Milan Černý

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym9207
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 28 lis 2021, 19:28
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Milan Černý

Příspěvek od anonym9207 »

Ahoj,

jmenuji se Milan Černý, je mi 33 let a bydlím v Kostelci nad Orlicí.

S fungováním/podporou politické strany nemám žádné zkušenosti, ale některá témata dlouhodobě sleduji a nejsem spokojen s dosavadním přístupem politické reprezentace k jejich řešení. Piráti jsou mi názorově nejblíže, proto je rád podpořím, jak budu moci. Nevidím jinou šanci na změnu než větší angažovanost slušných lidí, kterým není lhostejná budoucnost našich dětí.

Vystudoval jsem Fakultu strojní ČVUT v Praze v magisterských oborech Výrobní stroje a zařízení a Řízení a ekonomika podniku. Nejprve jsem pracoval 3 roky jako konstruktér a následně 2 roky jako projektový manažer ve strojírenské firmě v Praze, poté jsem se už s rodinou přestěhoval zpátky na východ Čech, kde pracuji pro zahraniční strojírenskou firmu, první rok jako projektový manažer a nyní třetím rokem jako vedoucí montáže.

Uživatelsky ovládám MS Office, téměř denně komunikuji v angličtině, mám zodpovědnost za více než 60 lidí (a stále nabíráme), což vyžaduje plánování kapacit (lidských i technických), plánování nákladů, zajištění kvality výroby, operativní řešení problémů a určité soft skills. Jsou pro mě důležité morální hodnoty.

S manželkou jsme nadšenci do permakultury, snažíme se v okolí našeho domu pěstovat rozmanité plodiny, ovocné stromy a keře (ideálně staré odrůdy) bez chemie a s využitím synergií mezi různými druhy. Pořídili jsme indické běžce a slepice, což je teprve zábava :) Do budoucna bychom chtěli také včely a případně nějaké ty ovečky (tradiční kosa, kterou jsem si pořídil na sečení je sice fajn posilka a relax, ale pomocníci by se přece jen hodili :)).
Chtěli bychom jít příkladem našim dvěma úžasným dcerkám ve vztahu k přírodě, ekologii atd. a přispět v rámci našich možností ke zlepšení životního prostředí.

Kdybych tedy shrnul témata, která mě zajímají, pak určitě technika/průmysl, ekologie a zemědělství. Myslím si, že technologie, které máme v současnosti k dispozici, lze využívat tak, abychom naplnili potřeby zákazníků a zároveň byli ohleduplní k životnímu prostředí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym9207 za příspěvky (celkem 4):
Libuse.Verisova, Jan.Hoder, Jan.Vrana, Karel.Ficenec
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1220
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování

Re: Milan Černý

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Ahoj Milane,

píši ti SZ.

Líba

Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
anonym9207
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 28 lis 2021, 19:28
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Milan Černý

Příspěvek od anonym9207 »

Ahoj,

vzhledem k pro mě nepochopitelně pozitivnímu postoji Pirátů k nesmyslnému pandemickému zákonu místo zaměření se na důležitá palčivá témata jako je energetická krize, ekologie (kde je podstatných témat celá řada od podpory obnovitelných zdrojů přes třídění/eliminaci odpadu po obnovu krajiny), rozvoj infrastruktury, digitalizace státní správy apod., což jsou mimochodem témata, která Piráti v minulosti prosazovali, jsem se rozhodl, že už nemám zájem stát se jejich členem nebo příznivcem.
Přijde mi, že odklon (minimálně vedení strany) od původních hodnot Pirátů je tak extrémní, že nechci být toho součástí.
Bohužel toto "zaprodání se" farmaceutickému průmyslu a dalším hráčům, kteří jistě zaručují politikům slušný vedlejšák, nehodlám akceptovat a podporovat.

Žádám tímto o zrušení veškerých přístupů do pirátských systémů a smazání všech osobních a přihlašovacích údajů, příspěvků na fóru a zpráv.

Děkuji za pochopení a mějte se dobře.

Milan

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“