Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Svitavsko

Odpovědět
Martin.Sedlak
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2018, 08:43
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Martin.Sedlak »

Ahoj,
jmenuji se Martin Sedlák, je mi 41 let, bydlím v Moravské Třebové.
Pracuji jako OSVČ v gastronomii. Jsem aktivní muzikant, pořadatel mezinárodního hudebního festivalu (punk rock, hardcore, ska).
V roce 2018 jsem kandidoval za Piráty (příznivec) v komunálních volbách. Nyní působím v radě města Moravská Třebová, v Komisi pro investice a strategické plánování a v Komisi pro kulturu, sport a volný čas.
Před rokem jsem podal přihlášku o členství v Pirátské straně. Důvodem je posílení Pirátů v Moravské Třebové. Žádám tímto o členství v ČPS.
S pozdravem
Ing.Martin Sedlák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sedlak za příspěvek:
David.Marhold
Libuse.Vevodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 28 črc 2017, 17:06
Profese: učitelka matematiky
Bydliště: Svitavy
Dal poděkování: 145 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Libuse.Vevodova »

Souhlasím, aby se Martin Sedlák stal členem Pirátské strany. Mám za to, že svým působením v občanském životě i v politické práci souzní se zásadami Pir. strany.
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Martin Sedlák se v jeho pozici jako radní nechová jako Pirát. Chybí veškerá transparentnost v jeho práci. Nejenže nekomunikuje s veřejností, on nekomunikuje ani s ostatními, kteří s ním kandidovali a schvalovali volební program. Nedrží se paragrafu 24 Organizačního řádu Pirátů. Mnoho usnesení rady města, které je součástí, neodpovídá schválenému volebnímu programu pro komunální volby 2018. Ještě před půl rokem zásadně odmítal členství ve straně, až když jsem tyto body vznesl na krajské schůzi v listopadu, začal se najednou intenzivně zajímat o členství. Proto si myslím, že jeho nynější zájem o členství ve straně, plyne z jeho vypočítavosti. Já osobně bych s jeho přijetím byl velice opatrný a za současné situace bych s tím ještě počkal a vyžadoval zlepšení jeho práce jako radní.
Martin.Sedlak
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2018, 08:43
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Martin.Sedlak »

Chtěl bych dementovat příspěvek Karsten Sachse. Především slova "nechová se jako pirát", "transparetnost v jeho práci", "nekomunikuje ani s ostatními, kteří s ním kandidovali", "vypočítavost" apod. Tento příspěvek je nepravdivý a velmi často lživý. O členství jsem požádal resp. podepsal přihlášku před rokem a půl.
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Martine, v létě jsi mi jasně řekl, že do strany vstoupit nechceš. To je lež? A co tě přimělo, se nakonec přece jen o členství přihlásit?
Martin.Sedlak
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2018, 08:43
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Martin.Sedlak »

Karstene, to moc nesedí. Přihlášky jsme podávali v prosinci 2018. Bohužel se to táhlo pomalu rok a půl, v čemž budeme asi unikát v rámci ČPS. Jediné pochybnosti, které jsem měl, byly ve smyslu mého času. Říkal jsem, že nevím, co členství obnáší a zda bych to časově zvládal, což nemůžeš popřít. Bohužel se věci radikálně změnili, jako že jsme byli například nuceni zavřít hudební klub, což mi částečně rozvázalo ruce. Víc za tím netřeba hledat. Díky
Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 382
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Karsten.Sachs »

Ale to členství se táhlo tak dlouho kvůli tobě. Nyní to tady účelově převracíš. Ty jsi přeci přesně věděl, že chybí tvoje přihlášení se o členství, zde v tomto vláknu na fóru. Skutečnost, že jsi to odmítal v létě, rozhodně sedí a to, že o tom nyní mlžíš, je taky důvod proč být s tvým přijetím opatrný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karsten.Sachs za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Jitka.Bidlova
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 12 črc 2018, 14:01
Profese: architektka
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Jitka.Bidlova »

Souhlasím s přijetím Martina Sedláka. Věřím, že výše uvedené neshody jsme schopni vyřešit a společně se orientovat na posílení celého MS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Bidlova za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

@David.Marhold @Libuse.Vevodova jak to vypadá s procesem přijetí? Většina předsednictva se vyjádřila pro přijetí. Nic tedy nechybí k tomu pokračovat dál s přijetím.

Pokud jsou nějaký výhrady, tak mám za to, ze se na tom dá pracovat. Základem bude opuštění zakopovych argumentační pozic a najít společnou řec někde na půli cesty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Lebduska za příspěvek:
V__
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 518
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 546 poděkování

Re: Ing.Martin Sedlák, žádost o členství

Příspěvek od David.Marhold »

Daniel.Lebduska píše: 01 kvě 2020, 07:29 @David.Marhold @Libuse.Vevodova jak to vypadá s procesem přijetí? Většina předsednictva se vyjádřila pro přijetí. Nic tedy nechybí k tomu pokračovat dál s přijetím.

Pokud jsou nějaký výhrady, tak mám za to, ze se na tom dá pracovat. Základem bude opuštění zakopovych argumentační pozic a najít společnou řec někde na půli cesty.
Čekalo se na vyjádření Jitky. Nyní jsou to již 2 hlasy a věc bude předána AO

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Svitavsko“