Letní soustředění

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět

Jaký volím termín letního soustředění?

2 - 4.8
24
53%
30.8 - 1.9
18
40%
Zdržuji se
3
7%
 
Celkem hlasujících: 40 - Celkem hlasů: 45

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Letní soustředění

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Ahoj,

Zakládám vlákno s již několikrát zmiňovaným letním, neformálním soustředěním (nejen) ke krajským volbám. Dopředu jsem nadhodil vyhovující prostor v klidu přírody nedaleko Kutné Hory. Dopředu to bylo víceméně pozitivně přijato, ale abychom tu direktivně místo neurčovali, tak otevřme diskuzi a ponechme týden na podání alternativních návrhů do středy 5.6. V pátek 31.5 bude vykopnut doodle s návrhy na termíny. Pokud nebudou protinávrhy, tak začneme ladit čas a program. Nahodím na doodle několik možných termínu v průběhu léta a uvidí se, který termín bude mít největší podporu.

Přikládám bližší specifikaci možného prostoru (foto můžu dodat později).
Místo: Bylany u Kutné Hory
Prostor: letní altán s krbem, grilem a kapacitou cca 15 osob. V případě větší účasti není problém sebrat stoly a židle a udělat si sezení na velkém prostoru venku.

Stravování - k dispozici jsou dvě lednice, vařič, rychlovarná konvice, gril a veškeré příslušenství. Lze tedy cokoliv nakoupit, uvařit, grilovat a uchovat. Všude je k dispozici elektrika - napájení pro notebooky, světlo aj. je tedy zajištěno.

Ubytování - vedle altánu se nachází chatka s kapacitou cca 3-4 osoby. Prostoru pro možné stanování je více než dostatek. Sprcha a umyvadlo je samozřejmě také k dispozici. Pokud by si však nikdo z nabízených druhů ubytování nevybral, tak v Kutné Hoře je volných kapacit k ubytování dostatek. Autem jste v centru Kutné Hory max. za 10 minut. Jinak taxi stojí cca 200 kč.

Volnočasové rozptýlení - 15 minut chůze se v městysu Malešov nachází příjemný minipivovar přímo u historické tvrze, kde je možno domluvit prohlídku. Jinak Kutná Hora jako taková nabízí vyžití dostatek, ale přece jenom se jedeme hlavně soustředit :)

Bližší dotazy rád zodpovím.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 378
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 840 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Jan.Licka »

Ahoj, dost bude záležet na termínu - let's Doodle? :)

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jan.Licka píše: 28 kvě 2019, 08:59 Ahoj, dost bude záležet na termínu - let's Doodle? :)
Tak nejdřív počkáme pokud nikdo nebude mít problém s místem a pak začneme řešit datum :)

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Místo vypadá pěkně, jsem pro :-)
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2459
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2011 poděkování
Dostal poděkování: 3231 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Jan.Prokop »

Spíš bych řešil první datum a pak místo. Vzhledem k tomu, že tam z 90% pojedu s dětma, tak je pro mě zásadní, aby se tam zabavili a neměl jsem je pořád na krku, ale pokud se nakonec vybere datum, kdy mi to nevyhovuje, tak nebudu mít důvod krafat do místa. Jinak je tam hřiště?
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jan.Prokop píše: 28 kvě 2019, 09:53 Spíš bych řešil první datum a pak místo. Vzhledem k tomu, že tam z 90% pojedu s dětma, tak je pro mě zásadní, aby se tam zabavili a neměl jsem je pořád na krku, ale pokud se nakonec vybere datum, kdy mi to nevyhovuje, tak nebudu mít důvod krafat do místa. Jinak je tam hřiště?
Tak místu necháme alespoň čas do pátku a pak vykopneme doodle. Hřiště jako takové ne, ale jsou tam rozsáhlé louky, kde se dá hrát v podstatě cokoliv. Až tam pojedu, tak nafotím a přiložím sem.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2459
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2011 poděkování
Dostal poděkování: 3231 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Jan.Prokop »

Stepan.Drtina píše: 28 kvě 2019, 09:59 Tak místu necháme alespoň čas do pátku a pak vykopneme doodle. Hřiště jako takové ne, ale jsou tam rozsáhlé louky, kde se dá hrát v podstatě cokoliv. Až tam pojedu, tak nafotím a přiložím sem.
V tom případě bych volil něco s hřištěm, nevím, kolik dalších dětí tam bude, ale pesimisticky, pokud tam s nima budu sám, tak je louka zabaví samotný tak na 30min max, pak by se jim někdo (já) musel věnovat, takže jsem spíš pro variantu něčeho, kde je hřiště např https://kersko-bungalovy.cz/ (osobní skušenost nemám)
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jan.Prokop píše: 28 kvě 2019, 10:14
Stepan.Drtina píše: 28 kvě 2019, 09:59 Tak místu necháme alespoň čas do pátku a pak vykopneme doodle. Hřiště jako takové ne, ale jsou tam rozsáhlé louky, kde se dá hrát v podstatě cokoliv. Až tam pojedu, tak nafotím a přiložím sem.
V tom případě bych volil něco s hřištěm, nevím, kolik dalších dětí tam bude, ale pesimisticky, pokud tam s nima budu sám, tak je louka zabaví samotný tak na 30min max, pak by se jim někdo (já) musel věnovat, takže jsem spíš pro variantu něčeho, kde je hřiště např https://kersko-bungalovy.cz/ (osobní skušenost nemám)
Tak ono záleží kdo by sebou bral děti. Třeba na teambuildingu v Počepicích nikdo dítě neměl. Další plus prostoru který nabízím jsou nulové náklady na ubytování a pobyt (pokud nezvolíš ubytování v KH) a absolutní klid (široko daleko žádný živáček).

Nechť ale rozhodne anketa :)

EDIT: O tom místě by to Honzo chtělo bližší info. Jestli tam je možnost nějaké klidné místnosti třeba aj.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 279
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 295 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Patrick.Zandl »

s dětma nevím Honzo, to by se člověk moc nesoustředil :)
a záleží na termínu samozřejmě.
Uživatelský avatar
Milan.Krch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Letní soustředění

Příspěvek od Milan.Krch »

prostor je to zajímavý...super
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“