Hra o peníze

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
jiri23
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2023, 08:35

Hra o peníze

Příspěvek od jiri23 »

Dobrý den všem a omlouvám se za tuto žádost a také za to, jestli nejsem na správném fóru pro zaslání této zprávy.

Momentálně se potýkám s problémem, který mě trápí. Skutečně utrácím poměrně velké sumy peněz v online hazardních hrách a nevím, jak se z této situace dostat ven. Snažím se zdržet od hraní, ale stává se to silnější než já. Vím, že to může být nebezpečné, a hledám rady, jak se z této situace dostat. Rád bych věděl, jak mohu přestat utrácet tolik peněz v online hazardních hrách a jestli se někdo nacházel v podobné situaci jako já, jak se z toho dostal. Jsem otevřený všem návrhům a předem vám děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2371
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4007 poděkování
Dostal poděkování: 3051 poděkování

Re: Hra o peníze

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Dobrý den @jiri23,
mohu Vás odkázat na Renadi, které nabízí pomoc s problémovým hazardním hraním a online sázením nebo na centrum Naberte kurz.

Taguji vedoucí vedoucí meziresortního týmu Návykové chování @Janka.Michailidu, kdybys věděla ještě o něčem dalším.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Robert.Magni

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 200
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 646 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Hra o peníze

Příspěvek od Petr.Konecny »

Ahoj @jiri23. Jsem zástupce vedoucí pro MRT Návykové chování, sociální pracovník v sociální prevenci, preventista. Moc si vážím Tvé odvahy se tady s námi svěřit. Muselo to pro Tebe být velice náročné. My bohužel jako mezirezortní tým neposkytujeme přímo odbornou pomoc, ale rádi pomůžeme, nebo můžeme odkázat na nějakou organizaci, která to umí lépe, než my...
Abychom Ti nicméně mohli efektivně poradit, tak bych se Tě rád zeptal, kde momentálně přebýváš - abych Tě mohl odkázat na službu v okolí Tvého bydliště. Nemusíš odpovídat tady. Klidně mi můžeš napsat soukromou zprávu buďto tady na fóru, ale i na email - petr.konecny171@seznam.cz
Neváhej se na mě obrátit, určitě to neberu jako nic úkorného, naopak rád se pokusím pomoci.
S pozdravem a přáním krásného dne

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dolezal, Romana.Korosi, Filip.Kristek

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“