Nominace Nela Chudová

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Podporuji kandidaturu Nely Chudové na krajskou kandidátku

Pro
9
82%
Proti
2
18%
Zdržuji se
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 11 - Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1961
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 109 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Ahoj,

rád bych požádal o nominaci Nely Chudové na kandidátní listinu.
Je z Karlovy Studánky. Vystudovala sportovní gymnázium ve Vrbně pod Pradědem a následně absolvovala obor politologie a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současnosti studuje v Olomouci. Angažuje se jako dobrovolník na MFF Jeden Svět či každoročně pořádá vánoční akce pro klienty Léčeben dlouhodobě nemocných. Aktuálně pracuje jako asistentka u Vojty Pikala. Zbytek, včetně odkazu na její fb naleznete v jejím profilu. Pro ty co to budou hloubějí zkoumat, tak její maminka je starostkou v Karlově Studánce, a její přítel je lídr Pirátů v Olomouc.
tel. : 601573955
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Martin.Kucera »

A má trvalý pobyt v MSK?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1961
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 109 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Ano, zjistil jsem, že je stále psaná v Karlově Studánce.
tel. : 601573955
Roman.Przybyla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 27
Registrován: 30 říj 2019, 18:37
Profese: projektant
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Roman.Przybyla »

Lukas.Cernohorsky píše: 22 bře 2020, 14:51 Ano, zjistil jsem, že je stále psaná v Karlově Studánce.
A má to smysl? Napsat na fórum - "je stále psaná v Karlové Studánce" ve mě moc důvěry nevzbuzuje a moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK.
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2446
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Jan.Novak »

Roman.Przybyla píše: 22 bře 2020, 16:51
Lukas.Cernohorsky píše: 22 bře 2020, 14:51 Ano, zjistil jsem, že je stále psaná v Karlově Studánce.
A má to smysl? Napsat na fórum - "je stále psaná v Karlové Studánce" ve mě moc důvěry nevzbuzuje a moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK.
Protože je to chytrá a šikovná holka, která na té kandidátce nebude dělat ostudu?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Demel, Zuzana.Klusova

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Roman.Przybyla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 27
Registrován: 30 říj 2019, 18:37
Profese: projektant
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Roman.Przybyla »

Jan.Novak píše: 22 bře 2020, 17:43
Roman.Przybyla píše: 22 bře 2020, 16:51
Lukas.Cernohorsky píše: 22 bře 2020, 14:51 Ano, zjistil jsem, že je stále psaná v Karlově Studánce.
A má to smysl? Napsat na fórum - "je stále psaná v Karlové Studánce" ve mě moc důvěry nevzbuzuje a moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK.
Protože je to chytrá a šikovná holka, která na té kandidátce nebude dělat ostudu?
Chytrá možná je......:), ale teď vážně, tvá odpověď je ještě větší úlet, než ta nominace. Zkus to lépe formulovat.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Martin.Kucera »

A co kdybys ty rozvedl, co myslíš slovy "moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK"? (zvýrazněno mnou)

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Roman.Przybyla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 27
Registrován: 30 říj 2019, 18:37
Profese: projektant
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Roman.Przybyla »

Martin.Kucera píše: 22 bře 2020, 18:29 A co kdybys ty rozvedl, co myslíš slovy "moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK"? (zvýrazněno mnou)
Na to je jednoduchá odpověď, zarazila mě formulace, že si nejste jistí, zda je dotyčná osoba stále spjata s MSK a i následná odpověď Lukáše Černohorského tomu moc nepřidává. Raději necháme prostor dotyčné osobě, aby se nám představila a vše uvedla na pravou míru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Przybyla za příspěvek:
Rostislav.Reha
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Martin.Kucera »

Roman.Przybyla píše: 22 bře 2020, 19:01
Martin.Kucera píše: 22 bře 2020, 18:29 A co kdybys ty rozvedl, co myslíš slovy "moc nerozumím, proč by takový člověk měl kandidovat za MSK"? (zvýrazněno mnou)
Na to je jednoduchá odpověď, zarazila mě formulace, že si nejste jistí, zda je dotyčná osoba stále spjata s MSK a i následná odpověď Lukáše Černohorského tomu moc nepřidává.
A já myslel, že z mé formulace je zjevné, že si ověřuji splnění zákonné podmínky kandidatury (tedy trvalý pobyt v kraji, kde se kandiduje). V tomto ohledu je Lukášova odpověď naprosto v pořádku.
Reálnou spjatost s MSK bych si rozhodně v této chvíli netroufl zpochybňovat, obzvlášť ne jen na základě faktu, že aktuálně studuje a pracuje v Olomouci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Lukas.Cernohorsky

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Nela.Melicharova
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 25 led 2018, 00:00
Profese: Junior project manager a živnostník
Dal poděkování: 539 poděkování
Dostal poděkování: 345 poděkování

Re: Nominace Nela Chudová

Příspěvek od Nela.Melicharova »

Zdravím všechny,

děkuji Lukášovi za nominaci. Právě jsem zjistila, že mám neaktualizovaný profil na lidech - https://www.pirati.cz/lide/nela-chudova/. Hned napravím. :-) Novinkou je titul Mgr. a informace o tom, že už od července nestuduji.

Teď tedy něco málo o mě. Jmenuji se Nela Chudová, je mi 25 let, v červnu jsem dokončila magisterský titul na Katedře Politologie a evropských studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem z nejnádhernější obce MSK kraje Karlovy Studánky, kde prakticky žiji těch 25 let (i když posledních pár let méně, z důvodu studií). Jak už zmiňoval Lukáš, moje mamka je starostkou naší obce a to již třetí volební období. Karlova Studánka je moje srdcová záležitost a mým domovem bude navždy. Na základní školu jsem chodila právě v Karlově Studánce, kde nás v ročníku bylo pět-šest (podle ročního období :)) a v ročníku pod námi byl dokonce kolega sám. Po pátém ročníku jsem nastoupila na sportovní gymnázium do Vrbna pod Pradědem kde jsem se osm let intenzivně věnovala orientačnímu běhu a každý víkend jezdila na závody (nejen) po celém MSK. Jak už jsem zmiňovala, mé kroky na VŠ vedly do Olomouce. Při studiu jsem absolvovala půlroční Erasmus pobyt v nizozemském Haagu, na nějž jsem navázala tříměsíční stáží na Stále misi České republiky při OSN a dalších mezinárodních organizacích v Ženevě. Když jsem končila stáž v Ženevě, přemýšlela jsem, co budu dělat po návratu a začala jsem hledat práci, která by nebyla již jen klasickou brigádou (kavárna/obchod s oblečením...), ale ideálně prací v oboru. A hle... sponzorovaná reklama... Piráti hledají posily. Přihlásila jsem se do výběrového řízení a po relativně náročném tří kolovém výběrku jsem byla vybrána jako asistentka Vojty Pikala, pro kterého teď pracuji přes dva roky. Protože by mě práce pouze pro Vojtu neuživila, po škole jsem si našla ještě jedno zaměstnání na Univerzitě Palackého (administrátor výzkumného projektu excelentního výzkumu Sinofonní příhraničí).

Aktivit kterých se účastním a nebo které přímo iniciuji je spoustu. Kromě toho, že jsem v minulém roce byla (dobrovolnicky) produkční filmového festivalu Jeden Svět Olomouc a následně také několik debata moderovala či fotila. Rovněž jsem produkční Pirátského centra Olomouc (vedoucí Picolo týmu), kde společně s kolegy naplňujeme Picolo životem nejrůznějšími akcemi - SWAP, cestovatelské přednášky, projekce, debaty na nejrůznější témata..). Jsem také zakladatelkou dobročinného projektu Vánoce pro všechny (http://vanocevsem.cz/), který rozdává radost (nejen) seniorům (nejen) v Léčebnách dlouhodobě nemocných.

Ve volném čase (který už skoro žádný nemám) ráda chodím na Hospodské kvízy, čtu si, chodím na túry (bo Jeseníky), cestuji (před časem corony), koukám na seriály (naposled Černobyl), běhám a jezdím na in-linech (respektive sportuji obecně).

To by asi pro začátek stačilo. V případě dotazů ráda zodpovím a děkuji za Vaši pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Melicharova za příspěvky (celkem 8):
Lukas.Dolezal, Jiri.Demel, Hynek.Kliment, Zuzana.Klusova, Jan.Zavadil, MarianB, Alena.Klocova, Hana.Brnakova
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“