Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Životní prostředí a zemědělství

Krajské expertní týmy jsou tu proto, aby daly dohromady skupinu lidí, kteří se věnují dané problematice/tématu.
Kdo chce být součástí týmu, ať se prosím v tomto vláknu představí. Klikni na tlačítko ,,Odpovědět".
odpovědět
odpovědět
Kdo se nechce představit, stačí napsat jen a pouze to, že dotyčný chce být součástí týmu a nechá na sebe kontakt. Důležité je, abychom měli, co nejvíce lidí, kteří se o dané téma zajímají. Víc hlav, víc ví. :-)[/size]

Pokud Tě napadá téma, které bys chtěl probrat, formuluj svůj dotaz v ,,Novém tématu" (tlačítko v nadřazeném vlákně).
Nové téma
Nové téma

Aby jsi měl/a přehled o tom, co se v tématu Životní prostředí a zemědělství děje, zaregistruj se (vpravo nahoře, zpracování trvá 24 hod) a poté klikni v nadřazeném tématu ,,Životní prostředí a zemědělství" na tlačítko ,,Sledovat fórum".
Sledovat fórum
Sledovat fórum
To znamená, že ti pokaždé, když je se ve vlákně Expertního týmu Plzeňského kraje pro ,,Životní prostředí a zemědělství" objeví nové téma/nápad/problém, přijde Ti emailem upozornění, na změnu v tomto vlákně.

Tvé úvodní představení může být třeba takovéhle:
Ahoj, jmenuji se ......... Můj email je pepan@seznam.cz. Můj telefon: 777300508. Komunikace po mailu mi plně vyhovuje, ale přizpůsobím se čemukoliv.
Pak bude potřeba vybrat vedoucího týmu. Tím se stane ten, který se o to přihlásí nejdříve. Fungující tým si poté zvolí vedoucího ze svých řad. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvky (celkem 3):
Jan.Licka, Jindriska.Sramkova, Rene.Vanecek

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Marek.Habrun
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 471
Registrován: 28 bře 2012, 02:45
Profese: Projektant ve stavebnictví
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 422 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Příspěvek od Marek.Habrun »

Ahoj,
jsem Marek Habruň, jsem členem Pirátů od roku 2012, jsem v komisi "Dopravy a územního plánování" na UMO3 v Plzni.
Tady bych ale rád otevřel téma "Sběrných kontejnerů na kovový odpad", které v Plzni chybí.

habrun.marek@seznam.cz
+420 731 537 042
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Habrun za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Sramek, Jindriska.Sramkova, YjM
Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 166 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Ahoj. Jmenuji se Pavel Bosák a již 2 roky intenzivně bojuji proti výstavbě průmyslového parku v Liticích. I v minulosti jsem jako obvodní zastupitel bojoval za ochranu životního prostředí a přírodních hodnot - zejména vzrostlých stromů. Mám poměrně dobrou znalost legislativy a správního řádu ve vztahu k ochraně přírody a krajiny. K přírodě mám navíc velmi emocionální vztah, neboť jsme vášnivý turista, cyklista a krajinomalíř.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvek:
Pavel.Sramek
Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 334
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Předseda výboru pro zadávání VZ
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Příspěvek od Jiri.Pek »

Jsem Jiří Pek, zastupitel obce Vejprnice. Vadí mi extrémní používání pesticidů a informační embargo vůči občanům. Lze to obejít přes včelaře, kteří musí být informovaní a mohou informaci poskytnou dále. Z tohoto důvodu jsem se přihlásil do tohoto expertního týmu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pek za příspěvek:
YjM

Jiří Pek :idea:
Předseda výboru pro zadávání veřejných zakázek PK
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Životní prostředí a zemědělství

Příspěvek od anon268 »

Zdravím Všechny, kteří zavítají do KETu pro životní prostředí a zemědělství v Plzeňském kraji. Jmenuji se Filip Sequens, jsem zastupitel MO Plzeň 2, člen KŽP ÚMO 2 a člen KŽP RMP. Aktuálně si dodělávám vzdělání v NMgr. oboru učitelství Biologie na Pedf UK v Praze a pracuji jako učitel biologie na ZŠ s částečným úvazkem i na gymnáziu. Svým profesním zaměřením mám tedy k ŽP velmi blízko. Dlouhodobě je tato oblast v mém osobním i profesním zájmu.

Oblasti zájmu:

1. revitalizace krajiny po nevhodné zamědělské činnosti z minulosti, pěstování vhodných plodin, obnova vhodné skladby lesů ČR, revitalizace vodních toků a vodních děl v krajině (udržitelnost vody v krajině = retenční schopnost krajiny), odpadové hospodářství - recyklace plastů

2. maximální podpora projektů tzv. Zelených střech a fasád na budovách (úřady, školy, panelové doby, zastávky MHD atd.), projekt Dešťovka - maximální využití dešťové vody, veřejná zeleň ve městech, vhodná úprava travnatých ploch - citlivý počet sečí, realizace květnatých pásů (vyšší biodiverzita, návrat hmyzu), podpora environmentálních projektů a edukace široké veřejnosti o potřebě věnovat ŽP velkou pozornost

Věřím, že vytvoříme velmi kvalitní expertní tým pro oblast ŽP a zemědělství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anon268 za příspěvek:
YjM
Odpovědět

Zpět na „Životní prostředí a zemědělství“