Šarlota Sedláčková

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
sarlota.see
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2020, 20:32
Dostal poděkování: 6 poděkování

Šarlota Sedláčková

Příspěvek od sarlota.see »

Ahoj Piráti,

ráda bych se připojila do vašich řad v rámci místního sdružení Slovácko. Pocházím z Valtic, v současné době tak pobývám buďto přímo tam, v Brně, či kdekoli, kam mě vítr zavane.

S Piráty souzním především v oblasti liberálních názorů ohledně svobodné volby a otevřenosti, jako je například manželství pro všechny, ochrana práv ženy, či legalizace marihuany. Sympatická mi je také vize digitalizace, a v neposlední řadě oceňuji transparentnost strany i jejích jednotlivců.

S aktivní politikou nemám vzhledem ke svému věku (22 let) prakticky žádné zkušenosti, věřím však, že činy předčí čísla, a jelikož mi učenlivost ani zodpovědnost nejsou cizí, s podporou zkušenějších se určitě rychle zorientuji.

Abych se představila maličko blíž, jsem studentkou posledního bakalářského ročníku filosofie, sociálního poradenství a pedagogiky na FF MU v Brně, kde zároveň zastávám pozici senátorky ve fakultním akademickém senátu. V současné době se zaměřuji právě na ženy v politice a jejich zastoupení ve společnosti obecně. Při studiu jsem před rokem založila společnost vyrábějící přírodní svíčky a doplňky do domácnosti s cílem zerowaste. Tyto aktivity vyplňují většinu mého času, v tom zbytku si nacházím skulinky pro psaní článků, ať už na můj blog nebo pro různé firmy, s nimiž čas od času spolupracuji.

Mimo to jsem velká milovnice knih, dobrého jídla a vína, umění, sarkastického humoru a dobré společnosti. Občas si hraji na (amatérskou) jogínku nebo se zamýšlím nad pointou alchymie.

Přínosná bych vám mohla být také na poli copywritingu a grafiky. Zkušenosti i nápaditost mám v obojím, z umění a designu mám dokonce maturitu. Zvažuji kandidaturu do městského zastupitelstva, nejbližšími tématy mi jsou kultura a cestovní ruch. Ráda bych se podílela na tvoření férového, svobodného, a krásného světa, v němž lidé budou žít s radostí.

Děkuji, budu se těšit na budoucí spolupráci.

Šarlota Sedláčková

Tito uživatelé poděkovali autorovi sarlota.see za příspěvky (celkem 6):
Lukas.Dolezal, Martina.Hanackova, Michal.Svagerka, Zbynek.Janoska, Josef.Barta, Petr.Vlasak
Martina.Hanackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 272
Registrován: 09 led 2021, 11:01
Bydliště: Břeclav (Ladná)
Dal poděkování: 378 poděkování
Dostal poděkování: 271 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Šarlota Sedláčková

Příspěvek od Martina.Hanackova »

Ahoj Šarlot,
díky za tvůj zájem rozšířit naše řady a přidat se k nám na palubu! 🙂 Protože jsme se už setkaly i osobně, nemám na tebe aktuálně žádné další otázky, a proto tě rovnou pozvu na schůzi našeho místního sdružení, která proběhne dne 29. 11. od 18 hodin v Kafé Piksla - Národních hrdinů 439, Břeclav (oficiálně bude zavřeno, tak kdyby ses nemohla dobouchat, volej). Pokud bys měla zájem, můžeš přijít také na schůzi krajského sdružení, kterou výjimečně hostíme v Břeclavi. Krajská schůze se koná už tento čtvrtek 25. 11. od 18 hodin na Cyklosféře - Pod Zámkem 3096/3, Břeclav.

Obě schůze je možné navštívit také online, pokud bys tuto možnost preferovala, ozvi se mi, domluvíme se.

Díky a budeme se těšit.
M

Martina Hanáčková
OFFTOPICPKS JmK, PMS Slovácko, superschopnosti: cestování v čase, čtení myšlenek, nepotřeba spánku
martina.hanackova@pirati.cz, +420 721 487 997

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“