou ranou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Jsem přesvědčen že za to může Kalousek, svobodní zednáři a inteligentní fialové bytosti z Alfy Centauri.
Naposledy upravil(a) Zdenek.Strnad dne 31 led 2015, 08:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ja v tom citim znaky typicke pro praci Jana Tleskace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Zdenek.Strnad
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 2464
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: poslanec
Bydliště: Mladá Boleslav / Praha
Dal poděkování: 5478 poděkování
Dostal poděkování: 3426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Já jsem rozpolcený mezi druhou a třetí možností (shora). Chci totiž podpořit výrok "oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé (sem tam s nezanedbatelnými nesrovnalostmi), o konspiraci se nejedná" a zároveň "vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů". Respektive tyhle možnosti se vlastně vůbec nevylučují. I kdyby oficiální vysvětlení bylo 100% pravdivé, neznamená to, že toho řada jednotlivců a skupin nevyužila...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Pavel.Moravec
sněmovní profil |< >| veřejný kalendář |< >| Facebook |< >| Twitter |< >| Instagram

* místopředseda výboru pro evropské záležitosti PSP, delegát do Parlamentního shromáždění Rady Evropy, vedoucí skupiny přátel Tibetu
* vedoucí rezortního týmu EZO, vedoucí mezirezortního týmu Lidská práva
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Mediální odbor
Příspěvky: 3971
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2830 poděkování
Dostal poděkování: 5221 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Smida »

asi tak...
oficiální verze byla přesvědčivě zpochybněna. žádná jiná verze však nebyla bez pochyb potvrzena.
takže nevěřím ničemu :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvek:
Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Milan.Muller »

911 je zcela vyjímečný ,ale přitom v těch nejlepších tradicích kráčející typ ,technický a inženýrský um použitý při návrhu,přípravách i vlastní realizaci neoddiskutovatelný,doufám,že už brzy budu moci osobně znovu takovou krásu řídit na nějakém letišti .Porsche 911 je vskutku jedinečný počin. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ať už to bylo jakkoliv, tak budova č.7. musela být odstřelena. To si nemyslím, to je jistota, protože jsou jednoznačně zdokumentována fakta - rychlost pádu.
Na budovu spadl na střechu kus trosek a po cca 7 hodinách (ve videu 2.45minuta) se zřítila. Padající střecha se k zemi pohybovala rychlostí volného pádu. Při běžném zřícení je to zcela vyloučené - padající patra musí spotřebovat pohybovou energii na destrukci podlaží nižších, což se projeví nižšší rychlostí padající střechy. K tomu, aby budova padala rychlostí volného pádu je nutný řízený odstřel - jednotlivá patra jsou odstřelována a "přidávají" se bez odporu k již padající hmotě.https://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es
Samozřejmě je těch podivností více (do Pentagonu nemohl narazit Boeing, nalezené trosky tomuto typu letadla tomu vůbec neodpovídají), ale to lze různě zpochybńovat (všechny záznamy z kamerových systémů se ztratily atp.).
Edit: oprava č. budovy
A ještě stručná prezentace oficiální verze:https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 31 led 2015, 11:31, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Martin.Shanil, Vlad86, Vaclav.Fortik, Frantisek.Navrkal
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Lukas.Novy »

Budova 7, ne 6.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Ivo.Vasicek
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“