Přeregistrace registrovaných příznivců

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Uživatelský avatar
Jarmil.Halamicek
Člen KS Praha
Příspěvky: 506
Registrován: 18 kvě 2018, 10:24
Profese: programátor
Dal poděkování: 365 poděkování
Dostal poděkování: 2336 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Jarmil.Halamicek »

Antonino píše: 15 lis 2019, 10:36 ... Není přece nic menšího, než zvednout prdel a jít někomu podat ruku (s OP) a usmát se na něj, ne? ...
Tos mne pobavil. Vezmu to projednou osobně:

Včera jsem "zvedl prdel" a do půl desáté opravoval Nalodění. Za chvíli "zvedám prdel" a jdu pomáhat na pirátskou bojovou hru k 17. listopadu. A i když se tam potkám s nejmíň 10 lidmi, kteří by mi mohli ověřit identitu, nemám k tomu důvod, protože práce je pro mne důležitějši než frčky.

Myslím, že navržená úprava velmi subtilním způsobem přehazuje výhybku ve prospěch těch, co to mají naopak (nenarážím na nikoho konkrétně). Politická strana, ve své podstatě, není nic jiného než fabrika na lidi - z dnešních příznivců děláš budoucí státníky. A jaká síta Pirátská strana nastaví na počátku procesu, takoví lidi ji budou reprezentovat za 10 let.

Víc k tomu nemám co říct, aniž bych se opakoval. See ya na Letné. :)

Autor pirátských Odměn a projektu GreenOrDie. Člen Technického odboru. Jarmil.com


Face your fears, live your dreams.

sobeslavsky
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2012, 17:40
Profese: Software Engineer
Bydliště: Dublin
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od sobeslavsky »

Další pohled registrovaného příznivce:

- RegP jsem od února 2012, Piráty jsem volil v několika volbách, mluvil o tom s řadou lidí, seděl jsem za Piráty ve volební komisi u parlamentních voleb (po té, co mi o tom, jako RegP, přišel email)
- Na forum jsem nechodil, považoval jsem se vždy spíše za příznivce "zvenku", stranu sleduji na Facebooku
- Po sedmi letech mi přišel email s tím, že najednou nestačí, že jsem kdysi udělal "pár úderů do klávesnice"
- Kliknul jsem na odkaz v mailu a web, kam vedl odkaz, nefungoval (chyba na lide.pirati.cz)
- Odpověděl jsem na mail s tím, že web nefunguje
- Dneska mi přišlo oznámení, že mail nebyl doručen

Opravdu je toto způsob, jakým chcete komunikovat s lidmi, kteří jsou s vámi jako podporovatelé skoro od začátku?
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34745
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31649 poděkování
Dostal poděkování: 25741 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Petr.Vileta »

sobeslavsky píše: 16 lis 2019, 12:18 Další pohled registrovaného příznivce:

- Kliknul jsem na odkaz v mailu a web, kam vedl odkaz, nefungoval (chyba na lide.pirati.cz)
- Odpověděl jsem na mail s tím, že web nefunguje
- Dneska mi přišlo oznámení, že mail nebyl doručen
Prosím pošli ten mail ještě jednou (přeposlat) na to@pirati.cz ten funguje určitě. ;)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Jarmil píše: 16 lis 2019, 08:29
Antonino píše: 15 lis 2019, 10:36 ... Není přece nic menšího, než zvednout prdel a jít někomu podat ruku (s OP) a usmát se na něj, ne? ...
Tos mne pobavil. Vezmu to projednou osobně:

Včera jsem "zvedl prdel" a do půl desáté opravoval Nalodění. Za chvíli "zvedám prdel" a jdu pomáhat na pirátskou bojovou hru k 17. listopadu. A i když se tam potkám s nejmíň 10 lidmi, kteří by mi mohli ověřit identitu, nemám k tomu důvod, protože práce je pro mne důležitějši než frčky.

Myslím, že navržená úprava velmi subtilním způsobem přehazuje výhybku ve prospěch těch, co to mají naopak (nenarážím na nikoho konkrétně). Politická strana, ve své podstatě, není nic jiného než fabrika na lidi - z dnešních příznivců děláš budoucí státníky. A jaká síta Pirátská strana nastaví na počátku procesu, takoví lidi ji budou reprezentovat za 10 let.

Víc k tomu nemám co říct, aniž bych se opakoval. See ya na Letné. :)
Omlouvám se, ale já tomu nerozumím. Nestavíš falešné dilema? S tím přece nijak nesouvisí práce pro stranu. Není to práce vs. frčky. Jde přece jen o to se registrovat. Ve Tvém případě, stačí jen kliknout a lidé, co Tě osobně znají, kliknou podruhé. Hotovo. Tobě, Jarmile, se asi nevadí se odanonymizovat, nemáš asi více profilů, neurážíš jiné lidi, netrolíš. Výše byly vysvětleny imho relevantní důvody. Možná mi něco uniklo. Možno v tom Ty hledáš něco více než v tom je.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Nedošlo k nějakým operacím u práv RegP v rámci přeregistrace či z jiných důvodů?
Přestal jsem vidět poděkování a mít možnost poděkovat ve vláknech, kde to dříve šlo. Chová se to asi jako jednání v CF.
Příklad: viewtopic.php?f=554&t=49603
... zdá se, že se to týká celého programu
... zdá se, že prostí uživatelé mohou děkovat
... anonymní (asi i prostí) uživatelé vidí poděkování

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

DIN
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2016, 23:36
Profese: památkář

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od DIN »

Zdravím, také jsem několik let registrovaným příznivcem, Piráty jsem opakovaně volil i za ně byl ve volební komisi (parlamentní volby). Rád bych byl příznivcem i nadále, ale ta přeregistrace se zdá být neprůstřelná - na stránce https://lide.pirati.cz se nemůžu nijak přihlásit (zkoušel sem vše), na můj e-mail, kterým jsem reagoval na výzvu k přeregistraci po téměř dvou týdnech nikdo neodpověděl. Co s tím prosím?
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34745
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31649 poděkování
Dostal poděkování: 25741 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Petr.Vileta »

DIN píše: 28 lis 2019, 20:24 Zdravím, také jsem několik let registrovaným příznivcem, Piráty jsem opakovaně volil i za ně byl ve volební komisi (parlamentní volby). Rád bych byl příznivcem i nadále, ale ta přeregistrace se zdá být neprůstřelná - na stránce https://lide.pirati.cz se nemůžu nijak přihlásit (zkoušel sem vše), na můj e-mail, kterým jsem reagoval na výzvu k přeregistraci po téměř dvou týdnech nikdo neodpověděl. Co s tím prosím?
Zkuste napsat mailem na Martin.Kucera@pirati.cz nebo na předsednictvo ve vašem kraji (z vašeho profilu se nedá poznat, jestli jste z Prahy nebo Středočeského kraje.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18677
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Martin.Kucera »

Už to řešíme v SZ, navíc zjevně jde o problém nesouvisející s lide.pirati.cz, ale jen se při té příležitosti projevivší.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Hruban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 17 dub 2013, 14:17
Profese: cz-nace 62-63
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Michal.Hruban »

Můžu si nechat vlajku a plachtu i pokud se rozhodnu již nadále nebýt registrovaným příznivcem, nebo to chcete raději vrátit?

Dobrovolnická práce pro spolek Mourek Prostějov mi zabírá spoustu volného času. Této činnosti se věnuje málo lidí a přitom jak obce občas hází klacky pod nohy vím, že to bude práce na spousty let. Snad to bude jiné až více z vás bude v zastupitelstvech obcí. Po pečlivé úvaze jsem dospěl k závěru, že mi stačí s vámi spolupracovat spíše digitálně a z osobní schůzky pro mě neplynou žádné výhody, stejně jako pro Piráty má moje registrace zanedbatelný přínos. Je možné, že si to do budoucna rozmyslím, tak bych nerad, aby si někdo myslel, že jsem se urazil, ukradl plachtu, vlajku a beze slova díku zmizel. Rád zase plachtu a vlajku před volbami vystavím na dům u silnice před Prostějovem. Tak držte kurz a dík za všechny ryby. :-)
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26220
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37003 poděkování
Dostal poděkování: 30165 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeregistrace registrovaných příznivců

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Plachtu a vlajku si samozřejmě nechte, předpokládám, že to nebyla zápůjčka.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“