Anketa - vlastnosti předsedy

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.

Jaké vlastnosti musí mít váš předseda strany?

1A- Musí být pravdomluvný
7
12%
1B- Stačí, když bude taktik a nebude lhát
4
7%
2A- Musí mít charisma
11
19%
2B- Stačí, když bude hezký, sympatický
0
Žádná hlasování
3A- Musí mít vynikající slovní projev
10
18%
3B- Stačí, když má dobré myšlenky, prezentovat je může někdo jiný
0
Žádná hlasování
4A- Musí být chytrý - vzdělaný
8
14%
4B- Stačí, když bude mít selský rozum - zdravou logiku
4
7%
5A- Musí být pohotový
11
19%
5B- Stačí, když se bude usmívat a významně pozvedat obočí - dobrý herec
2
4%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 57

Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

CO je důležité pro úspěšného předsedu strany?
CO je důležité pro vás, co má předseda strany splňovat, aby vám vyhovoval?

Myslím, že se tady nemusíme bavit o tom, že má být Pirát, že má dodržovat program, že ... a všechny ty další ideologické věci.
Jedná se o to, co je zároveňdůležité pro nás - vás, ale i pro veřejnost, aby uvěřila, že jsme ta správná volba.....

Je to složité a dobrý leadr se pozná, až když je ve funkci..., protože dokud si to nezkusí, neprojeví se ;-)

Vaše další tipy a dle vás podstatné vlastnosti, přidejte do komentáře, ať z toho uděláme dobrou anketu...

Musí být neustále pozitivní
Musí být pravdomluvný
Musí být hezký
Musí být empatický
Musí být asertivní
Musí mít charisma
Musí mít vynikající slovní projev
Musí být chytrý - vzdělaný
Musí být vychytralý - schopnost konspirací
Musí být pohotový
Musí být taktik
Musí být tvrdý
Musí být pracovitý
atd. atd. atd. ....
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Martin.Shanil »

musí to nýt mladý krásný gay s kladným vztahem k drogám a třema tituly z oblasti IT.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 8):
Marek.Necada, Vojtech.Pikal, Ivan.Bartos, Barbora.Hruzova, Petr.Vileta, Jaroslav.Hais, Ivan Sirko, Jindrich.Bartek
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Martin Shanil píše:musí to nýt mladý krásný gay s kladným vztahem k drogám a třema tituly z oblasti IT.
:lol: 8-) :fet:
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Příspěvky: 1984
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1711 poděkování
Dostal poděkování: 3362 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Mě stačí pouze otevřenost = upřímnost a schopnost naslouchat => důvěra.
Otevřenost je esence pirátství, která s sebou nese všechno ostatní. Co to nepřinese, to ta upřímnost spolehlivě přebije.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Ivan Sirko

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Marek.Necada »

Jděte už s těmi Führery do háje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 6):
Ondrej_Marek, Vojtech.Pikal, Frantisek.Navrkal, Michal.Ketner, Jakub.Burget, Ivan Sirko
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Nějak nemám pocit, že by v anketě byla ta podstatná témata jako schopnost organizovat a vést, politický přehled nebo třeba silné ideové zakotvení, ale co už.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Martin.Smida, Barbora.Hruzova, Jaroslav.Hais
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Vojtech Pikal píše:Nějak nemám pocit, že by v anketě byla ta podstatná témata jako schopnost organizovat a vést, politický přehled nebo třeba silné ideové zakotvení, ale co už.
V prvním postu:
Myslím, že se tady nemusíme bavit o tom, že má být Pirát, že má dodržovat program, že ... a všechny ty další ideologické věci.
Jedná se o to, co je zároveňdůležité pro nás - vás, ale i pro veřejnost, aby uvěřila, že jsme ta správná volba.....
Nejsem si jistá, jestli předseda musí umět organizovat či vést... není manažerem strany, dost z vás tvrdí, že nejsme firma ;) Na to je celá struktura strany, na organizaci - to už bylo dávno vymyšlený, to nemusíme vymýšlet :lol:
Ivan, si myslím, taky neumí organizovat...
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25668 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Podle stanov je jednoznačně manažerem strany - resp předsednictvo je a on je jeho vedoucím.
Jsem možná divnej, ale volím si zástupce podle toho, co mají na dané pozici dělat, nikoliv, co si myslím, že by měli dělat.

Ideová zakotvenost je důležitá, bo jsme strana ideově širší, některé proudy se tu těžko snášejí a občas mám pocit, že pro některé to "Pirátství"(čl. 2(1) a (2) St.) není úplně to programově hlavní. A i když takový člověk jistě může být členem, nebo třeba i garantem, nevím, jestli je vhodné, aby byl předsedou.
A mezi Cíli a Programem je velká vzdálenost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Petr.Vileta
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Rozhodčí komise
Příspěvky: 4644
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 9744 poděkování
Dostal poděkování: 5619 poděkování

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

V našem prostředí to může být leda superman. Vizte vnitrostranicka-diskuze-f75/kdo-je-pro- ... ml#p315046
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Helena Jarolimkova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Anketa - vlastnosti předsedy

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Frantisek Navrkal píše:V našem prostředí to může být leda superman. Vizte vnitrostranicka-diskuze-f75/kdo-je-pro- ... ml#p315046
Tzn. že naše prostředí není normální, zdravé, realistické... a to chceme, aby nás lidi volili.... :o ... nejsme teda voli?
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“