Administrativní procesy

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Odbor - administrativni

Re: Administrativní procesy

Příspěvekod Lukas.Novy » 31 kvě 2017, 12:49

Neni problem zpravy z datovky do redmine vkladat automagicky. Rad pomuzu.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek

Za tento příspěvek dostal jeho autor Lukas.Novy poděkování od:
Andrej.Ramaseuski
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13127 krát

Příspěvekod Petr.Vileta » 31 kvě 2017, 22:59

Lukas.Novy píše:Neni problem zpravy z datovky do redmine vkladat automagicky. Rad pomuzu.

Pokud to dokážeš bez znalosti přihlašovacích údajů k datové schránce, pošlu ti korunu. A nebo i dvě. :twisted:
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Já vyjdu s každým, ale s kým nemohu vyjít, s tím vyběhnu.
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj

Dal poděkování: 21646 krát
Dostal poděkování: 19048 krát

Příspěvekod Tobias.Esner » 03 čer 2017, 05:46

Jakub.Michalek píše:Ad Ivan (chápu, že to byl vzor).
Ohledně dokumentů je třeba vést spisy, viz zde https://redmine.pirati.cz/projects/praha/wiki/Spisovka
a také fyzickou kopii označit spisovou značkou (vygenerovaným číslem v redmine) a založit do fyzického archivu.

je dobrý to sem napsat až ted....
když o tom víš jenom ty a Loužek
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Tobias.Esner
Asistent pro administrativu

Dal poděkování: 5606 krát
Dostal poděkování: 3852 krát

Příspěvekod Jakub.Michalek » 03 čer 2017, 20:46

Zde jsem vytvořil návrh dokumentace procesu "vedení spisové služby" a jeho podprocesu "založení dokumentu" a "založení spisu" - tak jak ho praktikujeme v klubu na Magistrátě a jak bych ho rád viděl i v předsednictvu.

Proces je jistě možné částečně automatizovat, ale nikoliv však plně, protože některé dokumenty obsahují zákonem chráněná data a v některých datových zprávách není uvedena spisová značka. Pokud se chce někdo pustit do automatizace, rád se podívám na výsledek, popsaná dokumentace je IMHO dostatečným vstupem.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jakub.Michalek poděkování od:
Vojtech.Pikal
Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 5028 krát
Dostal poděkování: 17140 krát

Příspěvekod Martin.Kucera » 04 čer 2017, 01:14

Jestli tím návrhem dokumentace procesu má být https://github.com/pirati-web/intra.pir ... kumentu.md tak jednak takovýhle elaborát byl dosud ve straně zpravidla označován jako "návod", druhak jeho vypracování pro každý administrativní proces ve straně by celkově obnášelo desítky hodin (a to jsem možná optimista), naštěstí třeba pro členství už to je docela dobře zpracované ve vyhlášce. A za třetí se to dost liší od požadavku z toho květnového jednání RP, takže opravdu není na místě si stěžovat, že požadavek nebyl splněn.
A za čtvrté rovnou říkám, že lhůta "do 20 dnů od rozeslání metodiky" je v současné době minimálně pro AO nereálná, protože na ni nebude mít kapacity - v červnu mají nejvyšší prioritu OVK a přes to nejede vlak.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru

Dal poděkování: 2300 krát
Dostal poděkování: 15411 krát

Příspěvekod Ivan.Bartos » 04 čer 2017, 12:45

Martin.Kucera píše:Jestli tím návrhem dokumentace procesu má být https://github.com/pirati-web/intra.pir ... kumentu.md tak jednak takovýhle elaborát byl dosud ve straně zpravidla označován jako "návod", druhak jeho vypracování pro každý administrativní proces ve straně by celkově obnášelo desítky hodin (a to jsem možná optimista), naštěstí třeba pro členství už to je docela dobře zpracované ve vyhlášce. A za třetí se to dost liší od požadavku z toho květnového jednání RP, takže opravdu není na místě si stěžovat, že požadavek nebyl splněn.
A za čtvrté rovnou říkám, že lhůta "do 20 dnů od rozeslání metodiky" je v současné době minimálně pro AO nereálná, protože na ni nebude mít kapacity - v červnu mají nejvyšší prioritu OVK a přes to nejede vlak.

V první fázi mě stačí 1, 2,3,4 a metadata na úrovni kdo, co jak.
Metodiku OVK bych zpracoval jako uplně první.
Jakub vypracoval proces v maximalistické podobě. Prostě začněmež a uvidíme jak to půjde.
Neznám že nejde :-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo

Dal poděkování: 4370 krát
Dostal poděkování: 15360 krát

Příspěvekod Martin.Cryo.Broz » 07 pro 2017, 11:56

Rád bych poprosil AO o prodloužení doby trvání anktety, nějak jsem jí asi blbě navolil. clenske-podnety-f350/uprava-protikurackeho-zakona-t38427.html moc děkuji.
Martin Brož - Cryoman (Zastupitel v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj

Dal poděkování: 328 krát
Dostal poděkování: 421 krát

Předchozí

Podobná témata

Zpět na Administrativní odbor