Hana Harantová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 64
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hana Harantová

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj Piráti,
ráda bych Vám poděkovala za velmi milé přijetí na pondělní schůzce. Jsem moc ráda, že jsem nejen u návštěvy pana ministra mohla být, ale velkým přínosem pro mě bylo i tzv. grilování. Jen toho masa bylo málo.....Každá taková zkušenost posouvá....

Rozhodla jsem se stát členem Pirátské strany. Již dlouho kolem kroužím a většina zakládajících členů/Plzeňský kraj, mě už zná, ale já jsem potřebovala ještě trochu dozrát. Také jsem nechtěla sušické Piráty poškodit svým veřejně známým soudním sporem se sušickou nemocnicí, který jsem již vyhrála, nicméně bych raději vstoupila mezi Vás Plzeňáky z důvodu doznívající sušické pachuti.
Pro ty ostatní níže uvedu něco o sobě.

Jsem středoškolsky vzdělaná zdravotní sestra se specializací intenzivní medicíny, a to v dobách minulých. Mám za sebou celé studium bakalářské v oboru "veřejné zdravotnictví" na UKÁČKU, bohužel bez státní závěrečné zkoušky, prostě nebyl čas a tak jsem jen normální běžná pinzeta, která je ještě stále členkou managementu sušické nemocnice. Ale za to jsem matka tří dětí, které miluji nejvíc na světě a díky kterým mám obrovské životní zkušenosti k nezaplacení. Bydlím napůl v Sušici/napůl v Horažďovicích.

Jsem velmi komplikovaná osoba, protože mám ostrý jazyk, ale vždy se držím přísloví "co na srdci, to na jazyku". Pokud byste mě chtěli mezi sebe, budu moc ráda, ale dopředu říkám, že to se mnou není úplně jednoduché - jsem prostě ženská! Hodně se ptám, miluji diskuze a mým koníčkem jsou Fb debaty. Jsem chtivá po názorech lidí a některé argumenty okolí jsou pro mě tak zajímavé, že dokáží i ten můj názor změnit- zřejmě normální stav. Nicméně pokud byste mě v Plzni nechtěli, klidně zůstanu i jen jako příznivec. Jde mi o to, že když můžu, tak ráda pomůžu.

Politice se věnuji přibližně od roku 2015, kdy se nám zásadně začal měnit v Sušici postoj politiků v případu sušické nemocnice. V Sušici jsem kandidovala jako nezávislý kandidát za Soukromníky (2018) a v následujících volbách se vytvořila v Sušici nezávislá kandidátka- Veřejná iniciativa Sušicko- kde jsem byla i já členem (2022). Mám za sebou zkušenost s přípravou demonstrace - boj za sušickou nemocnici, kde se sbíraly hlasy pro petici do Senátu, kde se obhajovala existence malých nemocnic a jejich zásadní smysl v síti všech nemocnic ČR. Podílela jsem se na přípravě sušického místního referenda, neboť mým velkým zájmem je dostupnost zdravotní péče všem občanům ČR a samozřejmě zvláště těm našim na Šumavě. To je to, čemu bych se chtěla věnovat, zdravotnictví. To je můj obor, to jsou mé sesbírané zkušenosti.

Po volbách v roce 2022 jsem byla nominována za Pirátskou stranu do městské komise pro kulturu a sport, z důvodu svého zaměření na rozvoj sportu u dětí a v souvislosti s tím i jejich správné nastavení životního stylu. To bylo i téma mé bakalářské práce a dotazníku zaměřeného na pohybové aktivity předškoláků. Obě mé dvě starší děti závodně plavou, takže i zkušenost rodiče s místním sportovním zaměřením je přínosná. Jsem sportovní typ, ráda plavu i já.
Kultura mi také není cizí, již od 6 let chodím do pěveckého sboru a nyní jsem členkou pěveckého sboru Svatobor. S dětmi Sušického dětského sboru jezdím jako zdravotní doprovod na zájezdy a letní sborová soustředění. Miluji zpěv i tanec.

Mé zdraví není úplně cajk, ale dá se s tím žít, jsem epileptička. Občas umím předvést super breakdance, ale potlesk si většinou nepamatuji. Mám i migrény, ale to se v tomhle věku už asi u žen toleruje.
Nepiji alkohol a snažím se nekouřit.

Nevím, co víc o sobě napsat, tak Vám přeji krásné svátky a pevné zdraví.
S pozdravem Hanys.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Harantova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Olga.Sejrkova
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 747
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 916 poděkování

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Michal.Ertl »

Ahoj Hanko, dlouhodobě makáš pro piráty . Znám tě jako velice aktivního a přátelského člověka s pirátským myšlením a vřele tě doporučuji k přijetí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ertl za příspěvky (celkem 3):
Hana.Harantova, Olga.Sejrkova, Frantisek.Hagara
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 64
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj Michale, moc děkuji za tvé doporučení a můžeš se na mě i dál jako na podporovatelka Pirátské strany spolehnout. Být členem Pirátské strany Plzeňského kraje pod úspěšným Pirátským hejtmanem Rudolfem Špotákem, který umí dělat FairPlay politiku bez kmotrů, je pro mě ctí.
Takže se na spolupráci budu moc těšit. I já pevně doufám, že mě jako Pirátská strana nezklamete, když už jsem se rozhodla být členem, což mimochodem považuji za zlom a své zásadní rozhodnutí🙏Přiznávám, že i já mám jisté obavy, proto dávám dopředu své karty na stůl. Jako správný pirát budu jednoznačně podporovat svého pirátského hejtmana‼️ A tedy Hyn Sa hukáže, jestli mohu být pro piráty přínosem nebo démonem😂👍
🖤🏴‍☠️ Držím kurz🏴‍☠️🖤

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1428
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ahoj Hani,
děkuji Ti za příspěvek a představení.
Jsi ze Sušice, kde mají Piráti dokonce vlastní místní sdružení. Já osobně Tě moc neznám. Mohl bych se tedy zeptat Sušických Pirátů, jestli si nemyslí, že by bylo fajn Hanku přijmout do MS Sušice? Popř. jaký mají názor na její přijetí k Pirátům obecně. Děkuji Vám. :idea:
@Jan.Janda @Vaclav.Rada @Lucie.Mikulova @Vera.Mikusova

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Pavel.Hais
Krajský zastupitel
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2018, 10:06
Profese: statutární ředitel
Bydliště: V Rybníčkách 650 Sušice
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 159 poděkování

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Pavel.Hais »

Ahoj,

Hanka velmi komplexně popsala situaci ve svém úvodním příspěvku. Já osobně vnímám poslední roky tak, že Hanka má blíže k PKS, a pravděpodobně se proto rozhodla požádat o přijetí zde. Obecně si myslím, že chce dát šanci každému, kdo má potenciál a chuť pomoci, avšak v souladu s pirátským přístupem tj. chce se přesvědčit, zda sdílí stejné hodnoty a vytvořit si společnou důvěru.

Díky
Pavel

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Hais za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Olga.Sejrkova
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 64
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hana Harantová

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj všichni, posílám odpověď pro Pavla Šrámka.
Ty se mě přece vůbec nemusíš ptát na to, jestli se můžeš někoho dotazovat na mou osobu, ne? Ptej se, informuj se, hledej, klidně i očuchávej, já s tím vůbec problém nemám. Já jsem tak veřejně prolustrovaná, že už to snad ani víc nejde...hahaha.
Domnívala jsem se, že stejně jako sleduji já tebe, tak sleduješ ty mě, když už se máme v přátelích na Fb a když už jsme spolu nějaký teambuilding zažili z dob původního založení Pirátů. Seděli jsme spolu u stolu a hráli hry, domnívala jsem se, že na mě se prostě zapomenout nedá, ale asi zase tak zajímavá nejsem....hahaha.
Na druhou stranu byl jsi to ty, kdo mi nabízel vstup k Pirátům pod Plzeňský kraj, když jsme řešili situaci, že v Sušici je má osoba trochu kontroverzní, kvůli mému vyhození ze Sušické nemocnice a angažovanosti místní ODS v tomto případu. Už tehdy jsem přece říkala, že chci Piráty ochránit od toho soudního sporu, který mě čekal, a že ten vstup mezi Piráty má svůj čas. Nevěděli jsme jaké to bude mít rozměry. Bylo jasně zmíněno, že to vnímáme jako politický proces, který sahal daleko za ceduli města Sušice. Dokonce jsi mi ty zasílal ten postup, jak se mám přihlásit mezi Vás.
Na férovku ty víš moc dobře, co bylo a je za problém v Sušici, předpokládám, že pokud sleduješ jako běžný občan FB a třeba i Fb Plzeňského kraje a Fb Plzeň, tak o situaci kolem mé osoby musíš vědět, protože to cpu snad všude, kde se dá, po celém Plzeňském kraji. Pokud se má angažovanost k tobě opravdu nedostala a ani problémy, které trápí sušické občany a občany blízkého okolí, tak dělám zřejmě tu FB PR nějak špatně...hahaha. Ale nemyslím si to, že ty naše politické spory s ODS v Sušici nesleduješ, protože nejsem to přece nyní já, kdo je v danou chvíli kandidátem na lídra Pirátů Plzeňského kraje a třeba i možným hejtmanem pro občany Plzeňského kraje. Předpokládám, že ty o občanech Plzeňského kraje a jejich trápení, víš snad víc, než já, nebo opravdu o mé situaci nic nevíš? Psali a sdíleli to i naši Piráti ze Sušice, ale tady ti to třeba připomenu. Spor je ukončen, a tak jsem podala svou žádost.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-zdr ... e-40421229
https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/nemoc ... -zpravy_vb

Navíc včera večer jsme si spolu psali po Fb až asi do 2 dnešního rána, tak proč jsi se mě nezeptal? Takže 10,20 Hanka, nehrajme si na schovávanou. V roce 2020 jsi o mě věděl docela dost, ale chápu, že roky tečou jako voda a i já už mám vrásky....hahaha
Pokud by to snad měla být informace pro ostatní, tak mi zkus klidně položit konkrétní otázky, které tě zajímají, pokud můj medailonek je málo.
Jinak bych se tě ráda zeptala jako se ptal Srstka...Chcete mě...???

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1428
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ahoj Hani, děkuji za připomenutí.
V tom případě mohu jen doporučit, ať se Tvé přijetí probere buď PKS PLK nebo PMS Sušice. Ani v jednom nemám oprávnění toto jednání založit, čili prosím @Michal.Ertl anebo @Jan.Janda. Děkuji vám. ;-)

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Vera.Mikusova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 29
Registrován: 26 led 2021, 15:45
Profese: CSIRT Representative
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Vera.Mikusova »

Ahoj všem. Moc bych si přála napsat sem důvody proč žádost Hanky byl pro mě dost velký šok a dodržet tak pro mě tolik důležitou transparentnost. Už mám ale srdce rozkuchané dost celou situací s našimi "demokratickými" volbami lídra. Tak asi jen za sebe odpovím Pavlovi Šrámkovi. Předseda sušického MS zavedl neveřejné schůzky i přesto, že na ty veřejné chodila většinou jen Hanka. Kdyby nežádala o členství zrovna teď, asi bych z toho nebyla tak špatná, každopádně asi jen na závěr, jsem PROTI přijetí Hanky a to bohužel i z nepublikovatelných důvodů.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vera.Mikusova za příspěvek:
Marek.Habrun
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 64
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Hana.Harantova »

Zdravím všechny a zvláště Věrku‼️
Vzbuzují ve mně velký zájem nepublikovatelné důvody, to bude asi nějaká neřest za kterou jsem se nyní na Vánoce zapomněla pomodlit😂🙏jinak jsem se modlila za zdraví všech, tak snad se Věrko, tvé rozkuchané srdce rychle zacelí❤️🙏Nicméně mám pocit, že se tady snažíš spojovat volbu lídra s mým přijetím mezi Piráty a to se mi nezdá úplně fér a vůbec to spolu nesouvisí. Z tvé strany, spíš mám pocit, že se tady snažíš o jisté ovlivněni situace, což nevnímám jako košer z důvodu tvého členství🙏Já jsem přece v danou chvíli jen dlouhodobý příznivec a své důvody nynějšího vstupu jsem uvedla výše. Jinak jsem to vnimala tak, že Pavel Šrámek jasně výše oslovil předsednictvo, takže předpokládám, že mě ještě čeká před vstupem nějaká osobní konverzace🙏tudíž tvůj příspěvek směrovaný na volbu lídra vnímám spíš manipulativně než smysluplně, protože spojení “nepublikovatelné důvody” nikomu nic o mé osobě neřeknou😂🤘takže šup do kostela nebo na hrách😂😂😂Užívejte svátky, jsou Boží❤️🏴‍☠️🇨🇿

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Harantova za příspěvky (celkem 2):
Olga.Sejrkova, Frantisek.Hagara
Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 182
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 642 poděkování
Dostal poděkování: 359 poděkování

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Vážení piráti.

Vzhledem k tomu, že Hana je dlouholetý příznivec a podporovatel, a vzhledem k faktu, že plzeňský kraj spravuje nemocnice kde by se nám do dozorčích rad hodili odborníci, nebo alespoň lidé dotčení profesně touto tématikou, bylo by více než vhodné Hanku přijmout do KS.

Olga

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvek:
Petr.Vileta

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“