Schůze 7. 5.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Benešov

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Schůze 7. 5.

Příspěvek od Hana.Chalusova »

https://docs.google.com/document/d/1aYA ... sp=sharing

Zápis schůze Pirátů Benešov konané dne 7.5.2018

Počet přítomných: 11 z toho 3 členi PS a jeden kandidát na senátora
Nepřítomni: Milan Krch, Ondřej Hrdý
Před programem schůze se představili Jana Skopalíková, Václav Kubaljak a Michal Fišer. Michal Fišer byl odhlasován za člena MS, Jana s Václavem již ve fcb skupině.
Program: 1. Leader kandidátky
2. Program
3. Bruková a Zelení
Různé: Představení paní Brukové a pana Klempery
Ad 1: Místopředsednictvo vyzdvihlo Dana na leadera kandidátky a následně se na hlasování o leaderovi kandidátky do podzimních voleb přihlásili tři lidé, jmenovitě to jsou Jana Skopalíková, Daniel Netušil a Hana Chalušová. Během rozpravy se každý z kandidátů představil a čelil řadě dotazů. Jelikož představení, rozprava bude pokračovat hlavně na pirátském fóru, tak se toto téma uzavřelo na schůzi místního sdružení s tím, že se dořeší elektronicky. 19.5. se tedy bude na fóru uzavírat hlasování a my budeme až v tento den vědět výsledek tajné volby.
Hlasování:
Termín:
Garant:

Ad 2: Program byl řešen stylem, že Jan Lička poslal všem zúčastněným pracovní verzi programu do podzimních voleb s tím, že se na programu bude dál pracovat a připomínky či dodatky každého člena se budou zahrnovat.
Hlasování:
Termín:
Garant: Jan Lička

Ad 3: Než stihli v 20:00 přijít hosté, jimiž byli Zelení a paní Bruková, tak se řešilo jejich zapojení do našeho sdružení či kandidátky do voleb. Co by nám mohli přinést, jestli budou na volitelných pozicích, zda přinesou vatu na zaplnění kandidátky. Po rozpravě se dospělo k závěru, že paní Bruková by měla před zapojením do naší kandidátky ukázat, že učiní nějaké kroky proti bývalému vedení a že má pravdu. Druhý bod na kterém jsme se shodli byl, že o 2.-6. místě (cca to 6. místo) se bude hlasovat interně ve sdružení a nebude se ihned dávat jak paní Brukové, tak panu Klemperovi určité místo, ale po rozpravě a hlasování, do kterého budou stejně jako naši členové zahrnuti, se rozhodne, které místo dostanou. Nechceme, aby to bylo typické kupčení s pozicemi na kandidátce.
Hlasování:
Termín:
Garant:

Různé: Po ukončení interní schůze MS Benešov, přišli pozvaní hosté, kteří se představili, čelili různým dotazům a bylo jim předneseno naše usnesení o pozicích na kandidátce s probíhajícím řešením leadera kandidátky.
Ani pí Bruková, ani pan Klempera nespojují spolupráci s umístěním na předních místech kandidátky, tedy nevadí jim umístění na posledních místech. Pan Klempera nyní přednese výstupy z tohoto jednání ve svém sdružení Zelení. Upozornil na možnou komplikaci v programu ohledně dopravy.
Také jsme diskutovali možné zapojení pí Brukové a Zelených do kampaně.
Dále se představil kandidát na senátora za Benešovsko Petr Chaluš a diskutovala se podpora senátorské kampaně od našeho MS.

Schůzi vedl: Jan Lička
Zapsal, dne: David Řejha, 8.5.2018
Kontrola, dne: Hana Chalušová, 9. 5. 2018
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7363 poděkování
Dostal poděkování: 3544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Ahoj, není možné napsat, kdo na vaší schůzi byl? Já jsem člen PS, ale nebyl jsem u vás. Ale jinak díky, že jste zápis zveřejnili.
Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 15:55 Počet přítomných: 11 z toho 3 členi PS a jeden kandidát na senátora
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Hana.Chalusova

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7363 poděkování
Dostal poděkování: 3544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 15:55 Michal Fišer byl odhlasován za člena MS.
O čem jste hlasovali?

Prosím o vzetí následujícího usnesení na vědomí.
Usnesení PKS: PKS doporučuje MS nepříjmat členy Pirátů a tuto pravomoc nechat na PKS. Přičemž se PKS zazavazuje přihlížět k doporučení k MS
PRO: Snížek, Smutná, Schejbal
PROTI: 0, ZDRŽEL SE: 0
Usnesení přijato.
Viz viewtopic.php?f=799&t=29429&p=558939#p558939

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jiri.Snizek píše: 12 kvě 2018, 16:22 Ahoj, není možné napsat, kdo na vaší schůzi byl? Já jsem člen PS, ale nebyl jsem u vás. Ale jinak díky, že jste zápis zveřejnili.
Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 15:55 Počet přítomných: 11 z toho 3 členi PS a jeden kandidát na senátora
Dohodli jsme se psát nepřítomné, což byl Milan Krch a Ondřej Hrdý - zbytek z naší pětice členů PS byl přítomný David Řejha, Jan Lička a já, Hana Chalušová.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Chalusova za příspěvek:
Jiri.Snizek
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jiri.Snizek píše: 12 kvě 2018, 16:30
Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 15:55 Michal Fišer byl odhlasován za člena MS.
O čem jste hlasovali?

Prosím o vzetí následujícího usnesení na vědomí.
Usnesení PKS: PKS doporučuje MS nepříjmat členy Pirátů a tuto pravomoc nechat na PKS. Přičemž se PKS zazavazuje přihlížět k doporučení k MS
PRO: Snížek, Smutná, Schejbal
PROTI: 0, ZDRŽEL SE: 0
Usnesení přijato.
Viz viewtopic.php?f=799&t=29429&p=558939#p558939
Nepřijímáme členy do Pirátské strany, ale příznivce za členy MS
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Chalusova za příspěvek:
Jiri.Snizek
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7363 poděkování
Dostal poděkování: 3544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Hana.Chalusova píše: 13 kvě 2018, 16:20
Jiri.Snizek píše: 12 kvě 2018, 16:22 Ahoj, není možné napsat, kdo na vaší schůzi byl? Já jsem člen PS, ale nebyl jsem u vás. Ale jinak díky, že jste zápis zveřejnili.
Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 15:55 Počet přítomných: 11 z toho 3 členi PS a jeden kandidát na senátora
Dohodli jsme se psát nepřítomné, což byl Milan Krch a Ondřej Hrdý - zbytek z naší pětice členů PS byl přítomný David Řejha, Jan Lička a já, Hana Chalušová.
Stále ale není zřejmé, kdo je zbývajících 8 lidí. Možná vám to přijde zbytečné a zasahující do osobní svobody, ale za rok si nevzpomenete, kdo přišel na vaši schůzi 7. května v roce 2017. Těch 8 lidí může být negativně i pozitivně spojováno s Piráty a je dobrým pirátským zvykem všechny kontakty zapisovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Jan.Licka

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Schůze 7. 5.

Příspěvek od David.Rejha »

Jiri.Snizek píše: 13 kvě 2018, 16:46
Hana.Chalusova píše: 13 kvě 2018, 16:20
Jiri.Snizek píše: 12 kvě 2018, 16:22 Ahoj, není možné napsat, kdo na vaší schůzi byl? Já jsem člen PS, ale nebyl jsem u vás. Ale jinak díky, že jste zápis zveřejnili.
Dohodli jsme se psát nepřítomné, což byl Milan Krch a Ondřej Hrdý - zbytek z naší pětice členů PS byl přítomný David Řejha, Jan Lička a já, Hana Chalušová.
Stále ale není zřejmé, kdo je zbývajících 8 lidí. Možná vám to přijde zbytečné a zasahující do osobní svobody, ale za rok si nevzpomenete, kdo přišel na vaši schůzi 7. května v roce 2017. Těch 8 lidí může být negativně i pozitivně spojováno s Piráty a je dobrým pirátským zvykem všechny kontakty zapisovat.
OK. Od příště bych psal všechny zúčastněné. O tomto formátu jsme se dohodli na jedné schůzi, ale také mi formát se zápisem všech, kdo přišli, přijde lepší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Hana.Chalusova
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Benešov“