Sara Kubátová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Sara.Kubatova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 6
Registrován: 07 úno 2018, 17:40
Profese: asistent upisovatele
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Sara Kubátová

Příspěvek od Sara.Kubatova »

Tak tedy ahoj!
Jmenuji se Sara Kubátová ale většinou mě všichni znají pod přezdívkou Sarka Farka. Je mi 28 let, jsem mámou na mateřské a zároveň studentkou prvního ročníku na Karlovce, obor Teritoriální studia. Před nástupem na mateřskou jsem pracovala 5 let v Generali Česká pojišťovna jako asistent upisovatele velkých rizik, prostě administrativa.
Miluju hudbu, ve svém volném čase, teď už spíše jen sporadicky, organizuji koncerty místním kapelám. Každoročně pořádáme s kamarády přehlídku amatérského, studentského a experimentálního divadla v Ostravě. Hraju na kytaru, zpívám. Hraju volejbal. Vyrábím ručně malované dřevěné šperky.
V posledních letech jsem našla velké zalíbení v politice. Život umělce na obláčku už mě omrzel a tak jsem se rozhodla rozvíjet v tomto směru. Tím, že už nejsem samostatnou jednotkou mi přestalo být lhostejné v čem žijeme. Nechci být typický Čech, který si na všechno stěžuje, ale nic proto neudělá. Chci se nějakým způsobem podílet na tvorbě politického i společenského prostředí, především v Havířově. Pokud mě něco baví, jsem velmi učenlivý a adaptabilní člověk, takže nepreferuji nějaký určitý způsob pomoci pirátům. Pokud to je v mých možnostech, pomůžu zrovna tak, jak je potřeba.
Piráti jsou pro mě transparentní, pokrokovou stranou, jedinou volitelnou. Jsou bez korupce a bez větších skandálů. Jsou pro mě stranou, která dělá politiku jinak, než bylo dosud v ČR k vidění. Chci k pirátům proto, že lidem nabízíte nepřeberné množství studijních materiálů, které lze využít k osobnímu rozvoji a podílet se tak na tvorbě pirátské politiky. A to je hlavním důkazem toho, že Vám opravdu záleží na společnosti, v které žijeme. Pirátská politika je budoucnost a já toho chci být součástí.
Snad jsem Vám dostatečně nastřelila nějaký základ o mě a těším se na případné doplňující otázky ;)

Sarka

Tito uživatelé poděkovali autorovi Sara.Kubatova za příspěvky (celkem 3):
Alena.Klocova, Adam.Wantulok, Lukas.Neri
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Sara Kubátová

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj Saro,

děkuji za představení na fóru, zájem stát se členem a za tvé zapojení se do Havířovské části MS. Osobně se již trochu známe ze setkání v Havířově. Určitě tě všichni rádi poznáme na schůzi MS Karvinsko, která bude cca za měsíc, ale termín ještě nemáme. Případně se přijď představit na schůzi Kraje (KS) 2.2. v 18h online. Je to jedna z podmínek k přijetí.

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Sara.Kubatova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 6
Registrován: 07 úno 2018, 17:40
Profese: asistent upisovatele
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Sara Kubátová

Příspěvek od Sara.Kubatova »

Ahoj Kubo,
Hanka mu psala termín další KS MSK, 2.3.2022, na ten se určitě přihlásím abych se představila. Ten únorový termín mi nevyšel kvůli zkouškovému. Měla jsem toho hodně, takže se ti omlouvám, že jsem zde ani neodepsala. Termín MS Karvinska mi prosím pošli až budete vědět. Díky

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“