Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Místní sdružení pro obce Blatec, Brodek u Přerova, Bystročice, Císařov, Citov, Čelechovice, Dub nad Moravou, Grygov, Charváty, Kokory, Kožušany-Tážaly, Krčmaň, Majetín, Rokytnice, Tovačov, Troubky, Tršice Velký Týnec, Věrovany


Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Pirátská tvrz

Pravidla fóra

Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Uživatelský avatar
Radek.Vojtek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 691
Registrován: 01 lis 2013, 11:39
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 363 poděkování

Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Radek.Vojtek »

Ahoj,

z moci mi svěřené vyhlašuji schůzi MS Pirátská TVRZ na čtvrtek 28.1. 2021 od 17:30 hod. Schůze bude probíhat online na https://jitsi.pirati.cz/Tvrz.


Návrh programu schůze MS Pirátká Tvrz:

1) Zahájení, schválení programu
2) Report z dosavadní činnosti, podněty pro zastupitelstva a komise
3) Report z CF 2021
4) Mediální tým kraje
5) Další akce 2021
6) Volby do PS 2021
7) Komunální volby 2022
8) Zájemci o členství
9) Přijímání nových členů
10) Diskuze, různé

Můžete navrhovat a doplňovat další body programu.

Předseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.), zastupitel v městysi Brodek u Přerova, člen Sportovně-kulturní komise tamtéž, KV Olomouckého kraje.

Uživatelský avatar
Radek.Vojtek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 691
Registrován: 01 lis 2013, 11:39
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 363 poděkování

Re: Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Radek.Vojtek »

Fb událost https://www.facebook.com/events/418503572801467/ .
Díky @Josef.Indra za založení. ;)

Předseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.), zastupitel v městysi Brodek u Přerova, člen Sportovně-kulturní komise tamtéž, KV Olomouckého kraje.

Uživatelský avatar
Michal.Langer
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 267
Registrován: 04 říj 2018, 13:46
Profese: student politického marketingu (FF UPOL)
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Michal.Langer »

Zápis ze schůze:
Schůze MS Pirátská tvrz 28.01.2021 online na jitsi.pirati.cz/Tvrz

Přítomní: Martin Šmída, Radek Vojtek, Radim Studený, Vladimír Kubala, Jan Koutný
Hosté: Michal Langer, Tomáš Šilha

Předsedá: Martin Šmída
Zapisuje: Michal Langer

Zahájení schůze 17:45

Návrh programu:

1) Zahájení, schválení programu
2) Report z dosavadní činnosti, podněty pro zastupitelstva a komise
3) Report z CF 2021
4) Mediální tým kraje
5) Další akce 2021
6) Volby do PS 2021
7) Komunální volby 2022
8) Zájemci o členství
9) Přijímání nových členů
10) Diskuze, různé

1.
Program konsensuálně schválen.

2.
MŠ: Doufal jsem, že už budu mít svůj krajský kalendář, kde chci reportovat, ale krajským ajťákům to trvá, takže to možná začnu dělat na vlastní pěst… Musím ještě prokonzultovat, jak to dělat.
RV: Vždycky je dobré mít všechno na fóru, ale v podstatě bys tím jen kopíroval ten kalendář.
MŠ: První se řešila kauza Bečva, pak LČR, dále nějaké menší místní kauzy a podněty občanů, snažím se vždycky vyslechnout obě strany a jezdit na místo. Řešili jsme také rozpočet, který je kvůli bývalému vedení v celkem katastrofálním stavu, takže se snažím hledat řešení, jak plnit program bez nějakého velkého čerpání z něj, rozhodli jsme se i s hejtmanem, že první nasbíráme žádosti o různé dotace atd. a pak budeme rozhodovat o tom, kdo je dostane. Pokud chcete vědět, co se děje v RV, odkážu vás na Fórum.

3.
MŠ: Nejdůležitější bylo hlasování o koalici se STAN, představoval se tam poslanecký klub, senátní klub, europoslanci atd.

4.
RV: Byl zrušen mediální odbor a bylo to přesunuto na placené zaměstnance strany. Vznikl také mediální tým, kdyby chtěl někdo psát články o dění v Majetíně a okolí, řekněte a připojte se do toho týmu, aby bylo veřejnosti jasné, co se ve Tvrzi aktuálně děje.
MŠ: Kdyby kohokoliv napadlo cokoliv zajímavého, co se stalo v našem MSku, dejte vědět Josefu Indrovi nebo mě a pokusme se z toho udělat něco zajímavého na sítě.

5.
MŠ: Situace nám nedovoluje dělat to, na co jsme byli zvyklí, takže se vše odvozuje od PSA, naplánované jsou zatím jen Kytary Majetín (poslední sobota v srpnu, pokud to půjde) a nohejbalový turnaj, pokud bude příležitost něco uspořádat, určitě se sejdeme a něco vymyslíme, ale zatím to bohužel není možné.
RV: Vyosení by být mělo v Přerově, ale zatím není vhodná doba to na pevno plánovat.

6.
RV: Už se volí čelo v kraji, jednička bude ze STANu, Pirátská jednička bude Vojtěch Pikal.
MŠ: Jsem sice na kandidátce, ale jednoznačně deklaruji, že jsem na nevolitelném místě a chci dodělat to, co mám rozděláno v kraji, jsem tam hlavně abych co nejvíce pomohl v kampani, ať bude ta kampaň jakákoli, tak doufám, že se všichni aktivně zapojíme.

7.
RV: Budeme určitě sestavovat kandidátku v Brodku a v Majetíně, jako se nám to podařilo už minule.
MŠ: Doufám, že se nám podaří v tom Majetíně zase udělat nějakých 25 %, ale já chci být buďto na posledním místě nebo tam nebýt vůbec, měli bychom si vytipovat lidi, kteří by do toho s námi šli, pokud budeme mít hodně lidí, tak můžeme přemýšlet nad rozdělením, ale teď bych ty síly netříštil. V Brodku bych klidně přemýšlel o stejné kandidátce, jako minule.
RV: Já myslím, že v Brodku bychom to měli jen posilovat, ale stavět na tom půdorysu z minula.
MŠ: Je důležité už teď oslovovat ty lidi, abychom měli připravené kandidátky nejen kvantitativně, ale i kvalitativně.
RV: Problém je, že v Majetíně si všechno schválí jedna strana sama, takže jsme se snažili ubránit alespoň komise a redakční radu, což se nám naštěstí podařilo.

8.
TŠ: Vystudoval jsem chemii na UPOL, pak jsem ji začal vyučovat na ZŠ v Tovačově, stále na UPOLu nějak působím. V minulých komunálkách jsem v Tovačově kandidoval, ale do zastupitelstva jsem se nedostal. Piráti jsou mi ze všech těch stran na naší scéně asi nejsympatičtější, takže bych se k vám rád přidal.
MŠ: Za koho jsi v tom Tovačově kandidoval?
TŠ: Byla to nezávislá kandidátka, kterou jsme poskládali s nějakými lidmi které znám z místního sporu (pohybuji se ve fotbale).
MŠ: Počítáš s tím, že bys v roce 2022 skládal kandidátku v Tovačově?
TŠ: Ano, někteří lidé, se kterými jsme kandidovali minule by taky rádi kandidovali pod hlavičkou Pirátů.
MŠ: Pomohl bys nám i s kampaní do sněmovny?
TŠ: Určitě rád pomůže se vším, s čím budu schopen.
MŠ: Co se ti nejvíce líbí na Pirátské straně a kde vidíš své místo ve straně?
TŠ: Nejraději bych se angažoval ve školství, jelikož se v něm pohybuju a vůbec se mi nelíbí, co se tam teď děje.
MŠ: Jsi tedy odhodlán se nějak zapojit i v té celostátní politice?
TŠ: Nemám s tím problém, pokud budu přínosem.
MŠ: Co se ti nejvíce líbí na Pirátské straně jako celku?
TŠ: Nejvíce se mi líbí ta demokratičnost ve straně, že o všem rozhoduje členská základna a nejen papaláši navrchu.
MŠ: Rád bych navrhnul předsednictvu, aby formálně rozšířilo působnost našeho MS i na Tovačov.
RV: S tím rozšířením působnosti každopádně počítám.

9.
-

10.
MŠ: Nezkusíme při tom rozšíření působnosti udělat i nějaký nábor nových lidí z této oblasti?
RV: No já v tom problém nevidím, jde jen o to abychom neporušovali nějaké směrnice související s předvolební kampaní.

Povídání :)

Schůze skončila v 18:45.
Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1093
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Viktor.Tichak »

S redefinováním hranic Tvrze počítáme :) Díky!

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4046
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2917 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Martin.Smida »

navrhuji takto vyplnit prostor mezi MS olomouc, MS Přerov a MS Prostějov.
tvrz 2021.jpg
Uživatelský avatar
Radek.Vojtek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 691
Registrován: 01 lis 2013, 11:39
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 363 poděkování

Re: Online Schůze MS Pirátská Tvrz 28.1. 2021

Příspěvek od Radek.Vojtek »

Martin.Smida píše: 29 led 2021, 13:43 navrhuji takto vyplnit prostor mezi MS olomouc, MS Přerov a MS Prostějov.tvrz 2021.jpg
Díky za mapku. ;)

Takže již řešíme viewtopic.php?f=643&t=55952

Předseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.), zastupitel v městysi Brodek u Přerova, člen Sportovně-kulturní komise tamtéž, KV Olomouckého kraje.

Odpovědět

Zpět na „Pirátská tvrz“