situace v šumpru

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Šumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

situace v šumpru

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Měl jsem připravený dloooouhý text, kde jsem se chtěl vyjádřit k mému osobnímu postoji k situaci v Šumperku, s ohledem na mou pirátskou identitu. Celý tento text shrnu do několika řádků :-)
1. Lid je nasrán a v afektu nad současnými vládními opatřeními nechodí daleko k ostrým výrazům. Byl jsem se sebevzdělat na jednu demošku proti vládě (resp. proti všemu, protože ty lidi jsou fakt nasraní na všechny, kdo nesdílí jejich nasrání) I já jsem byl uštědřen několika invektivy, při diskuzi s věcnými argumenty a prozrazením své politické příslušnosti jsem byl zasypán mnoha názorovými perlami (ano, na uprchlíky došlo taky). Co jsem si z toho odnesl? Nesmím to vzdát a chodit mezi lidi dál ;-)
2. Omrknul jsem pak ještě jednu demošku, tentokráte tanečně-hudebně-nasranou ... Když pominu množství gramatických chyb na transparentech, bylo to to samé, jako o týden dřív. Falešné vlastenectví s vlajkami a siláckými výkřiky směřující k fyzickému trýznění politických elit mě nasralo taky ... Ale trochu jinak ...

Upevnilo to mé přesvědčení, že nadále budu pokračovat v tom, jak to dělám dosud. Otevírat věcnou a pragmatickou diskuzi a dávat možnost nahlédnout na fakta, nikoliv na domněnky, které ohýbají skutečnost.
Politicky nemám šanci a bohužel se s tím začínám smiřovat... Vnitrostranicky necítím podporu ani možnost se prosadit, protože nejsem v centru dění. Navíc poslední nominace a následně primární volby na kandidátní listinu do PSP ČR, ve mne nevzbuzují důvěru v objektivnost krajského fóra.

Naivní brečíky? Možná. Ale upřímné ;-)
Přeji všem, kteří to přečetli a třeba mi i trochu porozuměli, hezký den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Vlcek za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Roman.Vicenec
Vaclav.Doubrava
Příspěvky: 65
Registrován: 20 dub 2018, 09:25
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: situace v šumpru

Příspěvek od Vaclav.Doubrava »

Lubo, dobře víš jak těžké bylo v minulých komunálních volbách. Jsme hold v Šumperku, kde se volí jinak než v Olomouci. Zbytečně bych se nestresoval a rozhodně nic nehazel na krajské fórum. Soustředil bych se na komunální volby, tam je tvůj cíl jak jsi říkal. Bude potřeba vytvořit silnou kandidátku a vybrat lídra a to co nejdřív aby se kolem něj budoval dobrý tým.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Doubrava za příspěvky (celkem 2):
Viktor.Tichak, Robert.Srejma
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Šumpersko“