Nominace Jany Michkové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Jany Michkové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

ANO

6
86%

NE

0
Žádná hlasování

ZDRŽEL SE

1
14%
 
Celkem hlasujících: 7 - Celkem hlasů: 7

Vitezslav.Adamec
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 225
Registrován: 28 úno 2015, 22:46
Profese: památkář, hudebník
Dal poděkování: 319 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Nominace Jany Michkové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Vitezslav.Adamec »

Rád bych nominoval @Jana.Michkova Michkovou na 1. část čela kandidátky. Patří mezi naše nejaktivnější členky, má velké zkušenosti z krajské úrovně, nebojí se vyjádřit svůj názor, a myslím, že by výrazně obohatila naši kandidátku. Nominuji Janu na 1. část čela, ale samozřejmě nechávám na ní, na kterou pozici bude sama chtít kandidovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav.Adamec za příspěvek:
Daniela.Bila
Jana.Michkova
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 14 lis 2022, 18:39
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Nominace Jany Michkové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Jana.Michkova »

Děkuji Víťovi za nominaci a přijímám ji. Za pár dní doplním i nominační medajlon, po návratu z dovolené.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Michkova za příspěvky (celkem 2):
Vitezslav.Adamec, Daniela.Bila
Jana.Michkova
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 14 lis 2022, 18:39
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Nominace Jany Michkové do 1. části čela kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Jana.Michkova »

Ještě jednou děkuju Markétě Monsportové a Víťovi za důvěru. Přidávám pár slov k mojí osobě a mé kandidatuře.
Patřím ke generaci starších, takže už mám nadhled nad některými věcmi a poměrně dost praxe. Ráda ale pracuji s mladšími lidmi a nechám se od nich inspirovat. Narodila jsem se v Karlovarském kraji (jako první z mojí generace) a mám to tu moc ráda. Zajímám se o historii kraje a vím, že byla pohnutá. Není to tu jednoduché ani dnes. Stále se snažím podle svých možností věci kolem sebe měnit k lepšímu buď vlastní aktivitou nebo podporou těch, co smýšlejí podobně jako já.
Pracovně mám více než 20 let zkušeností s evropskými fondy a jinými dotacemi a řízením lidí a to i v organizacích fungujících velmi blízko krajskému úřadu v oblasti regionálního rozvoje (příspěvková organizace, Regionální operační program Severozápad a další). Zajímá mne také oblast inovací, protože věřím, že mohou výrazně přispět k rozvoji našeho kraje. Myslím, že některá politička nebo politik by se měli inovacemi intenzivně zabývat.
Fungování Karlovarského kraje a úřadu sleduji od jeho vzniku až do dnešních dní, protože vím, že on má na jeho rozvoj mnohem větší vliv než jednotlivá města a obce. Myslela jsem si, že za 23 let budeme trochu jinde, dále a bude to tu o něco lepší, ale moc se to nedaří. Proto jsem kandidaturu přijala a ráda bych se spolu s dalšími Pirátkami a Piráty pokusila o zlepšení situace. Určitě to nebude snadné ani v případné koalici ani v opozici. Také bych chtěla zvýšit podíl žen v politice, protože je nás v populaci skoro polovina, ale v politice ne. O věcech veřejných bychom měli rozhodovat stejným dílem. Více ráda zodpovím při grilování.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Michkova za příspěvky (celkem 2):
Vitezslav.Adamec, Daniela.Bila
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“