Adam Derner - žádost o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adam.Derner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 01 úno 2020, 19:14
Profese: Lékař, student ekonomie
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Adam Derner - žádost o členství

Příspěvek od Adam.Derner »

Ahoj šestko!
Už jsem se jednou představil zde: viewtopic.php?f=434&t=51425 , ale jelikož se ucházím o členství v místním sdružení na Praze 6, tak se pro pořádek oficiálně představím i tady...
Jmenuji se Adam (Michal) Derner, je mi 26 let, vystudoval jsem 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a nyní pracuji jako radiolog v Nemocnici Na Homolce. Dále dělám doktorát pod 1. Lékařskou fakultou UK v oboru neurovědy, kde se zabýváme hlavně nejzhoubnějšími mozkovými nádory - glioblastomy. K tomu jsem v roce 2019 začal distančně studovat finance na Fakultě ekonomických studií na Vysoké škole finanční a správní. Hovořím plynně anglicky, německy a rusky a velmi velmi špatně jazykem kmene Ki z Keni, kde jsem během studia medicíny strávil něco přes měsíc jako zdravotnický pracovník (dělal jsem tam vše od práce doktora po uklízeče či kuchaře), což mě naučilo víc než všechny ty roky na různých školách - naučilo mě to nebrat život zas až tak vážně.
Politiku více sleduji od té doby, co byla moje mamka Alena Dernerová zvolena senátorkou za obvod Most, takže od roku 2010.
Během studií jsem hodně stážoval v Německu, méně pak i v Rakousku a Švýcarsku. Můj plán byl jít tam po univerzitě pracovat, ale přišlo mi zbabělé a nefér opustit zemi, kterou miluji, aniž bych se alespoň pokusil jí pomoci. Piráty jsem si vybral, protože je zde podle mě ze všech politických stran a hnutí největší počet lidí, co opravdu jdou do politiky z těch správných důvodů: Chtějí prospět společnosti a nikoliv jen sobě. Dále na Pirátech oceňuji požádování transparentnosti a odpovědnosti volených zástupců, tendence k technologiím a elektronizaci, kde to jen rozumně jde a hlavně také liberální pohled na svět.
Moje spolupráce je zatím krátká a narušená coronavirovou pandemií, ale spolupracuji a účastnil jsem se několika schůzí RV pro zdravotnictví, kde jsem také navrhl několik bodů pro zdravotnický program do sněmovních voleb 2021, v březnu jsem se představil a podrobil grilování na poslední krajské schůzi v PiCe a měl jsem tu čest poznat spoustu z vás z 6ky osobně, i když zatím bohužel jen málo.
Tímto se tedy ještě jednou oficiálně představuji a žádám o členstvím. Tím bylo doufám formalitám učiněno za dost a těším se na budoucí plodnou spolupráci a z ní vzešlá přátelství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Derner za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Belsan, Tereza.Hubackova, Jan.Hora, Eva.Ticha, Jan.Zavadil
Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 605
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2245 poděkování
Dostal poděkování: 1162 poděkování

Re: Adam Derner - žádost o členství

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ahoj Adame, díky za Tvoje představení! Doufám, že budeme mít co nejdřív příležitost se zase potkat naživo!

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 305
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1810 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Re: Adam Derner - žádost o členství

Příspěvek od Eva.Ticha »

Ahoj Adame,

taky děkuju za Tvé představení! Líbí se mi, že ses po studiích rozhodl zůstat tady, v této zemi. To fakt oceňuju! Když čtu, co všechno studuješ a děláš, tak kloubouk dolů. Máš teda záběr! Zatím nám musí stačit virtuální Pirátské setkání, ale budu se těšit na live setkání po koroně.

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 6“