Tomáš Mann

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Mann
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 13 čer 2015, 21:01
Profese: L&D parťák, kouč a mentor
Bydliště: Šlapanice u Brna
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Tomáš Mann

Příspěvek od Tomas.Mann »

Ahoj,
jsem Tomáš Mann, 40 let, ženatý, dvě děti (16 a 11 let). Čerstvě bydlíme ve Šlapanicích, a i to je jeden z důvodů, proč jsem se konečně rozhoupal zažádat o členství.

Profesní background
Jsem lektor, trenér a kouč. Ve vzdělávání dospělých se pohybuji 15 let. Zaměřuji se na rozvoj leaderů, budování svobodné a transparentní firemní kultury a práci s klientským zážitkem (CX a UX).
Rád vstřebávám nové znalosti a kontexty, jak v oboru, tak mimo mou pracovní sféru. Hodně mě zajímají zahraniční vztahy, historie a populárně-vědecká témata. Oblastí mého zájmu je v posledních letech taky fenomén dezinformací a misinformací, jak a proč vznikají, jak se šíří, a jak s nimi (ne)bojovat. Toto téma mě fascinuje od doby, kdy jsem začal zjišťovat, kolika nepravdám (a kravinám) jsem sám věřil.

Politické postoje:
Považuji se za liberála a optimistického progresivistu. Osobní hodnoty a svobody člověka jsou pro mě ta nejcennější hodnota vůbec. Věřím v pozitivní vývoj společnosti směrem k vyšší osobní odpovědnosti (a svobodě), avšak zároveň jsem zastánce regulace některých odvětví trhu pro zachování rovných příležitostí a ochrany lidí (pohybuju se ve světě pojišťovnictví a financí, takže si dovedu představit, co by se dělo bez ČNB😊). Záleží mi velmi na kvalitě a dostupnosti vzdělání (to je cesta k evoluci společnosti).
Jsem proevropský vlastenec. Jsem hrdý na Českou republiku a její úspěchy v kontextu Evropy (aktuálně jsem velmi rád za naši pozici ve vztahu k Ukrajině a za Honzu Lipavského). Jsem hrdý i na většinu české historie, ale nejsem tradicionalista. Tradice jsou pěkné do chvíle, dokud nikoho neomezují - jsem pro manželství pro všechny, legalizaci (a regulaci) marihuany, a nemůžu se dočkat, až budou všechny úřady on-line:). Na druhou stranu jsem kritik změn zbrklých a nedomyšlených (jako třeba bylo české přijetí evropské směrnice IDD a předtím GDPR).

Motivace pro nalodění se:
Od založení vnímám Piráty jako stranu s mým největším hodnotovým průnikem, a od roku 2015 jsem registrovaný příznivec. Dobrovolnicky jsem se angažoval v kampani v Brně v roce 2017, ale od té doby jsem stranu podporoval pouze hlasy ve volbách.
Přestěhování se do Šlapanic bylo skvěle načasované. Katka Migdau zrovna hledala parťáky pro založení místní buňky, a to mě přesvědčilo konečně napsat tuto přihlášku😊. Chci se angažovat v komunálních a krajských tématech. Chci se podílet na aplikaci pirátských myšlenek nejen jako volič, ale jako aktivní účastník. Jako člen chci mít přímý vliv na udržování hodnot a integritu strany.

Moje témata:
Budoucnost vzdělávání s důrazem na kvalitu, dosažitelnost a inkluzi. Boj proti dezinformacím a péče o misinformátory. Podpora ESG, zejména sociální a správní odpovědnost firem.
Ve Šlapanicích je to zejména transparentnost, efektivita a digitalizace úřadů, boj s dezinformacemi na místní úrovni (Rajchl a spol.), a další místní témata se určitě brzy objeví.

Rád odpovím na doplňující otázky a těším se na společnou plavbu!

Uživatelský avatar
Tomas.Mann
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 13 čer 2015, 21:01
Profese: L&D parťák, kouč a mentor
Bydliště: Šlapanice u Brna
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Tomáš Mann

Příspěvek od Tomas.Mann »

Ahoj,

prosím o převedení mého RegP a následně členství pod KS JMK. O členství jsem požádal už s bydlištěm mimo Brno-město, a přijímalo mě KS.

Děkuji moc

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Mann za příspěvek:
Katerina.Migdau
Uživatelský avatar
Marek.Lahoda
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 267
Registrován: 21 dub 2018, 09:35
Profese: Geograf, datový analytik, zastupitel
Dal poděkování: 784 poděkování
Dostal poděkování: 341 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Mann

Příspěvek od Marek.Lahoda »

Ahoj, za PKS beru na vědomí :-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Lahoda za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Novy, Katerina.Migdau, Tomas.Mann

Statutární město Brno: zastupitel města Brna, předseda Komise BESIP, člen Finančního výboru a Komise dopravní
Piráti: předseda KS JMK, garant RT Doprava pro oblast městské mobility, poradce ministra dopravy pro oblast městské a aktivní mobility a BESIP

tel: +420 732 732 490
mail: marek.lahoda@pirati.cz

"Where there is a will, there is a cycleway."

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“