Bohdan Vaněk - získání podpory na kandidaturu do senátního obvodu č. 1

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Bohdana Vaňka v senátním obvodu č.1 v roce 2022 za Piráty pro volby do Senátu ČR:

Anketa končí za 21 pro 2021, 00:36

Ano

14
88%

Ne

2
13%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Bohdan.Vanek
Republikový výbor
Příspěvky: 100
Registrován: 15 úno 2018, 16:02
Profese: projektový manažer zástupce v RV za KVK
Bydliště: Karlovy Vary
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Bohdan Vaněk - získání podpory na kandidaturu do senátního obvodu č. 1

Příspěvek od Bohdan.Vanek »

Milé Pirátky a Piráti,

Tímto se ucházím o vaši podporu mé kandidatury do Senátu.

Jako senátor budu na prvním místě samozřejmě podporovat koaliční propirátskou vládu, dokud to bude aktuální, a potom vždy svobodu, nezávislost a transparentnost jako základní kameny pirátské politiky. Rozhodovat s dlouhodobou vizí, ne s ohledem na nejbližší volební období. Myslet globálně a jednat jako analytik s ohledem na všechny známé okolnosti. Využívat plně možností pirátských resortních týmů a nezanedbávat menšinové myšlenky jen proto, že jsou méně slyšet. Rozhodovat podle obsahu ne obalu. Budu se snažit přiblížit práci Senátu lidem, jednat s nimi tak, aby mohli věřit, že mají kde najít zastání. Zvýšit popularitu Senátu a zlepšit jeho pověst jako důležitého prvku stability a bezpečnosti politického uspořádání naší země. Odborně se plánuji věnovat oblastem blízkým své specializaci, tj. financím a ekonomice, podpoře podnikání. Zjednodušovat administrativu a zefektivňovat byrokracii, aby se ostatní mohli věnovat své práci a poslání. Dohlížet na to, abychom nežili na dluh, na úkor druhých, abychom se nemuseli později stydět před svými dětmi za naše dnešní jednání.

Pocházím z Jihlavy, kde jsem žil do svých 18 let. Stal jsem se skautem i členem Hnutí Brontosaurus. Vystudoval jsem v Praze matematické inženýrství na FJFI ČVUT, finance na VŠE Praha a ekonomii na CERGE-EI UK. Od roku 2004 žiju a pracuju v Karlových Varech, kde mám rodinu a dvě děti toho času školou povinné. Jako projektový manažer v regionální poradenské společnosti pomáhám podnikatelům a firmám v přípravě a realizaci jejich rozvojových záměrů. Věnoval jsem se projektům v oblasti inovací, obnovitelných zdrojů, úspor energie, modernizace technologií i nemovitostí a v poslední době výzkumu a vývoji. Je za mnou několik desítek úspěšně zrealizovaných projektů v celkové hodnotě přesahující miliardu korun. Od roku 2018 zastupuji Piráty ve finančním výboru města Karlovy Vary a od roku 2020 ve finančním výboru Karlovarského kraje.

Ačkoliv je senátorská kampaň individuální, cítím ji jako společný projekt a chci ji vést s vámi dohromady. Ne za sebe, ale za nás všechny. Chci být hlasatelem pirátské myšlenky z našeho kraje, reprezentovat vás jako svůj tým, abyste se tak z úspěchu mohli všichni radovat. Aby každý z vás, kdo mi dáte podporu, si přál mít v Senátu právě takového zástupce – bezúhonného, rozumného a čestného. Aby řady těchto lidí v Senátu byly posíleny. A protože si to přejeme a věříme tomu, teď můžeme dokázat, že je to možné. Do kampaně se zapojím, seč mi budou síly i rozum stačit a všestrannou mocnou pirátskou posádku povedu hrdě vpřed!

Děkuji předem za vaši podporu.
https://lide.pirati.cz/osoba/1649/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdan.Vanek za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Vladimir.Votapek, Vitezslav.Adamec, Vojtech.Vesely, Ondrej.Spendlicek, Daniela.Bila

člen Finančního výboru Karlovarského kraje a města Karlovy Vary

Vidíš-li to, co ostatní nevidí, pomož jim. Možná jen předbíháš svoji dobu.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“