CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Moderátor: Predsedajici
Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
A co s tím referendem, když ho někdo označí za zásadní?
Senilní dědouch a troll.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Robert.Magni píše:A tohle je taky svinstvo
http://zpravy.idnes.cz/nato-zahajilo-ma ... r_nato_inc
No ty brďo, neutrální Švédsko, fakt?Do tradičních manévrů BALTOPS se zapojí 49 plavidel, 61 letounů a celkově 5 600 vojáků ze 14 zemí NATO a tří partnerských států - Finska, Švédska a Gruzie.
A ruská RT1 ve zprávách ohlásí, že USA právě začaly okupovat Polsko. Přesně jako v tom starém vtipu:Cvičné operace se zaměří na protiponorkový a protiletadlový boj, zachycování podezřelých plavidel nebo vylodění na pobřeží. Právě to má prověřit polskou pobřežní obranu, když se na polygonu v Ustce vylodí 700 finských a švédských vojáků.
Uskutečnil se závod v běhu na 500 metrů, zúčastnili se pouze dva běžci, Rus a Američan. Američan vyhrál, Rus prohrál. Druhý den o tom vyšly zprávy v novinách.
Washington Post: V běhu na 500 metrů zvítězil Američan a Rus se umístil jako druhý.
Komsomolskaja Pravda: V běhu na 500 metrů náš ruský reprezentant obsadil krásné druhé místo, kdežto Američan doběhl jako předposlední.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
- Michal.Gill, Andrej.Polescuk, Alexandr.Mansurov
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Michal.Gill
- Zahraniční odbor
- Příspěvky: 1451
- Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
- Profese: Copywriter, byrokrat, volej. rozhodčí
- Bydliště: Praha 3
- Dal poděkování: 2993 poděkování
- Dostal poděkování: 2113 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Tyhle dva články mají všechno: napětí, zápletku... Ne, vážně, mají jak argumenty proti existenci "neutrality" v dnešní době (Petrem zmíněné Švédsko či Finsko v mezinárodním cvičení), tak velmi dobrý nástin toho, jak dobrý nápad by byl stát se ostrůvkem neutrality (a.k.a.vymezujícím se proti všem), leží-li v dostřelu "země-zemí" obou stran
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 3):
- Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Lenka.Kozlova
Bc. Michal Gill • generální sekretář Pirate Parties International • asistent pirátských radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.cz • michal.gill@pp-international.net • gill.michal@praha3.cz
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Jaké obtelefonovávání? Mohl by Libor toto nařčení dokázat, nebo se za něj omluvit?Libor.Spacek píše:i když možná ne na Rojovo neúnavné obtelefonovávání
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Mikulas.Peksa
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Ivo.Vasicek
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
ja tá chápu. myslíte si že netralita znamená být sami proti všem. ale tak to přeci vůbec není. neutralita znamená nebýt nikým manipulován a ovládán a možnost spolupráce s každým a ne jen s tím s kým to máme někým dovoleno nebo k čemu nás zaváže TTIP.Michal.Gill píše:Tyhle dva články mají všechno: napětí, zápletku... Ne, vážně, mají jak argumenty proti existenci "neutrality" v dnešní době (Petrem zmíněné Švédsko či Finsko v mezinárodním cvičení), tak velmi dobrý nástin toho, jak dobrý nápad by byl stát se ostrůvkem neutrality (a.k.a.vymezujícím se proti všem), leží-li v dostřelu "země-zemí" obou stran.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
- Robert.Magni, Ales.Jakl, Libor.Spacek, Tomas.Klapka
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Jenže kdo teď skutečně uvěří Švédsku jeho neutralitu? Je to jako když o sobě vojín Manning prohlásí, že je žena. Jasně, obviněný se může hájit jakkoliv, třeba i lží. Proč se ale necítil být ženou, když se nechal nabrat do armády? Takže nějaký stát je papírově neutrální, ale fakticky se zapojuje do akcí NATO. Těžko uvěřitelná neutralita.Martin Shanil píše:ja tá chápu. myslíte si že netralita znamená být sami proti všem. ale tak to přeci vůbec není. neutralita znamená nebýt nikým manipulován a ovládán a možnost spolupráce s každým a ne jen s tím s kým to máme někým dovoleno nebo k čemu nás zaváže TTIP.
http://www.thelocal.se/20141029/support ... membership
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
- Mikulas.Peksa, Michal.Gill, Frantisek.Kopriva
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
ano, realita je často jiná, ale v programu si nehrajeme na nějaké jenže, ten by měl obsahovat jasně pojmenované cíle. Dobře víme jak to chodí s transparencí a v programu jí máme. Známe stav jaký je v oblasti kriminalizace drog a že to bude dlouho trvat než se něco změní a máme v programu legalizaci. Víme že se těžko vymkneme z US nadvlády a přesto chceme neutralitu. Tušíme že smlouva TTIP projde a bojujeme proti ní.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
- Ales.Jakl, Robert.Magni, Dominika.Michailidu, Ivo.Vlasaty
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Hele a jaktože ty další návrhy jsou zařazeny bez hlasování?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Frantisek.Navrkal
- Rozhodčí komise
- Příspěvky: 4644
- Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
- Profese: datový inženýr a poslanec
- Dal poděkování: 9744 poděkování
- Dostal poděkování: 5619 poděkování
Re: CF 13/2015 Neutralita (změna bodu Mezinárodní vztahy)
Roman.Kucera píše:Hele a jaktože ty další návrhy jsou zařazeny bez hlasování?
Návrh A1 by ovšem zařazen IMHO být neměl. Jen návrh A0 a A2. Návrh A1 by musel být podán separátně jako úplně jiný návrh.§ 17 Rozhodující hlasování
V rozhodujícím hlasování celostátní fórum vybere jednu z následujících možností:
a) schválení některého návrhu usnesení ve znění po skončení rozpravy,
b) ukončení projednávání návrhů usnesení bez schválení usnesení, i když předsedající takový návrh postupu nezaznamenal,
c) schválení některého návrhu usnesení ve znění, ve kterém předsedající návrh poprvé zaznamenal, pokud o to kdokoliv do ukončení rozpravy požádá,
d) odročení na jiný čas, odkázání republikovému výboru, nebo jiný návrh postupu, který předsedající zaznamenal.
Pokud celostátní fórum v rozhodujícím hlasování nevybere žádnou možnost, je projednávání návrhů ukončeno bez schválení usnesení.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
- Vojtech.Pikal
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou