Nominace Nikoly Kassl do 1. části zbytku kandidátky do krajských voleb 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Nikoly Kassl do 1. části zbytku kandidátky do krajských voleb

ANO

9
90%

NE

0
Žádná hlasování

ZDRŽUJI SE

1
10%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Nikola.Kassl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 267
Registrován: 29 čer 2014, 11:27
Profese: osvč a regionální koordinátorka projektu
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Nominace Nikoly Kassl do 1. části zbytku kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Nikola.Kassl »

Zdravím pirátstvo,
ráda bych se nominovala do primárek krajských voleb do 2. části čela kandidátky. Většina z vás mě zná, ti co ne, tak tady je odkaz na můj medailonek: https://lide.pirati.cz/profil/2123/.V současné době jsem se z vědecko-výzkumné sféry přesunula do té neziskové, zároveň jsem stále "rodinná" sekretářka naší farmy, která chová ovce a kozy. Také jsem byla zvolena pirátskou zastupitelkou ve Valči a snažím se přinášet trochu kultury projevu a dodržování usnesení do místního zastupitelstva. Tím, že žiji na okraji KvK dokážu pojmenovat problémy, nebo možná spíš prosby periferie - doprava, zaměstnanost, odliv aktivních občanů, aj.,které nás limitují v rozvoji. Za Piráty už několik let pracuji v Komisi pro rozvoj venkova - KvK a i ve Výboru pro Vzdělávání, výchovu a zaměstanost - KvK. Osobně chci a vím, že je potřeba zapracovat na vzdělávání, které je nabízeno přímo v KvK, a zároveň chci podpořit rozvoj kraje, ale s ohledem na enviromentální a ekologická hlediska. Jednoduše, nic není černobílé, je potřeba hledat kompromisy, ale nesmíme zapomínat na zodpovědnost .)

Uživatelský avatar
Nikola.Kassl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 267
Registrován: 29 čer 2014, 11:27
Profese: osvč a regionální koordinátorka projektu
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Nominace Nikoly Kassl do 2. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Nikola.Kassl »

Zdravím,
na začátek se omlouvám, za komplikace a prosím o opravu předmětu vlákna z "Nominace Nikoly Kassl do 2. části čela kandidátky do krajských voleb 2024" na "Nominace Nikoly Kassl do 1. části zbytku kandidátky do krajských voleb 2024".

Předem díky za podporu nebo jen i přečtení a hlavně pochopení .)
Nikola

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“