Rezignace člena Republikového výboru

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Královéhradecký kraj

Odpovědět
Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Rezignace člena Republikového výboru

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Ahoj,

jak jsem avizoval na dnešní krajské schůzi, rezignuji k dnešnímu dni na funkci člena Republikovém výboru voleného krajským fórem KHK. Dlouhodobě se mi nedaří věnovat se této funkci v takovém rozsahu, jak bych považoval za ideální. Uplynulý rok mi dal možnost přehodnotit své priority a chtěl bych se nyní věnovat především svému oboru (IT) a mít i nějaký volný čas. Určitý vliv na toto rozhodnutí nepochybně měla i skutečnost, že z všeobecně známých důvodů (COVID) nejsou možná fyzická zasedání. Zároveň je jedním z důvodů i koalice se STAN, jejíž schválení respektuji, ale nejsem plně přesvědčen, že je to krok správným směrem. Jak je to doopravdy ale ukáže až čas.

Toto oznámení adresuji k rukám krajského předsednictva a prosím o vzetí na vědomí @Adam.Valenta @Arnost.Stepanek @Pavel.Volk @Jan.Hoder

Děkuji a ať se daří.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Stipl za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Volk, Jan.Bednarik, Dalibor.Zahora, Jiri.Snizek, Rostislav.Reha, Vaclav.Fortik

test

Uživatelský avatar
Pavel.Volk
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 223
Registrován: 20 črc 2017, 21:47
Profese: OSVČ
Bydliště: Skály 1, Teplice nad Metují
Dal poděkování: 443 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace člena Republikového výboru

Příspěvek od Pavel.Volk »

Za mně beru na vědomí tvé rozhodnutí.

Budu rád pokud nás jako PKS seznámíš s problematikou této funkce, abychom mohli oslovit členy s již konkrétní představou o jejich náplni práce v rámci RV.
A zároveň, bude-li shoda, bych rád, aby jsi asistoval při výběru tvého nástupce.

Ať se ti vydaří plány do budoucna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Volk za příspěvek:
Dusan.Plch
Pomocnou ruku najdeš vždy jen na konci svého ramene ;) ;)
Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Příspěvky: 434
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Náměstek hejtmana KHK - školství a sport
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 527 poděkování
Dostal poděkování: 726 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace člena Republikového výboru

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

@Stanislav.Stipl, děkujeme moc za tvoji expertízu a nadhled, s nímž jsi nás provázel zákoutími jednacích řádů a procesů. Díky za tvoji pirátskou zásadovost a důraz na procesní správnost. Osobně musím říci, že jsem nebyl zvyklý tyto kvality vnímat a oceňovat, ale díky tobě jsem si je uvědomil a vnímám jejich důležitost a přínos. Je na místě poděkovat TI i za tu spoustu času, který jsi pirátům dosud věnoval na úrovni místní, krajské i republikové. Současně velký respekt k tvému postoji "respektuji, ale nejsem přesvědčen, … ". Doufám (a přeji nám všem), že volby, koalici a vše co se od toho odvíjí zvládneme a posune nás to dál - ale jak píše Standa, zdali to bylo dobře a zdali jsme byli připraveni ukáže až čas.
Stando, díky moc a držíme palce na tvé další cestě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Arnost.Stepanek za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Calovka, Pavel.Volk, Dusan.Plch, Adam.Valenta, Jan.Hoder
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 452
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 431 poděkování
Dostal poděkování: 576 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace člena Republikového výboru

Příspěvek od Adam.Valenta »

I já bych rád Standovi moc poděkoval zejména, ale nejen, za ten obrovský support, který jsi věnoval zejména nám, jako PKS, v oblasti výkladu vnitrostranických předpisů. A jak píše Arnošt - jakkoliv se mohou zdát občas "unfriendly", tak jsou velmi potřebné :)

Bude náročné najít adekvátní náhradu v zastoupení kraje v RV.

Toto je tedy zároveň před-výzva všem, aby zauvažovali o tom, že je potřeba reprezentovat nejen náš kraj v tomto orgánu strany, ale i obráceně přinášet z RV informace k nám.

Možnost nominace bude brzy vyhlášena v samostatném vlákně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Calovka, Jan.Hoder, Tomas.Unger
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace člena Republikového výboru

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Eh, tak to mě velmi mrzí, ale respektuji a chápu. Stando, tvůj hlas bude v RV chybět. Přeju hodně zdaru ve všem, pro co se rozhodneš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Volk, Arnost.Stepanek, Isa

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“