Hana Vařejková

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Jihlavsko

Zamčeno
Hana.Varejkova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 3
Registrován: 16 led 2022, 17:56
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Hana Vařejková

Příspěvek od Hana.Varejkova »

Ahoj vážení členové a členky místního sdružení Jihlavsko, žádám Vás tímto o přijetí :)

A kdo jsem?
Většina asi ví, že se dlouhodobě věnuji oblasti vzdělávání jako speciální pedagožka a manažerka/koordinátorka projektů ve vzdělávání. Jako klíčovou vnímám ve vzdělávání oblast vytváření optimálních podmínek vzdělávání pro všechny děti a žáky bez rozdílů, k rozvoji jejich potenciálu, osobnosti, ale také k učení a komunikaci s ostatními, či podpoře jednotlivce k seberealizaci. Protože mne baví hledat netradiční cesty k podpoře kvalitního vzdělávání, věnuji se také spolupráci s nadacemi, které podporují školství, či mezinárodní spolupráci (spolupráce s mateřskými školami v Estonsku, Španělsku, Polsku a Slovensku).

Vzdělávání je pro mne základním pilířem společnosti, a proto jsem se rozhodla v roce 2022 zapojit do komunální politiky v Jihlavě. Nyní nastal čas, abych se nalodila a třeba i zakotvila :)

Hezký den!
Děkuji Hana

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Varejkova za příspěvky (celkem 6):
libor.dusek, Tomas.Bouda, Eva.Novakova, Barbora.Pokorna, Vit.Zacek, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Tomas.Bouda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 236
Registrován: 23 říj 2017, 20:37
Profese: Projektový vedoucí
Dal poděkování: 486 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování

Re: Hana Vařejková

Příspěvek od Tomas.Bouda »

Ahoj Hanko,

ve středu, když jsi nám to oznámila jsi mi udělala velkou radost. S jistotou vím, že budeš velmi platná členka a věřím, že se ti u Pirátů bude líbit.

Právě jsem na fóru spustil hlasování přijetí. O dalším postupu tě budeme já nebo Bára informovat

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Bouda za příspěvek:
Barbora.Pokorna
Uživatelský avatar
Tomas.Bouda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 236
Registrován: 23 říj 2017, 20:37
Profese: Projektový vedoucí
Dal poděkování: 486 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování

Re: Hana Vařejková

Příspěvek od Tomas.Bouda »

Hana byla přijata, zamykám

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihlavsko“