Barbora Hladíková

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Barbora.Hladikova
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 8
Registrován: 05 zář 2019, 10:33
Profese: právník
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Barbora Hladíková

Příspěvek od Barbora.Hladikova »

Jmenuji se Barbora Hladíková, vyrostla jsem a setrvávám ve Dvoře Králové nad Labem. Mimo oborů Psychologie a Mediální studia a žurnalistika (směr digitální média) jsem na Masarykově univerzitě vystudovala Právnickou fakultu a nyní se profesně zabývám převážně výkonem rozhodnutí. Politickou orientací bych se popsala jako spíše liberálně středo-levicově smýšlející. Ačkoli na politické scéně není strana, s kterou bych se ve všech bodech programu a faktických výstupů názorově zcela ztotožňovala, s Piráty cítím základní názorovou schodu. Vyhovuje mi způsob organizace strany, schopnost analytického uvažování členů, i “zabrušování“ do témat v našich podmínkách, nyní popsatelných jako politické sci-fi, ale v budoucnu doufám zařaditelných do mainstreamové politické debaty. Do strany vstupuji s úmyslem se aktivně angažovat v komunální politice. Konkrétně bych v našem městě chtěla podpořit rozvoj mateřského centra, které sídlí v absolutně nevyhovujících prostorách. Dále bych ráda iniciovala rozvoj alternativních způsobů vzdělávání, a to především v rámci stávajících struktur státem/obcí zřizovaných institucí, přičemž nebráním rozvoji “zdola“, ale chci umožnit možnost volby nikoli podporu privilegia.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“