Volba místopředsedů místního sdružení Most

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Most - Litvínov

Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 15 kvě 2020, 20:13 Mám představu, že např. na zasedání MS by měli ti, co jsou v komisích sdělit, že se zúčasnili komise,příp."nadpis". Předejdeme tak průšvihům. Pokud se nedostaví ani na MS, zase je třeba informovat, že nebyli na komisi.
Pořád tu operuješ se zastupitelem, tak jen připomínám, že zastupitelem za Piráty je Adam Komenda.
Bylo by fajn, kdybys na mě nezapomínal.
Toho jsem také informoval a od toho nešli žádné informace, ikdyž uznávám že jich není mnoho,k našim koaličním partnerům jak jsem očekával :)
EDIT: oprava chyb
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

OK, zase budu chtít vědět, kdy a jak jsi Adama Komendu informoval a po něm budu chtít, kdy a jak informoval koaliční partnery. Je to jednoduché. A zase se připomínám, abys na mě nezapomínal. Přesně tohle je totiž součástí mojí vize, na kterou ses ptal. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Vladimira.Emingerova
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 15 kvě 2020, 20:24 OK, zase budu chtít vědět, kdy a jak jsi Adama Komendu informoval a po něm budu chtít, kdy a jak informoval koaliční partnery. Je to jednoduché. A zase se připomínám, abys na mě nezapomínal. Přesně tohle je totiž součástí mojí vize, na kterou ses ptal. ;)
V 90% případů to bylo po jednání a telefonicky, ale to už je teď jedno jak jsem již řekl informace zastupitelskému klubu budu poskytovat skrz předsedu tohoto klubu.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Rozhodl ses. Já jen doufám, že nejsi tak zaseklý, abys přestal zcela komunikovat. Ptám se tedy, zda veškeré informace budeš poskytovat prostřednictvím předsedy zastup. klubu a nebudeš již vůbec komunikovat s budoucím PMS?
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 15 kvě 2020, 20:50 Rozhodl ses. Já jen doufám, že nejsi tak zaseklý, abys přestal zcela komunikovat. Ptám se tedy, zda veškeré informace budeš poskytovat prostřednictvím předsedy zastup. klubu a nebudeš již vůbec komunikovat s budoucím PMS?
Pokud budu požádán o nějaké základní shrnutí (tak jak jsi mě o to požádala ty) tak ho předložím. Co se týče zastupitelů informace půjdou přes předsedu. Toť vše. Každopádně bych ještě rád vrátil k tvým slovům "Věřím že oba kandidáti mají co nabídnout", jestli se k tomu pořád hlásíš žádám tě aby jsi řekla co si myslíš že může Jiří Najdenov nabídnout (zdůrazňuji že mluvím pouze o Jiřím ne o Mírovy) a nebo tě žádám aby jsi tato slova vzala zpět. Chci to po tobě protože jako možná budoucí místopředsedkyně by si měla znát své spolustraníky.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Tak předně doufám, že mi někteří spolustraníci umožní je poznat, ať dostanu důvěru a stanu se místopředsedkyní nebo ne. Viďte @Jan.Kunc @Linda.Berchinova

@Jiri.Najdenov Jirka dlouhou dobu podniká v cestovním ruchu (např. sledování zahraniční politiky, komunikace s lidmi), je organizačně schopný, má osobní zkušenosti se stavebním řízením, což je sice detail, ale hodí se.
Tuším, že má nyní možnost se více zapojit, ale nechci za něj mluvit. Opravdu záleží na něm, co konkrétního nabídne, včetně časových možností.
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 15 kvě 2020, 21:25 Tak předně doufám, že mi někteří spolustraníci umožní je poznat, ať dostanu důvěru a stanu se místopředsedkyní nebo ne. Viďte @Jan.Kunc @Linda.Berchinova

@Jiri.Najdenov Jirka dlouhou dobu podniká v cestovním ruchu (např. sledování zahraniční politiky, komunikace s lidmi), je organizačně schopný, má osobní zkušenosti se stavebním řízením, což je sice detail, ale hodí se.
Tuším, že má nyní možnost se více zapojit, ale nechci za něj mluvit. Opravdu záleží na něm, co konkrétního nabídne, včetně časových možností.
Myslím si, že mě už těžko víc poznáš, nejsi typ člověka kterého bych si pustil blíž k tělu (to neber jako urážku). To co jsi napsala o jeho profesním životě je pravda ale opravdu si myslíš, že je vhodný kandidát kdy jediný okamžik kdy komunikoval bylo při volbách do zastupitelstva městského / krajského? Což si prakticky vyjádřila jeho nominací.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Vždyť mě vůbec Honzo neznáš a už hodnotíš, tak k tomu nemám co dodat.....Pirát? Nechápu!
Lidé se poznávají při práci,takže máš pravdu, a z tvých textů zde je to patrné, zřejmě nebudu mít možnost Tě lépe poznat.
Co se týká aktivity, nemáš vůbec Jiřímu co vyčítat.
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 15 kvě 2020, 21:55 Vždyť mě vůbec Honzo neznáš a už hodnotíš, tak k tomu nemám co dodat.....Pirát? Nechápu!
Lidé se poznávají při práci,takže máš pravdu, a z tvých textů zde je to patrné, zřejmě nebudu mít možnost Tě lépe poznat.
Co se týká aktivity, nemáš vůbec Jiřímu co vyčítat.
Kdybych tě vůbec neznal tak nehlasuji o tvém přijetí do Ms Most, to bych porušil deminimum. (viewtopic.php?f=1004&t=46921).

Co se týče aktivity dobrá pojďme si to shrnout.
1) Podílel jsem se na kampani do komunálu, tenkrát jsem měl dost časově náročnou práci tudíž ne tak moc jak bych si představoval, ale i přesto jsem se zúčastnil úklidu pod Lajsníkem, vytvořil jsem základ stránek piratizelenimost.cz , celkovou podobu nakonec udělal někdo jiný (nevzpomenu si kdo) jelikož mám prostě asi jiný vkus, sestříhal jsem několik videií a roznesl poměrně dost novin.
2) Aktivně jsem se podílel na řešení problémové přijetí Lindy Berchinové, Jana Coufala a Lukáše Ryšavého. Myslím, že si Mikuláš Peksa ještě vybaví náš hodinový hovor při kterém jsem se domluvili na schůzce která to vyřešila, kterou jsem také organizoval.
3) Aktivně jsem upozorňoval na cenzuru na fb profilu piráti a zelení.
4) Pro @Vaclav.Zidek jsem vytvořil několik koláží z merchem. A pomohl s přípravou semináře (nevzpomenu si na téma)
5) Spolu s Martinem jsme se snažili rozšířit MS Most a zlepšit jeho vizáš. (Toto není moje zásluha ale myslím že by tu mělo být, že díky Martinovy máme vůbec zástupce v komisích)
6) Byl jsem jeden z hlavních aktérů při pokusu o odvolání bývalého PKS.
7) Organizoval jsem schůzku mezi PMS a Václavem Židkem k přípravě kampaně pro eurovolby v Mostě.
8) Účastnil jsem se schůzek s volebním manažerem k krajským volbám. Kterého jsme se mimochodem účastnili jen já, Linda a Lukáš.
9) Jako jediný z MS Most jsem se zúčastnil mediálního školení. Informace o tom co se tam probíralo jsem předal na schůzi MS.

Můžeš mi vytknout mojí neakrivitu když jsem měl své osobní problémy a to že jsem na svou pozici v PMS měl rezignovat dříve to by byl velice validní argument.

Pořád si ovšem myslím, že co se týče aktivity mám právo Jiřímu jeho neaktivitu vyčítat.

Snad jsem na nic nezapomněl.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Volba místopředsedů místního sdružení Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Stále trvám na tom, že lidé se poznají až při práci, ne z toho, co kdo o sobě napíše, nebo co o něm napíší jiní.
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Most - Litvínov“