MF P3 2019/14 Vize Pirátů z Prahy 3 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nikol.Marhounova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 206
Registrován: 17 lis 2017, 13:20
Profese: Sociální pracovnice, psychoterapeutka
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

MF P3 2019/14 Vize Pirátů z Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Nikol.Marhounova »

Schválení vize a tudíž i rozprava k ní je prvním krokem k tvorbě strategických dokumentů našeho MS. Na schválenou vizi bude navazovat tvorba strategie obsahující konkrétní cíle a kroky, pomocí kterých chceme cílů dosáhnout.

Předkládaný návrh vize vychází z vize celopirátské, jen je zkrácený a více lokální. Od 28.11. běželo připomínkování v rámci sdílených dokumentů. Zde předkládaná verze je výsledkem společné práce.
Vize Pirátů na Praze 3.docx
(14.58 KiB) Staženo 51 x
Ještě do 30. 12. máte možnost v rámci rozpravy navrhovat další změny, případně předložit alternativní návrh.

Osobně doufám, že vytvoření společné vize nám pomůže sladit noty a táhnout za jeden provaz (a na stejné straně provazu).
Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 285
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2019/14 Vize Pirátů z Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Stáhl jsem to, je to jen jedna stránka? Kdo to psal? Podle mne to je tedy spíš novoroční předsevzetí.
Ne že bych tedy " Vize a mise" k něčemu potřeboval. Jsem happy s rozpočtem který nám prošel i když trochu skrouhnutý.
Uživatelský avatar
Nikol.Marhounova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 206
Registrován: 17 lis 2017, 13:20
Profese: Sociální pracovnice, psychoterapeutka
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Re: MF P3 2019/14 Vize Pirátů z Prahy 3 (rozprava)

Příspěvek od Nikol.Marhounova »

Proces tvorby byl následující: PMS mi dalo za ukol tvorbu vize/mise. Ja se sešla s Pavlem K. (protoze s tim ma zkušenost) a dali jsme brainstorming. Pavel K. vykopl návrh, já jsem to opřipominkovala, společně jsme to doladili. PMS to schválilo k připomínkování a dalším návrhům do MS. To běželo od konce listopadu. Vypořádala jsem připomiňky a teď daka do rozpravy....s tím předsevzetím jsi to docela trefil 😊
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“