Volba předsednictva PPEU

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3874 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Michal.Gill »

Ahoj,
bohužel jsem podlehl desinformaci, že máme na nominaci kandidátů do vedení PPEU téměř měsíc. Bohužel se ukázalo, že tomu tak není a deadline pro odevzdnání našich nominantů je již 26.12. (EDIT: 27.12.), ergo nemáme čas a musíme to udělat zrychleně. Moc se za to omlouvám.

Prosím všechny, kdo by měli zájem kandidovat do předsednictva nebo Court of Conduct Council PPEU, aby se zde nominovali, případně nominovali druhé, a mohli jsme to udělat.

Zde místo pro nominace (s potvrzeným zájmem):

Nominanti do Boardu:

  • @Veronika.Murzynova

  • @Mikulas.Peksa

  • @Jan.Mares

Nominanti do Court of Conduct Council:

  • @Petr.Kocourek

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 3):
Petr.Kocourek, Veronika.Murzynova, Vojtech.Pikal

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3874 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Michal.Gill »

Vykopávám nominace a tímto nominuji všechny současné Čechy v pozicích v rámci PPEU, a to každého na všechny dostupné pozice, tj.: @Mikulas.Peksa, @Veronika.Murzynova, @Jan.Mares a @Petr.Kocourek. Prosím o vyjádření nominantů, zda by vůbec pokračovat chtěli a případně na jaké pozici. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 3):
Petr.Kocourek, Veronika.Murzynova, Vojtech.Pikal

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Díky za založení vlákna a nominaci, kterou přijímám.

V současné chvíli jsem (od dubnového zasedání) místopředsedkyně, necelý rok je strašně krátká doba, než se člověk rozkouká tak je zase leden a čas bilancovat :)

V průběhu mandátu jsem se věnovala především dotažení společného evropského programu a strategie a jejich následné ratifikaci v členských stranách. OFFTOPIC(kromě české, přiznávám, že u nás mě ta debata poněkud překvapila a jelikož se týkala hlavně témat, která nejsou moje, přenechala jsem to jiným)

V příštím roce bych se chtěla soustředit na komunikaci s členskými zeměmi všeobecně, v konkrétní rovině pak nějaké rekrutování dobrovolníků a zprostředkování vzájemných "studijních cest" v rámci eurokampaně. Docela se nám to povedlo při české kampani do PSP a dle účastnic a účastníků ze zahraničí to pro ně bylo přínosem.

Řešíme taky nějaké věci ohledně systémů a serverů, něco už je předpřipraveno, ráda bych taky dotáhla svou zprostředkovatelskou roli při komunikaci s Bastianem a dořešení pár věcí s ním, ať máme všechno v cajku po finanční i technické stránce.
Celkem často se taky věnuju admin věcem, jako třeba schválení pozvánky, zapisování, předsedání a tak. Já vím, nuda nuda, šeď šeď, ale někdo to dělat musí a myslím, že je fér říct, že v průběhu roku jsem přes drobný pracovně-zdravotní výpadek na podzim patřila k těm aktivnějším členkám a členům předsednictva.

Chtěla bych do toho ještě na závěr téhle mini řeči vnést nějakou emoci, tak jenom řeknu, že si myslím, že evropskému pirátskému hnutí mám pořád co nabídnout, příští rok bude s volbami do EP jeden ze zásadních, a bylo by fajn zachovat si v předsednictvu kontinuitu a stabilitu.

Předem díky za podporu i případné otázky :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Kocourek, Michal.Gill, Jan.Podhajsky, Jaroslav.Toman

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3874 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Michal.Gill »

Veronika.Murzynova píše: 18 pro 2023, 15:15

Díky za založení vlákna a nominaci, kterou přijímám.

Díky za krásné představení. Rovnou o podobné, budou-li chtít, poprosím i ostatní zájemce. @Veronika.Murzynova jen poprosím o klarifikaci, jestli teda kandiduješ do boardu, nebo záložně i do CCC?

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Michal.Gill píše: 18 pro 2023, 15:21
Veronika.Murzynova píše: 18 pro 2023, 15:15

Díky za založení vlákna a nominaci, kterou přijímám.

Díky za krásné představení. Rovnou o podobné, budou-li chtít, poprosím i ostatní zájemce. @Veronika.Murzynova jen poprosím o klarifikaci, jestli teda kandiduješ do boardu, nebo záložně i do CCC?

Jo, pardon, v nadšení mi to vypadlo :D

Kandiduji do Boardu, preferovaně jako řadová členka předsednictva, v případě nutnosti místopředsedkyně. OFFTOPICJe to z nějakých politicko - pracovních důvodů, kdyžtak dovysvětlím kdyby bylo potřeba.

Na CoCC se necítím, nemám na to dostatečné people skills a trpělivost.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvek:
Michal.Gill

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

ahoj, hele, já bych rád znovu kandidoval do předsednictva, primárně na předsedu, sekundárně na místopředsedu/řadového člena. Je to tak, že v tomto volební EP se podařilo propojit fungování PPEU s EP a funguje to líp, než to fungovalo kdykoliv před tím + rád bych to převedl přes volby do konce tohoto volebního období EP a pak se rozhodoval co dál. Něco fungovalo líp, něco hůř, něco se stihlo, něco ne, ale jsme stabilizovaná organizace s jasnými procesy a od toho se dá jít dál.

Případně jsem k dispozici pro otázky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Jaroslav.Toman, Michal.Gill, Veronika.Murzynova, Petr.Kocourek
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Petr.Kocourek
Zahraniční odbor
Příspěvky: 29
Registrován: 19 črc 2014, 22:55
Profese: Ekonom, Statistik
Bydliště: Heřmaničky & Ottawa, Kanada
Dal poděkování: 140 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Petr.Kocourek »

Ahoj, Mockrát děkuju za nominaci a omlouvám se za pozdní odpověď. Nominaci do CoCC rád přijímám (o Boardu bohužel nevím, jestli bych měl dost času). V CoCC bych rád pokračoval v započaté práci, tj. navazování vztahů napříč národnostmi, uhlazování vztahů, zprostředkování úspěšné spolupráce a celkově podporu úspěšných voleb, formálně i hlavně neformálně. Myslím, že se letos PPEU celkově dařilo více soustředit na práci a méně na konflikty. Chtěl bych to dál podporovat a rozvíjet.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kocourek za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Dolezal, Michal.Gill
Uživatelský avatar
Jan.Mares
Zahraniční odbor
Příspěvky: 680
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Spisovatel slevových letáků
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 1545 poděkování

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Jan.Mares »

Čau, takhle přes Vánoce je to takové nemoudré, nemám čas vůbec na nic. Klidně si dál do boardu (řadový člen) zakandiduju, bylo by asi ostatně lepší ten proces evropským programem dotáhnout do konce, bez nutnosti to nějak předávat. Teď do voleb je zhruba nejblbější čas pro někoho do PPEU naskakovat. Můžeme doufat, že eurokampaň tenhle tématickej okruh přinese blíž novým lidem, kteří si třeba příště zakandidujou.
Nominaci bych snad mělí mít i od PPDE, ta nominuje většinou balík lidí.
Což mi připomíná @Michal.Gill, budeme nominovat nějaké ne-čechy? Je to taková slušnost.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mares za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Petr.Kocourek
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3874 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Michal.Gill »

@Jan.Mares, nějaké tipy? Zítra to musím odevzdat.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3874 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva PPEU

Příspěvek od Michal.Gill »

Okay, vzhledem k tomu, že tam je zatím drastický (0) nedostatek nominací do CoCC, nominuji i sebe a tímto se hlásím. Všechny dosavadní nominace nahrávám do Discoursu a pokud by to dnes ještě někdo stihl, do toho - rád vás doplním dodatečně, ale radši mi třeba napište, ať si toho zavčasu všimnu. Díky.

Odesláno do Discourse sem: https://discourse.european-pirateparty. ... read/583/3

PS: Rovnou jsem se omluvil, že jsme nestihli nominace nikoho zahraničního, ale napsal, že rádi podpoříme všechny dobré kandidáty.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Dosedel, Veronika.Murzynova

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“