Nominace Barči Chválové na kandidátku 11-26

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Souhlasým s nominací Barči Chválové

ANO

14
88%

NE

1
6%

ZDRŽUJI SE

1
6%
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Barči Chválové na kandidátku 11-26

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj všichni,
nominuji Barču Chválovou na kandidátku do krajských voleb na pozici 11-26.

Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Barbora.Chvalova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 17
Registrován: 23 lis 2016, 19:11
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Nominace Barči Chválové na kandidátku 11-26

Příspěvek od Barbora.Chvalova »

Ahoj, děkuji za nominaci, kterou tímto přijímám. Chci podpořit piráty nejen u nás v Písku, ale i na krajské úrovni, neboť vím, že tady máme spoustu zkušených lidí a spolu to můžeme někam dotáhnout. Kandiduji proto, že souhlasím s pirátskými hodnotami a cíli, a ve straně už působím téměř 8 let.

Zde odpovědi na povinné otázky:

Můžeš prohlásit, že máš čistý trestní rejstřík?
Ano.

Vyslovuješ souhlas s Etickým kodexem, Všeobecným kodexem zastupitele a Demokratickým minimem, jak je uvedeno v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“?
Ano.

Jsi seznámena se základy pravidel jednání Pirátů a s dlouhodobým pirátským programem? Můžeš například uvést, co je v něm pro Tebe důležité?
Ano. Nejdůležitější je pro mě, aby se zjednodušila komunikace s úřady a byla dostupnější zdravotnická péče.

Jsi trestně stíhána, nebo můžeš uvést nějakou jinou skutečnost, která by mohla negativně ovlivnit naši volební kampaň?
Nejsem a nikdy jsem nebyla.

Zastáváš v současné době funkci či vykonáváš činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce člena/ky zastupitelstva nebo rady kraje? Můžeš prohlásit, že nemáš nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji?
Nezastavám takovou funkci já a ani nikdo můj blízký.

Byla jsi v minulosti členem jiné politické strany či hnutí, nebo jsi kandidovala ve volbách na jiné kandidátce než pirátské (resp. pirátské koaliční)?
Ne.

Jsi jinak v souladu a respektuješ pravidla schválená KF a popisovaná v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“? Zavazuješ se je dodržovat?
Ano, zavazuji se je dodržovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Chvalova za příspěvek:
Michal.Horak
Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“