Adam Šenk - žádost o členství v MS

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Litoměřicko

Uživatelský avatar
Adam.Senk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 295
Registrován: 14 led 2021, 10:44
Profese: Programátor
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 533 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Adam.Senk »

Ahoj,
žádám o členství v MS Litoměřicko. Odkaz na představení zde: viewtopic.php?f=448&t=56932

Díky,
Adam
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Senk za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Marek, Petr.Rysler, Zuzana.Petruvova, Petr.Bohacek, Lukas.Rysavy

Participace je klíč!
https://www.senkadam.cz/
senkadam[at]gmail.com, 606 310 239
https://lide.pirati.cz/person/2807/

Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 343
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj, super, díky moc za info. Podmínky máš už splněny přes rok, známe tě také, proto jakmile obdržím tvou přihlášku, předám na předsednictvo MS. Děkuji!

Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Marek.Stoklaska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 35
Registrován: 06 říj 2020, 13:48
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Marek.Stoklaska »

Vážené předsednictvo,

Teď, když se hlasuje přijetí Adama Šenka za člena je potřeba, aby už naplno zaznělo to, nad čím se dlouho zavírají oči. Já a Adam jsme naprosto nekompatibilní osoby. Můj styl politiky je v rozporu s Adamovým stylem politiky a vzhledem k tomu, že Adam je aspirantem na lídra Roudnických Pirátů pro volby 2022 jsem PROTI jeho přijetí.

V Roudnici nad Labem se věnuji politice aktivně pět let a vybudoval jsem si základnu podporovatelů, která za mnou stojí. Jedná se o komunitu úředníků, fitnesáků, bojovníků, bezpečáků a larperů. Věřím, že spojení mého jména s Adamem, by mě poškodilo a já bych zase ztrácel až moc sil a energie vysvětlováním Adamových výlevů, stejně jako v letošní kampani vysvětlováním, že nechceme danit byty atd. Vnitrostranických pří jsem si zažil dost u STANU a byl to důvod mého odchodu ze strany. U Pirátů toto opravdu zažívat nechci, a proto se situaci dvou Pirátských táborů v Roudnici snažím předejít, protože z toho bude škodná akorát Pirátská značka a dopadne to jako v Mostě. Já jsem se k Pirátům přidal, abych pomohl Pirátské značce, ne aby Pirátská značka pomohla mě.

Věc jsem chtěl řešit interně na setkání s předsednictvem a Adamem, ale vzhledem k tomu, že Adam to předběhl, musím to napsat sem na fórum, než začnete hlasovat.

Marek

Člen rezortního týmu Vnitro a bezpečnost
Člen pracovní skupiny pro minoritní sporty (esport)

Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 984
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Ahoj,
na Markova slova reaguji z pověření a jménem celého PMS společnými slovy tak, jak jsme se na nich shodli.

Výhrady jednoho vůči druhému řešíme zhruba od léta tohoto roku. Vaše mezilidské vztahy již byly předmětem několika setkání. Na obou jsme se snažili adresovat jednu důležitou myšlenku - vzájemné nesympatie dvou lidí mohou vznikat na všech úrovních života, od soukromého po profesní, a ani v politické straně tomu není jinak. Jsme skupina lidí s různými pohledy na to, jakými cestami dosahovat pirátské politiky, projevovalo se to vždy, a je to přirozené. Klíčovou vždy zůstává schopnost dosáhnout konsenzu, který leckdy bolí, protože je třeba, aby každá ze stran slevila na některých ze svých nároků. Ani v politické straně, ale ani v politice veřejné, bez tohoto fungovat prostě nelze. Příkladem je občasná nutnost uzavírání řady předvolebních i povolebních koalic, a to i na regionálních úrovních, kdy se cesta pro prosazování vlastních úsudků, byť je v danou chvíli považujeme za ty jediné nejlepší a správné, zužuje o to více.

Od začátku vzniku strany jsme partají otevřenou, která dává příležitost formovat a uplatňovat se každému, který splní všechny podmínky, resp. kdo je kompatibilní se základními cíli strany určenými ve Stanovách. Adam, stejně jako ty před časem, řadu formálních podmínek naplnil a zejm. po výkonu jeho funkce volebního koordinátora pro proběhlou sněmovní kampaň jsme přesvědčeni minimálně o jeho lidských kvalitách.

Byla by upřímná škoda, kdyby kvůli tomu, že nenacházíte shodu, musel od svých aktivit opustit kterýkoli z Vás a bylo tím zněmožněno vzniku samostatného fukčního sdružení v Roudnici.

Po proběhlých volbách, nadto s výsledkem, který byl fackou nám všem, jsme všichni vyčerpaní a očekává se od nás, že si ze všeho odneseme dvě ponaučení: Za prvé, musíme být soudružnější víc, než kdy předtím, a za druhé, musíme otevírat dveře všem, kteří mají zájem s námi budovat stranu, která se bude opírat mj. o silné regionální buňky.

Na závěr obecný apel - prosíme, vnímejme, že v politice nad námi visí vždycky vyšší cíl, než jsme my sami, a pojďme svá ega těšit jinam, mimo naší stranu.

Věříme, že zbytek budeme moci probrat osobně na dalším chystaném setkání.

PS: O této věci bylo vyrozuměno i krajské předsednictvo.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 5):
Vladimir.Vlach, Ales.Stibal, Petr.Bohacek, Lukas.Rysavy, Eva.Novakova

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Tomas.Lukacina
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 11 říj 2020, 20:01
Profese: Projektový a finanční manažer
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Tomas.Lukacina »

Bylo to zatím často na mě, že jsem na "Roudnické schizma" upozorňoval, naposled na pátečním MSku. Je pravda že jsme o tom mluvili, ale nemám ani zdaleka pocit, že by bylo něco vyřešeno.

Budu moc rád, když se nad tím konečně zodpovědně sejdeme a budeme věci řešit, bez toho těžko můžeme v Roudnici fungovat.

Petr.Rysler
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 02 srp 2018, 13:38
Profese: Restaurater
Bydliště: Terezín
Dal poděkování: 726 poděkování
Dostal poděkování: 428 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Petr.Rysler »

Marek.Stoklaska píše: 14 říj 2021, 08:56

Vážené předsednictvo,

Teď, když se hlasuje přijetí Adama Šenka za člena je potřeba, aby už naplno zaznělo to, nad čím se dlouho zavírají oči. Já a Adam jsme naprosto nekompatibilní osoby. Můj styl politiky je v rozporu s Adamovým stylem politiky a vzhledem k tomu, že Adam je aspirantem na lídra Roudnických Pirátů pro volby 2022 jsem PROTI jeho přijetí.

V Roudnici nad Labem se věnuji politice aktivně pět let a vybudoval jsem si základnu podporovatelů, která za mnou stojí. Jedná se o komunitu úředníků, fitnesáků, bojovníků, bezpečáků a larperů. Věřím, že spojení mého jména s Adamem, by mě poškodilo a já bych zase ztrácel až moc sil a energie vysvětlováním Adamových výlevů, stejně jako v letošní kampani vysvětlováním, že nechceme danit byty atd. Vnitrostranických pří jsem si zažil dost u STANU a byl to důvod mého odchodu ze strany. U Pirátů toto opravdu zažívat nechci, a proto se situaci dvou Pirátských táborů v Roudnici snažím předejít, protože z toho bude škodná akorát Pirátská značka a dopadne to jako v Mostě. Já jsem se k Pirátům přidal, abych pomohl Pirátské značce, ne aby Pirátská značka pomohla mě.

Věc jsem chtěl řešit interně na setkání s předsednictvem a Adamem, ale vzhledem k tomu, že Adam to předběhl, musím to napsat sem na fórum, než začnete hlasovat.

Marek

Já jen zírám.Jak souvisí žádost o členství s Tvými ambicemi a minulostí v Roudnici?
Já jsem po zkušenostech s Adamem z kampaně všema deseti pro.
Co se týče komunálek v Roudnici, apeluji na PMS, aby zvážilo vznik kandidátky v Roudnici do komunálních voleb, mám obavy o Most 2 ještě v horším.

Uživatelský avatar
Ales.Stibal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2016, 09:14
Profese: IT
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Ales.Stibal »

Marku, jste snad dospělí lidé a vaše rozepře si doufejme dokážete vydiskutovat aniž by vám k tomu sekundovalo předsednictvo MS.
Pokud názory druhé osoby považuješ a navíc veřejně nazýváš "výlevy", tak už jsou Tvé výhrady zřejmě i osobní.

Že si názorově nebo osobně nerozumíte důvod k nepřijetí asi není. Rozhodně ne, pokud jsme demokrati. A to snad jsme ;) .

Jestli máš ale něco zásadního, třeba nePirátského, ale hlavně konkrétního, sem s tím. To prosím platí i pro ostatní, kteří by v této fázi mohli něco říct.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Stibal za příspěvek:
Eva.Novakova
Marek.Stoklaska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 35
Registrován: 06 říj 2020, 13:48
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Marek.Stoklaska »

Petr.Rysler píše: 14 říj 2021, 11:44
Marek.Stoklaska píše: 14 říj 2021, 08:56

Vážené předsednictvo,

Teď, když se hlasuje přijetí Adama Šenka za člena je potřeba, aby už naplno zaznělo to, nad čím se dlouho zavírají oči. Já a Adam jsme naprosto nekompatibilní osoby. Můj styl politiky je v rozporu s Adamovým stylem politiky a vzhledem k tomu, že Adam je aspirantem na lídra Roudnických Pirátů pro volby 2022 jsem PROTI jeho přijetí.

V Roudnici nad Labem se věnuji politice aktivně pět let a vybudoval jsem si základnu podporovatelů, která za mnou stojí. Jedná se o komunitu úředníků, fitnesáků, bojovníků, bezpečáků a larperů. Věřím, že spojení mého jména s Adamem, by mě poškodilo a já bych zase ztrácel až moc sil a energie vysvětlováním Adamových výlevů, stejně jako v letošní kampani vysvětlováním, že nechceme danit byty atd. Vnitrostranických pří jsem si zažil dost u STANU a byl to důvod mého odchodu ze strany. U Pirátů toto opravdu zažívat nechci, a proto se situaci dvou Pirátských táborů v Roudnici snažím předejít, protože z toho bude škodná akorát Pirátská značka a dopadne to jako v Mostě. Já jsem se k Pirátům přidal, abych pomohl Pirátské značce, ne aby Pirátská značka pomohla mě.

Věc jsem chtěl řešit interně na setkání s předsednictvem a Adamem, ale vzhledem k tomu, že Adam to předběhl, musím to napsat sem na fórum, než začnete hlasovat.

Marek

Já jen zírám.Jak souvisí žádost o členství s Tvými ambicemi a minulostí v Roudnici?
Já jsem po zkušenostech s Adamem z kampaně všema deseti pro.
Co se týče komunálek v Roudnici, apeluji na PMS, aby zvážilo vznik kandidátky v Roudnici do komunálních voleb, mám obavy o Most 2 ještě v horším.

Obavy máš naprosto správně, já je mám taky. Proto jsem napsal to co sem napsal. Zkušenosti z kampaně máš jistě jen ty nejlepší, ostatně to se taky od zaměstnanců očekává. Předně ještě chci podtrhnout, že s Adamem nemám lidský problém, ale politický

Člen rezortního týmu Vnitro a bezpečnost
Člen pracovní skupiny pro minoritní sporty (esport)

Uživatelský avatar
Ales.Stibal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2016, 09:14
Profese: IT
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Ales.Stibal »

Marek.Stoklaska píše: 14 říj 2021, 12:25
Petr.Rysler píše: 14 říj 2021, 11:44
Marek.Stoklaska píše: 14 říj 2021, 08:56

[...]

Já jen zírám.Jak souvisí žádost o členství s Tvými ambicemi a minulostí v Roudnici?
Já jsem po zkušenostech s Adamem z kampaně všema deseti pro.
Co se týče komunálek v Roudnici, apeluji na PMS, aby zvážilo vznik kandidátky v Roudnici do komunálních voleb, mám obavy o Most 2 ještě v horším.

Obavy máš naprosto správně, já je mám taky. Proto jsem napsal to co sem napsal. Zkušenosti z kampaně máš jistě jen ty nejlepší, ostatně to se taky od zaměstnanců očekává. Předně ještě chci podtrhnout, že s Adamem nemám lidský problém, ale politický

Omlouvám se, že reaguju na odpověď pro Petra, ale pokud je, Marku, Tvůj problém politický, tak ho prosím vysvětli na konkrétních věcech.
Že máte v Roudnici problém je zřejmé, jen mu dostatečně nerozumíme. Nebo alespoň já.

A.

Marek.Stoklaska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 35
Registrován: 06 říj 2020, 13:48
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Re: Adam Šenk - žádost o členství v MS

Příspěvek od Marek.Stoklaska »

Ales.Stibal píše: 14 říj 2021, 12:31
Marek.Stoklaska píše: 14 říj 2021, 12:25
Petr.Rysler píše: 14 říj 2021, 11:44

Já jen zírám.Jak souvisí žádost o členství s Tvými ambicemi a minulostí v Roudnici?
Já jsem po zkušenostech s Adamem z kampaně všema deseti pro.
Co se týče komunálek v Roudnici, apeluji na PMS, aby zvážilo vznik kandidátky v Roudnici do komunálních voleb, mám obavy o Most 2 ještě v horším.

Obavy máš naprosto správně, já je mám taky. Proto jsem napsal to co sem napsal. Zkušenosti z kampaně máš jistě jen ty nejlepší, ostatně to se taky od zaměstnanců očekává. Předně ještě chci podtrhnout, že s Adamem nemám lidský problém, ale politický

Omlouvám se, že reaguju na odpověď pro Petra, ale pokud je, Marku, Tvůj problém politický, tak ho prosím vysvětli na konkrétních věcech.
Že máte v Roudnici problém je zřejmé, jen mu dostatečně nerozumíme. Nebo alespoň já.

A.

Celé jsme to jednou rozebírali na schůzce s předsednictvem v Atypiku, když se Adam čerstvě přidal. Až nebudu na mobilu, tak to zkusím celé sepsat a postnout tedy i sem.

Člen rezortního týmu Vnitro a bezpečnost
Člen pracovní skupiny pro minoritní sporty (esport)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Litoměřicko“