Schůze do konce roku

Moderátor: Administrativní tým - OlK

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Schůze do konce roku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Vážení přátelé, ráda bych věděla, zda máte zájem ještě do konce roku o schůzi MS, zda na ni vůbec máme nějaké téma. Já jsem tradičně koncem roku velmi vytížena, proto bych nerada pořádala schůzi, abychom si řekli, že je třeba hlasovat v primárkách a jeli domů. Další schůze by byla ihned po novém roce, a to týden po CF, 19.1.2020. Díky za podněty.
Jan.Rosik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2014, 09:37
Profese: Referent tavebního úřadu MěÚ Lipník n/B
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Schůze do konce roku

Příspěvek od Jan.Rosik »

Ahoj, pokud se nebude prodávat ten punč, což asi nebude, tak nevím co by se probíralo, takže jsem pro schůzi až v novém roce...
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Schůze do konce roku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Jan.Rosik píše: 08 lis 2019, 18:48 Ahoj, pokud se nebude prodávat ten punč, což asi nebude, tak nevím co by se probíralo, takže jsem pro schůzi až v novém roce...
já jsem říkala, že na to čas mít nebudu. a bohužel nikdo jiný se o punč nepřihlásil.
Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Schůze do konce roku

Příspěvek od Viktor.Tichak »

Ahoj :). Nechci vám do toho mluvit, ale myslím, že byla-li by schůze do konce roku, minimálně jeden bod, a to je organizace krajské kampaně na Hranicku, by stál za úvahu.
Nové PKS by se přijelo představit a podebatovat.

Jinak je ještě čas do 22. 11. nominovat v KF kandidáty do čela krajské kandidátky. Myslím, že by bylo fajn tam někoho z Hranicka mít, kdo by u vás tu kampaň "myšlenkově táhl" :)

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Schůze do konce roku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Myslím, že Lukáš Peklanský stále neodmítl. Snad tedy přijme :) ono s aktivitou členů MS je to dost na štíru, což lze "vyčíst" i z tohoto vlákna... udělat schůzi až po zvolení čela je dost krkolomné především pro mě a pokud bych se nemohla zúčastnit, nejspíš by tam nikdo jiný nebyl :D po CF to bude fajn, budeme mít o čem diskutovat a hlavně už bude kandidátka sestavena. Co se týče PKS, ráda bych hned z kraje roku požádala o výjezdní krajskou schůzi v Hranicích, ačkoli nevím, zda to není naplánováno již nějak dopředu...?
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Hranicko“