Nominace Adama Piechowicze do KV 2024

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Adama Piechowicze do krajských voleb 2024.

Ano

15
100%

Ne

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 225
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování

Nominace Adama Piechowicze do KV 2024

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Milé krajské fórum,

rád bych na krajskou kandidátku na pozice 12. až 28. (a případně dále) navrhl @Adam.Piechowicz.

Adam je místopředsedou MS Ostravsko, působí v celostátním mediálním odboru a v Mladém Pirátstvu.

Prosím Adama o zvážení přijetí nominace a krajské fórum o zvážení Adamovy podpory.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvky (celkem 2):
Adam.Piechowicz, Martina.Duskova

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Adam.Piechowicz
Místní předsednictvo
Příspěvky: 15
Registrován: 21 srp 2021, 20:56
Profese: Student geografie a historie
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Nominace Adama Piechowicze do KV 2024

Příspěvek od Adam.Piechowicz »

Zdravím a děkuji Kubovi za nominaci, kterou jsem se tímto rozhodl přijmout.

Předem chci poděkovat za případné zvážení mé přijatelnosti a teď něco o motivaci a důvodech, proč bych na kandidátce neměl chybět.
Pro ty co mě (moc) neznají, tak mi je 22 let, v květnu už 23, studuji 2. ročník geografie a historie na Ostravské univerzitě, během studia si přivydělávám brigádou, "dobrovolnicky" vypomáhám" MO a jsem čerstvým členem MS Ostravsko. Piráty jsem prvně volil v eurovolbách 2019 coby prvovolič. Od té doby jsem nezměnil tým a předloni se stal i ofiko členem strany :) Svou aktivitou na sociálních sítích se snažím zvyšovat náš dosah, vyzdvihovat a vysvětlovat pirátská témata a myslím, že si v tom nevedu vůbec špatně, mohl bych být velmi nápomocný (nejen) svým jménem na krajské kandidátce a jakožto student a troufám si říct ještě dost mladý člověk můžu vyslat právě mladým lidem, kteří by měli být naše primární cílová skupina signál, že Piráti jsou strana pro ně :) V případě zvolení bych chtěl pochopitelně navázat na dosavadní práci pirátských zastupitelů, kteří se nachází v opozici proti koalici v čele s ANO a ODS, která Moravskoslezskému kraji víc škodí než prospívá, utrácí veřejné prostředky za nesmysly a ne vždy postupuje zrovna "košer", jako je např. rizikový nákup nových vlaků pro msk bez soutěže a za záhadnou částku, což jak všichni víme neuzrálo nejlíp :/ Já sám se zajímám nejvíc o téma ekonomiky, dopravy a životního prostředí. Jsou to za mě 3 stěžejní témata pro náš kraj. Dobrá infrastruktura pomáhá dobré ekonomice, dobrá ekonomika pomáhá dobrému životnímu prostředí, dobré životní prostředí pomáhá zpětně ekonomice i lidem a ty může po zvýšené životní úrovni motivovat k setrvání v kraji a zastavit tak jeho vylidňování. Msk má v rámci Česka i celé střední Evropy skvělé geografické umístění a tím i potenciál, kterým se tu ale dlouhodobě plýtvá a jsou to právě Pirát, kteří jej chtějí využít naplno a mám odvahu se na to s nimi podílet :)

Ještě jednou vám děkuji, pokud jste to dočetli až sem :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Piechowicz za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Vontroba, Jakub.Jezisek, Filip.Kristek
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“