Lukáš Frýželka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Lukas.Fryzelka
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 6
Registrován: 04 dub 2018, 14:32
Profese: operátor výroby
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Lukáš Frýželka

Příspěvek od Lukas.Fryzelka »

Zdravím,

jmenuji se Lukáš Frýželka, letos mi bude 37 let a od narození žiji v Dobrušce. Po maturitě jsem začal pracovat jako prodejce mobilních telefonů a toto vykonávám už šestnáctý rok. Z koníčků asi mobilní technologie, focení, "vesnický" fotbal a amatérské divadlo (poslední dvě pro nedostatek talentu pouze jako divák).

O komunální politiku se zajímám již od školy, posledních deset let se zúčastňuji zasedání zastupitelstva města Dobrušky, pokud čas dovolí, pravidelně. V roce 2014 jsem kandidoval do zastupitelstva za Sdružení nezávislých kandidátů - Veřejnost pro všestranný rozvoj Dobrušky, od té doby jsem také členem Kulturní komise.

Na začátku roku jsem byl osloven, zda bych se nechtěl podílet na vzniku místní buňky "pirátů", jelikož mně je program Pirátské strany blízký a komunální politiky se chci aktivně účastnit, jsem souhlasil. Schůzka s Ing. Martinem Jiránkem u nás mě v tom utvrdila a rád bych se stal i členem Pirátské strany.

Děkuji.

Lukáš Frýželka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Fryzelka za příspěvky (celkem 2):
Karel.Ficenec, Petr.Polacek
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1217
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování

Re: Lukáš Frýželka

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Ahoj,

děkuji za krátké představení a zvu tě na Krajskou schůzi, která se bude konat již tuto neděli, 13.5. v Bowling baru BB69; Colinova 421 Hradec Králové, kde bychom se s tebou rádi potkali osobně, vzájemně se seznámili a řekli si co a jak dál.
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“