Přihláška do týmu

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jana.Logrova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 57
Registrován: 06 lis 2017, 09:33
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Znojmo/Brno
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Přihláška do týmu

Příspěvek od Jana.Logrova »

Do tohoto vlákna prosím přidávejte své přihlášky do týmu ;)

Přihláška by měla ideálně obsahovat:

- jméno, příp. přezdívku kterou chceš používat
- priority, které Tě v rámci sociální a zdravotní oblasti nejvíce zajímají
- Tvé zkušenosti a znalosti, které s námi v rámci KETu chceš sdílet.

Zveřejnění přihlášky a (online) schůzka s garantkou znamenají, že jsi přijat*a!

Vítej na palubě :!:
Uživatelský avatar
Lucie.Jandova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 24
Registrován: 26 kvě 2020, 17:22
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Lucie.Jandova »

Ahoj všem,

jmenuji se Lucie Jandová, říkejte mi Luci (třeba :D ).

Zdravotnictví je mi docela vzdálenou oblastí, ovšem sociální je mi velmi blízká. Nejvíce mě zajímá rodinná politika, především krizové situace v rodinách, bezdomovectví, vzdělávání sociálních pracovníků. Poslední z toho především kvůli tomu, že jsem sama studentkou sociální práce. Těch okruhů a oblastní je v SP obrovské množství a všechna jsou zajímavá, ale vybrala jsem! :lol:

Sama bych ráda načerpala zkušenosti od ostatních členů, kteří jsou v oboru i několik let. Mám za sebou už, dle mého názoru, dost odborných praxí a dobrovolnictví k získání určitých poznatků a zkušeností přímo z pracovišť. Ty můžu sdílet a myslím si, že mohou být užitečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Jandova za příspěvek:
Lukas.Dolezal
Členka MS Brno, KS Jihomoravský kraj
lucie.jandova@pirati.cz
Uživatelský avatar
Eva.Havlova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 164
Registrován: 06 lis 2017, 10:50
Profese: majitelka kosmetického salónu
Dal poděkování: 432 poděkování
Dostal poděkování: 191 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Eva.Havlova »

Ahoj všichni,
jsem Evča Havlová. Moje hlavní priority jsou zdravotnictví (porodnictví, svobodná volba, psychika). V sociální oblasti mě zajímá propojení se vzděláváním (školky spojené s domovy důchodců, vzdělávání pro všechny)
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Ahoj,
já jsem Míša,
v rámci sociálních a zdravotních služeb mě nejvíc zajímají adiktologické služby a služby, které pracují s lidmi bez domova, a systém psychiatrické péče, protože jsou to velmi propojené záležitosti. Zároveň v těchto službách pracuji v Praze a v Olomouci a ráda posdílím své zkušenosti k porovnání s jihomoravskými reáliemi.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Bara.Malikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 28 led 2020, 19:32
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Bara.Malikova »

Ahoj,
já bych ráda byla s KETem v kontaktu hlavně za oblast zdravotnictví, abychom měli provázané úrovně sněmovní agenda/krajská :)
Uživatelský avatar
Petr.Kubes
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 115
Registrován: 29 kvě 2021, 00:30
Profese: Pracovník v sociálních službách
Bydliště: Brno-Židenice
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 108 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Petr.Kubes »

Ahoj,

zúčastnil jsem se poslední schůzky KETu a nevědomky jsem zapomněl představit se zde na fóru, abych se mohl stát plnohodnotným členem týmu. Za což se omlouvám a pokusím se to nyní napravit.

Jmenuji se Petr Kubeš. V současné době pracuji jako pracovník přímé péče v domově pro seniory se zvláštním režimem. Předtím jsem pracoval pět let na stejné pozici, ale v "klasickém" domově pro seniory. Zajímám se o standardy v sociálních službách - není vhodné, aby klient byl na pokoji s více jak jedním uživatelem služby, také se zaměřuji, zda je dostatečný počet personálu na určitý počet klientů. Rozčilují mě administrativní činnosti, které jsou sice potřeba, ale každé zařízení má nastavený jiný systém plánování péče a individuálního plánování. Bylo by fajn podílet se na změně, která by vedla k tomu, že by všechny domovy měly sjednocenou administrativu, která by byla jednoduchá a smysluplná. Teď tomu tak není. Dále se třeba zajímám o stravování klientů, na kterém mi záleží a i v tomto ohledu by byly vhodné určité změny. V rámci KETu se chci seznámit s dalšími sociálními oblastmi, například kojenecké ústavy, hospice, nízkoprahová centra atd. Rád se podělím se svými zkušenostmi z praxe a rozšířím si znalosti z dalších sociálních oblastí. Společně zmůžeme víc a navzájem se můžeme podpořit v našich představách, které bychom mohli realizovat.

Děkuji za pozornost. Těším se na společné schůzování.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kubes za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Jandova, veronika.auka

Pracovník v sociálních službách nebo-li pečovatel v domově se zvláštním režimem.
V současné době člen Komise sociální RMB a Komise pro sociální a rodinnou politiku RMČ Brno-Židenice, člen Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky a v neposlední řadě garant KET pro sociální politiku a zdravotnictví v Jihomoravském kraji.

Uživatelský avatar
veronika.auka
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2021, 19:51
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od veronika.auka »

Ahoj,

jmenuji se Veronika Kovács Vospěl a jsem prostě Auka.

Už víc jak rok jsem v KET vzdělávání, ale protože se mi v práci prolíná několik linek, budu ráda i součástí tohoto KETu.
A co dělám? Pracuji na sociálně inovačním projektu Skill centra pro cizince JMK, kdy se daly dohromady dvě velké instituce a to MMB a JMK.
Věřím, že o interkulturních pracovnících jste slyšeli, pokud ne, ráda o nich popovídám...ale náš projekt je opravdu komplexní a narážíme na různé bariéry ohledně cizinců a trhu práce.
Jedním žhavým tématem jsou aprobace lékařských i nelékařských oborů. Budeme k tomu pořádat i celostátní kulatý stůl.

Těším se na možnost společně nacházet možné cesty!

Auka

Peta.Knot
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 10 lis 2020, 19:25
Bydliště: Brno
Dostal poděkování: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Peta.Knot »

Ahoj Auko, tak se přiznám, že si rád o interkulturních pracovnících poslechnu a rád se podělím o poznatky ohledně bariér při zaměstnávání cizinců, a to z pohledu zástupce zaměstnanců. Navíc dělám ve zdravotnictví, takže ono "žhavé téma" je mi docela blízké a rád se zapojím.

Petr

Odpovědět

Zpět na „Přihlášky do týmu“