Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Moderátoři: Ondrej.Kolek, Odbor LbK - administrativni, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, PMS Jablonec nad Nisou

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i Registrovaní příznivci. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Dodržujte pravidla slušné komunikace.

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Má Jan Polák moji důvěru jako předseda MS Jablonec?

Anketa končí za 26 čer 2018, 12:34

Ano - Jan Polák má moji důvěru jako předseda MS Jbc
1
100%
Ne - Jan Polák nemá moji důvěru jako předseda MS Jbc
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 1 - Celkem hlasů: 1

Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Jan.Polak »

Ahoj Piráti,

rád bych věděl, zda mám Vaši důvěru jako předseda pro nadcházející období. Na funkci nelpím, na druhou stranu, pokud mám vést náš tým do voleb, chci mít silný mandát a vědět, že jsem pro Vás důvěryhodný lídr.

Proto Vás žádám, abyste mi svým hlasem buď vyjádřili důvěru, nebo nedůvěru.

Hlasování zahajuji k dnešnímu dni, ukončeno bude za 10 dní. Každý člen jabloneckého MS má k dispozici jeden hlas, který po využití nebude možné měnit. Průběh hlasování by měl být vidět.

Sám se hlasování účastnit nebudu, tzn. mělo by nás hlasovat 10. V případě remízy to beru jako nedůvěru.

Bude-li nás hlasovat méně (třeba jenom jeden člen), budu to chápat jako nezájem o MS jako takové a rozhodne nadpoloviční většina hlasujících (tedy třeba právě ten jeden hlas)

Hezký den!
Honza Polák
Uživatelský avatar
anonym39320
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 388
Registrován: 22 pro 2017, 16:03
Profese: ústavní právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od anonym39320 »

Nemůžu říct, že bych toto považoval za úplně šťastné řešení. Je jasné, že není možné ani žádoucí, aby se toho teď uprostřed rozjetého vlaku ujímal někdo nový. Zároveň je tu ale kritika ohledně přesouvání diskuse z fóra do uzavřené FB skupiny, s kterou se podle mého nelze vypořádat tímto hlasováním.

Pokud jsem postaven před takovouto ultimativní volbu, tak mou důvěru máš, ale to neznamená, že s tím přesunem souhlasím.

To, co mi chybí, je více otevřené a veřejné diskuse nad důležitými rozhodnutími, dodržování transparentnosti, kterou Piráti požadují po ostatních a ne hlasování o důvěře či nedůvěře. Koneckonců po takovém hlasování, pokud já vím, ani nikdo nevolal.
Lukáš Lev Červinka
analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky
doktorand na katedře ústavního práva Právnické fakulty UK a na Fakultě ekonomie University Ca' Foscari v Benátkách

Twitter: @CervinkaLev / Facebook: Lukas.L.Cervinka
Jaroslav.Sida
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 49
Registrován: 12 lis 2014, 10:47
Profese: právník + kavárník
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Jaroslav.Sida »

nadále podporuji jana poláka
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Martin.Rejman »

Též podporuji Honzu Poláka. ( Hlasování je zdá se nastavené pouze pro předsednictvo, takže je potřeba se vyjádřit písemně příspěvkem. Kde se to mění, zkusím zjistit.)
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Jan.Polak »

Lukas.Lev.Cervinka píše: 16 čer 2018, 13:06 Nemůžu říct, že bych toto považoval za úplně šťastné řešení. Je jasné, že není možné ani žádoucí, aby se toho teď uprostřed rozjetého vlaku ujímal někdo nový. Zároveň je tu ale kritika ohledně přesouvání diskuse z fóra do uzavřené FB skupiny, s kterou se podle mého nelze vypořádat tímto hlasováním.

Pokud jsem postaven před takovouto ultimativní volbu, tak mou důvěru máš, ale to neznamená, že s tím přesunem souhlasím.

To, co mi chybí, je více otevřené a veřejné diskuse nad důležitými rozhodnutími, dodržování transparentnosti, kterou Piráti požadují po ostatních a ne hlasování o důvěře či nedůvěře. Koneckonců po takovém hlasování, pokud já vím, ani nikdo nevolal.
Lukáši, díky za názor!

Diskuze na uzavřené skupině je jako náhrada pracovního setkávání, kterého se nedokážeme v dostatečné míře účastnit. Není to proto, abychom cokoliv tajili. Není to pouze moje stanovisko, domluvili jsme to v rámci MS a většina s tím takto souhlasila. Přadcházela tomu i dikuze s garanty, kteří byli také pro. Transparentní má být především hlasování a přijatá stanoviska. Škoda, že nemáš víc času na osobní setkávání, při skládání týmu a tvorbě věcí od počátku je třeba více komunikovat, později, když už máme v základu jasno, je online komunikace jednodušší. Vyjasňování věcí je nejlepší osobně.

Hlasování o důvěře jsem zadal kvůli svému pocitu jistoty, který se teprve utváří (jsme spolu s Piráty krátce, vztahy teprve tvoříme). Je třeba, aby Piráti měli předsedu se silným mandátem, kterým si může být jistý, například i při komunikaci s ostatními předsedy stran v Jbc.

Pokud bys chtěl věci více probrat a názory si vzájemně vysvětlit, budu rád, když se potkáme osobně.

Stojím o Tvoji podporu i o spolupráci s Tebou a budu rád, když se nám podaří najít stejnou řeč!

Honza Polák
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Jan.Polak »

Martin.Rejman píše: 16 čer 2018, 15:25 Též podporuji Honzu Poláka. ( Hlasování je zdá se nastavené pouze pro předsednictvo, takže je potřeba se vyjádřit písemně příspěvkem. Kde se to mění, zkusím zjistit.)
Díky za informaci, Martine, no jo, začátečnické chyby...:)
Jan.Lehky
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 146
Registrován: 26 čer 2013, 09:48
Profese: Eko poradenství
Bydliště: Jablonec nad Nisou, 46601
Dal poděkování: 164 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Jan.Lehky »

Ano, má důvěru.
Hladká řeč a vtíravé chování jsou zřídka částí dobra.
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Hlasování o důvěře v Jana Poláka ve funkci předsedy MS Jablonec

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Zdravím, narazila jsem na to hlasování dost náhodou, Honzo.
Ať Veronika rozešle email, jestli chceš, aby to nikdo nepřehlídl...

Mou podporu máš. (Anketa se mi zobrazuje jako neaktivní, tak nemohu hlasovat)
Stále však platí, že se nebudu účastnit jednání v tajných facebookových skupinách , neb to z dlouhodobé perspektivy nepovažuji za rozumné.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Odpovědět

Zpět na „Jablonec nad Nisou“