Zájem o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
Apolena.Ondrackova
Člen KS Praha
Příspěvky: 20
Registrován: 15 lis 2019, 07:44
Profese: Compliance/Legal
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od Apolena.Ondrackova »

Dobrý den všem,

jmenuji se Apolena Ondráčková a po zralé úvaze jsem se rozhodla ucházet se o členství v Pirátské straně.

K tomuto rozhodnutí jsem dospěla primárně z toho důvodu, že bych ráda proaktivněji participovala na dění a vývoji na komunální úrovni, konkrétně na Praze 3. Věřím, že právě v rámci Pirátské strany, jejíž cíle (a způsoby k jejich dosažení) jsou mi blízké, budu moci přispět svým dílem.

Pouze ve stručnosti se představím. Vystudovala jsem práva s evropskými studii na University of Exeter (Velká Británie). V tuto chvíli pracuji v oblasti compliance v nadnárodní společnosti a zároveň působím jako externí právní konzultant pro nevládní neziskovou organizaci. Mezi mou expertízu patří ochrana oznamovatelů protiprávního jednání a korupce ve sportu.

Jsem toho přesvědčení, že „co“, je stejně důležité jako „jak“, a proto bych se na komunální úrovni v obecné rovině ráda věnovala tématům jako transparentní financování (smysluplné a průhledné užívání veřejných financí a jejich kontrola) a otevřenému přístupu k informacím (vůči občanům).

Děkuju a budu se těšit na případnou spolupráci!

Apolena
Tito uživatelé poděkovali autorovi Apolena.Ondrackova za příspěvky (celkem 3):
Nikol.Marhounova, Frantisek.Dosedel, V__
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 834
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1360 poděkování
Dostal poděkování: 1118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Eviduji žádost a dovolím si pozvat na nejbližší schůzi MSP3 k ogrilování. :D
Odkaz na pozvánku: viewtopic.php?p=700376#p700376
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvek:
V__

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“