Lídr kandidátky - rozprava

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Benešov

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vážené místní fórum,

Vyhlašuji rozpravu k volbě lídra kandidátky pro komunální volby 2018. Zájemce o tuto pozici prosím o představení své vize působení na dané pozici. Rozprava bude trvat do 14.5 19:00. Pokud se nepřihlásí dostatečný počet kandidátů (1), tak bude rozprava o týden prodloužena. Pokud se přihlásí jeden kandidát, tak následné hlasování bude jednokolové. Pokud kandidátu bude více, tak hlasování proběhne dvoukolově. Po době nezbytné k rozmyšlení (48 hodin) bude přistoupeno k hlasování (72 hodin). Připomínám, co musí mít kandidát s dnem podání kandidatury splněno: na adresu stepan.drtina@pirati.cz zaslané podepsané následující dokumenty: Kodex kandidáta, všechna čestná prohlášení z něj vyplývající, demokratické minimum, souhlas s kandidaturou a aktuální výpis z RT (ne starší jak 6 měsíců). Dále pak mít svůj profil na wiki.pirati.cz/lide. Ohledně tvorby profilu se prosím obracejte na Filipa Dítě (filip.dite@pirati.cz), kterému dodáte obsah.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Hana.Chalusova, Jan.Licka

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Ahoj,
jmenuji se Daniel Netušil a jsem jedním z kandidátů na lídra kandidátky místního sdružení Piráti Benešov. V roce 2016 jsem úspěšně ukončil magisterské studium na ČVUT, program Řízení rozvojových projektů, obor Řízení regionálních projektů. Již na škole jsem studoval regionální politiku (jeden ze státnicových předmětů) a v diplomové práci se zabýval zhodnocením hospodaření města Benešov. V bakalářském stupni jsem absolvoval státnice z psychologie a také se zabýval komunikačními dovednostmi a rétorikou. Momentálně pracuji jako metodik fondů EU a ekonomické spolupráce se zahraničím na Generálním ředitelství Národního památkového ústavu. Mimo zaměstnání jsem také divadelním hercem v Benešově, kde hraji dvě hlavní role v muzikálech. Dále vystupuji jako písničkář účinkující převážně na Benešovsku, s čímž je spojené mé dvojnásobné vítězství v anketě Benešovského deníku jako nejoblíbenější zpěvák Benešovska. Také jsem oficiálním porotcem mažoretkové asociace IFMS a dlouholetým tanečním lektorem a choreografem.
V Benešově žiji celý život. O dění v Benešově se zajímám dlouhá léta, a proto se také aktivně účastním místních zastupitelstev. I díky tomu mám značný přehled o vazbách mezi lidmi v Benešově, o plánech obce, a o způsobu jednání lidí v zastupitelstvu. Jako zastupitel bych chtěl více otevřít radnici lidem, a zasloužit se o vetší transparentnost, aby lidé měli možnost dozvědět se, co se v jejich městě děje, a zároveň se na dění v Benešově podílet. Další moje vize se týká soběstačnosti města Benešov a to ve všech oblastech, které jsou momentálně uspokojovány mimo hranice města, zejména v hlavním městě ČR (kultura, volný čas, profesní uplatnění, podnikání, vzdělávání a jiné).
Jako lídr Pirátské kandidátky bych chtěl dobře reprezentovat sdružení MS Piráti Benešov a co nejlépe prezentovat výsledky naší týmové spolupráce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Netusil za příspěvky (celkem 3):
Hana.Chalusova, Jan.Licka, David.Rejha
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Ahoj,

rozhodla jsem se kandidovat na první místo kandidátky pro Benešov. Z tohoto rozhodnutí neustupuji, přestože místní předsednictvo deklarovalo podporu jinému kandidátovi (Daniel Netušil). Ačkoliv z pohledu předsednictva a možná mnohých potenciálních voličů nemusím být vnímána jako "mladá hezká tvář" a ani nejsem populární osobnost pro část místních obyvatel, oproti tomu mohu zase nabídnout osobní a pracovní zkušenosti, vzhledem k mému věku a profesnímu zaměření. Nejsem rodilá Benešovačka, ale k tomuto kraji mám osobní vztah a bydlím zde necelý rok.

Dovolte mi se více představit:

Narodila jsem se v roce 1974. Jsem vdaná, maminka čtyř dětí (1995_2000_2010_2014). Mezi mé zájmy patří rodina, příroda, tvoření, tanec, meditace a mindfulness, četba a studium, komunikace a vztahy, společnost. Jsem občansky aktivní v oblasti rodičovství zejména jako mluvčí národní organizace Fórum Rodičů, která je součástí Evropské asociace rodičů. Po přestěhování na Benešovsko v roce 2017 jsem aktivně angažovaná v MS Piráti Benešov, nyní již jako Pirátka. S mnoha zejména pražskými Piráty a Pirátkami se přátelím už mnoho let. Rozhodnutí stát se členkou Pirátské strany pro mě znamená velký závazek.

Úspěšně jsem ukončila Intenzivní systematický výcvik ve skupinové psychoterapii a Integrativní výcvik psychoterapie zaměřené na tělo. Také jsem navštěvovala Dialogické jednání - DAMU a dále jsem se vzdělávala v komunkaci, vyjednávání, mediaci, řízení konfliktů a interkulturní komunikaci.

Podílela jsem se na realizaci řady i mezinárodních projektů a konferencí v oblasti rovných příležitostí, komunitní práce a vzdělávání jako vedoucí projektu, metodička a lektorka. Jsem spoluautorka publikace Integrace v kulturně pestré ♀ skupině TADY A TEĎ, publikovala jsem v časopise Rodina a škola a Regenerace. Od roku 2010 poskytuji poradenství, psychoterapii zejména v kontextu na tělo zaměřené psychoterapie a lektoruji Bioenergetické cvičení a osobnostní rozvoj - Terapie Na Tělo. Také od roku 2018 externě spolupracuji se školami pro podporu dětí se specifickými vzdělávacími potřebami - Rytmus, od klienta k občanovi.

První místo na kandidátce směrem k voličům vnímám jako záruku, že vybraný nominant má kompetence a zkušenosti vést radnici a hájit zájmy občanů, v souladu s programem politické strany, za kterou kandiduje.
Pozici lídra směrem k MS a dalším kandidátům vnímám jako toho, kdo aktivizuje a povzbuzuje ostatní, spolupracuje s ostatními kandidáty. Lídra vnímám jako člověka, který neváhá věnovat maximum svého umu, času a energie pro kampaň a prezentaci MS resp. Pirátské strany a také někoho, kdo se umí jak zviditelnit, tak upozadit ve prospěch celé kandidátky, podle toho, co si zrovna žádá situace. Jako členka Pirátské strany využiju svoje kontakty v Pirátské straně a budu usilovat o co největší podporu celé kandidátky v Benešově.

Moje osobní vize se příliš neliší od našeho programu, nicméně v bodech je to: Živé, přátelské a krásné město Benešov. Živé - v Benešově se pouze nepřespává, ale napříč věkem a sociálními skupinami je zde volnočasové vyžití - sport, kultura, komunitní akce, a pro dospělé nové pracovní příležitosti. Přátelské - otevřená radnice, participativní plánování, optimální poměr zastavěných a volných ploch, mhd, toalety, otevírací doby apod. Krásné - i na sídlišti se může počítat s estetickými prvky, komunitní urbanistické plánování, úklid veřejného prostoru, návaznost na okolní krásnou přírodu a malé obce.

Těším se na Vaše otázky :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Chalusova za příspěvky (celkem 3):
Jan.Licka, David.Rejha, Daniel.Netusil
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1288
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Ahoj,
jmenuji se Jana Skopalíková a jsem třetí a (pravděpodobně) poslední kandidát na lídra benešovské kandidátky. Na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy jsem vystudovala magisterský obor Biologie – botanika a nyní pokračuji tamtéž ve studiu doktorském. Jsem z původně Olomouce, asi 5 let jsem bydlela tak napůl v Praze a napůl na Benešovsku a teď už zhruba půl roku (ne)oficiálně bydlím v Dlouhém Poli, vesničce asi 5 km od Benešova. Rodilý Benešák by mohl namítnout, proč chci kandidovat do zastupitelstva, když „to tu vlastně neznám“. Částečně je to pravda, určitě o Benešově nevím úplně všechno, ale za tu ne úplně krátkou dobu na Benešovsku jsem zjistila, jak se tu žije a s jakými problémy se občané mohou potýkat, ba můžu naopak posoudit na základě zkušeností z dalších dvou měst, co je na Benešově lepší než jinde a naopak kde mohou být možnosti pro zlepšení a čím bychom se mohli v rozvoji města inspirovat. Také nebydlím přímo v Benešově, ale jak stojí výše vesničce u Benešova spadající do působnosti města, takže vidím a zakusila jsem si na vlastní kůži některé problémy, které občan Benešova nemusí poznat, např. jaké to je, když vám jezdí domů autobus asi tak 3x denně nebo kvůli suchu „prostě dojde voda“.

Piráty volím už dlouho, bedlivě sledovat a přemýšlet, že bych se mohla nějak zapojit, jsem začala po sněmovních volbách, což se datem téměř shodovalo s ukončením mého magisterského studia. Začala jsem si říkat, že doteď společnost investovala převážně do mě – studium atd., a teď bych mohla začít přinášet něco i já jí. Stejně jako Piráti grilují své kandidáty, tak jsem se já rozhodla zjistit si o straně víc, zúčastnit se pár akcí a ověřit si, jestli máme stejné cíle, vyznáváme podobné myšlenky a hodnoty. Poznala jsem Piráty v Praze – pomáhala jsem vařit a rozdávat tři pirátské guláše, v Olomouci – akce Ukliďme Česko, debata o Ústavě, Pivo s poslancem, ale i v Benešově – posezení s Piráty, grilovačka a akce na 1. máje. Jsou to skvělí lidé, na kterých (kromě programu) oceňuji především individualitu, avšak schopnost vytvořit dobře fungující celek, otevřenost novým myšlenkám a lidem a snaha dělat „i něco navíc“ než jen politiku (např. již zmiňované debaty, guláše nebo úklidové akce). Zatím jsem to nestihla, ale ve velmi blízké budoucnosti bych se ráda stala také členkou Pirátů.

Co bych mohla jako lídr kandidátky v Benešově nabídnout? Jsem čerstvě po škole, učím se ráda a velmi rychle. Zatím nemám osobní zkušenosti s politikou, ale svou snahou, pílí a odhodlaností myslím, že se dá leccos dohnat. Jakožto doktorand jsem „pánem svého času“ – nějakou práci sice odvádět musím, ale mohu si ji přesunout na dobu, kdy zrovna nebude probíhat např. kontaktní kampaň. Mám chuť měnit staré pořádky k lepšímu, osobně přidat ruku k dílu a klidně se i zapotit – ne jen sedět u piva v hospodě a o změnách mluvit, na druhou stranu ráda zachovám to, co funguje dobře. Jsem zvyklá tvrdě pracovat jak na sobě, tak na příslušných projektech a dotahovat věci do konce. Jsem tak trochu perfekcionista (což může být někdy i nevýhoda), ale když jsem se svou prací spokojená já, téměř vždy mám pozitivní ohlasy i od okolí. Ráda pracuji v týmu – nejen jako lídr bych chtěla poznat lidi, kteří budou vést kampaň se mnou, zjistit, jaké jsou jejich přednosti, co je baví a s čím mohou pomoci. Ráda podpořím nápady ostatních – víc hlav víc ví, naopak v případě neshody si ráda vyslechnu všechna pro a proti a snažím se dosáhnout konsenzu mezi oběma stranami. Abychom dosáhli co nejlepšího výsledku, musíme spojit své síly a schopnosti, táhnout za jeden provaz a navzájem se podporovat.

K mým dalším zájmům patří historie – především raný středověk a odívání v něm, tanec – klasický, ale i např. step, příroda nebo hudba – hraji na kytaru a zpívám, především s dětmi na táborech + práce s mladší generací (už 12. rok působím ve vedení přírodovědného kroužku).

Program, se kterým jdou Piráti do voleb se mi líbí, nicméně jsem vybrala tři body, kterým bych se chtěla věnovat asi nejvíce:
1. Benešov, obec s rozšířenou působností, nejen pro lidi přímo z města, ale i jeho okolí (např. problémy se suchem, MHD – aby nemuseli všichni všude autem),
2. Benešov, nejen „noclehárna“ a „parkoviště“ (nedostatek parkovacích míst – lepší doprava z okolí, parkoviště a garáže ve městě, kultura – více akcí přímo na ulici),
3. Benešov, vzdělané město (podpora vzdělanosti a vědy ve městě, tlak na vytváření podmínek pro jejich rozvoj, více mimoškolních aktivit pro děti a dorost).

A proč jsem do toho vlastně šla? Chci pomáhat… Pomáhat lidem, pomáhat městu. Tak, aby se nám tu společně co nejlépe žilo. Je to běh na dlouhou trať a nebude to lehké. Ať jako lídr kandidátky nebo „pouhý řadový člen“, chci jít do toho s vámi, chci změnit aspoň kousek světa k lepšímu. A proto se ptám, chcete i vy mě?
Zeptejte se na cokoliv… Neříkám, že budu vědět všechno a že všechno umím, jen slibuji, že se budu snažit a dám do toho všechno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvky (celkem 3):
Hana.Chalusova, Jan.Licka, David.Rejha
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Jiri.Snizek »

danetusil píše: 08 kvě 2018, 13:03 Ahoj,
jmenuji se Daniel Netušil a jsem jedním z kandidátů na lídra kandidátky místního sdružení Piráti Benešov. V roce 2016 jsem úspěšně ukončil magisterské studium na ČVUT, program Řízení rozvojových projektů, obor Řízení regionálních projektů. Již na škole jsem studoval regionální politiku (jeden ze státnicových předmětů) a v diplomové práci se zabýval zhodnocením hospodaření města Benešov. V bakalářském stupni jsem absolvoval státnice z psychologie a také se zabýval komunikačními dovednostmi a rétorikou. Momentálně pracuji jako metodik fondů EU a ekonomické spolupráce se zahraničím na Generálním ředitelství Národního památkového ústavu. Mimo zaměstnání jsem také divadelním hercem v Benešově, kde hraji dvě hlavní role v muzikálech. Dále vystupuji jako písničkář účinkující převážně na Benešovsku, s čímž je spojené mé dvojnásobné vítězství v anketě Benešovského deníku jako nejoblíbenější zpěvák Benešovska. Také jsem oficiálním porotcem mažoretkové asociace IFMS a dlouholetým tanečním lektorem a choreografem.
V Benešově žiji celý život. O dění v Benešově se zajímám dlouhá léta, a proto se také aktivně účastním místních zastupitelstev. I díky tomu mám značný přehled o vazbách mezi lidmi v Benešově, o plánech obce, a o způsobu jednání lidí v zastupitelstvu. Jako zastupitel bych chtěl více otevřít radnici lidem, a zasloužit se o vetší transparentnost, aby lidé měli možnost dozvědět se, co se v jejich městě děje, a zároveň se na dění v Benešově podílet. Další moje vize se týká soběstačnosti města Benešov a to ve všech oblastech, které jsou momentálně uspokojovány mimo hranice města, zejména v hlavním městě ČR (kultura, volný čas, profesní uplatnění, podnikání, vzdělávání a jiné).
Jako lídr Pirátské kandidátky bych chtěl dobře reprezentovat sdružení MS Piráti Benešov a co nejlépe prezentovat výsledky naší týmové spolupráce.
Ahoj Dane, budeš usilovat o členství ve straně?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Hana.Chalusova, Daniel.Netusil

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Ahoj

Jano a Dane, mám na vás jako své spolukandidáty otázky:
1) Jak reflektuješ své slabé stránky a rizika své kandidatury?
2) Jak s tímto u sebe pracuješ a tedy jak tato svá slabá místa a ona rizika kultivuješ?
3) Jak vidíš své spolukandidáty, naše silné stránky a slabé?
4) V případě volby jiného kandidáta, jak ho podpoříš?

Předem děkuju za odpověď
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1288
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1594 poděkování
Dostal poděkování: 2048 poděkování

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Hana.Chalusova píše: 12 kvě 2018, 10:38 Ahoj

Jano a Dane, mám na vás jako své spolukandidáty otázky:
1) Jak reflektuješ své slabé stránky a rizika své kandidatury?
2) Jak s tímto u sebe pracuješ a tedy jak tato svá slabá místa a ona rizika kultivuješ?
3) Jak vidíš své spolukandidáty, naše silné stránky a slabé?
4) V případě volby jiného kandidáta, jak ho podpoříš?

Předem děkuju za odpověď
1) Jako svou slabou stránku vnímám nedostatek zkušeností s politikou a tím, jak některé věci v Pirátské straně fungují (na druhou stranu je třeba podotknout, že ne vždy na dvou místech najde člověk tytéž informace a podobně).
2) Snažím se co nejrychleji zorientovat, jak to funguje v Pirátské straně, kdo a za jakou stranu je v benešovském zastupitelstvu, co najdu na stránkách města a přiložit ruku k dílu jak ve skupině na facebooku, kde se řeší různé úkoly a problémy, tak pak na živo - rozdávání letáčků a podobně.
3) Jako Danovu silnou stránku vnímám to, že se politice už nějakou dobu aktivně věnuje, u tebe pak zkušenosti v oblasti komunikace a práce s lidmi. Slabé stránky si myslím, že je třeba u druhých sice vnímat, ale ne je (veřejně) hodnotit. Zvlášť lídr by se měl zaměřit na to dobré, u druhých to podporovat a rozvíjet.
Pro co největší volební úspěch Pirátů v Benešově udělám maximum, ať už bude lídr kdokoliv. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Licka, Hana.Chalusova
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jan.Licka píše: 13 kvě 2018, 08:41 Děkuji všem zúčastněným, i za reakce na interní diskusi MS Benešov.
Překopíruji sem ještě vaše odpovědi (dle abecedního pořadí příjmení) na moji vlastní otázku, pro kolemjdoucí veřejnost:

Otázka: Jak byste si představovali svoje další pokračování v sdružení, pokud se nestanete lídrem?

Odpověď Hany Chalušové: Děkuju za otázku, kterou pro sebe vnímám jako relevantní. Ještě nemáme za sebou celý proces a já nevím, jak to dopadne. Samotný fakt, že bych neuspěla v soutěži o první místo na kandidátce pro mě změnu v mém působení v MS neznamená. Záleží ale na dalších okolnostech celé volby a diskuse okolo. Záleží mi na tom, aby skupina, kterou jsem pomáhala tvořit, byla pro všechny otevřená a každý názor a postoj v ní měl své místo. Aby diskuse probíhala bez hodnocení diskutujících a tak dál. Také pokud zhodnotím, že toto uskupení si neváží mé práce a toho, co nabízím, je možné, že zvážím míru angažovanosti a invenci, kterou této skupině přináším. A dále se zapojím jen tam, kde se to potká s touto skupinou a mě to samotné bude dávat smysl.

Odpověď Jany Skopalíkové: Ať jako první nebo poslední, ráda se zapojím do podzimní kampaně, co mi čas a síly dovolí. Je na vás, jakého lídra si nakonec vyberete, které kvality uznáte za ty nejpodstatnější - chtěla jsem jen nabídnout další alternativu. Pro mě je důležitější mít možnost aktivně měnit svět k lepšímu, než být první na kandidátce. Obecně zájem skupiny je u mě nadřazen zájmům jednotlivce.

Odpověď Daniela Netušila: Budu stále pokračovat v aktivní práci ve sdružení. Přidal jsem se pro to, abych pomohl něco změnit k lepšímu, ne proto, abych byl lídr kandidátky. Zatím nám šla naše týmová spolupráce moc dobře, tak bych v ní rád pokračoval.
Za svou odpovědí si stojím, nicméně, nechci abys kopíroval mé příspěvky, které vkládám do uzavřené, resp. tajné fcb skupiny bez mého vědomí kdekoliv, Jan Lička!!!
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 378
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 840 poděkování

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Jan.Licka »

Znovu tedy pokládám otázku "Jak byste si představovali svoje další pokračování v sdružení, pokud se nestanete lídrem?"

Odpovědi prosím do ukončení rozpravy zítra 14.5. 19:00

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jan.Licka píše: 13 kvě 2018, 11:38 Znovu tedy pokládám otázku "Jak byste si představovali svoje další pokračování v sdružení, pokud se nestanete lídrem?"

Odpovědi prosím do ukončení rozpravy zítra 14.5. 19:00
"Děkuju za otázku, kterou pro sebe vnímám jako relevantní. Ještě nemáme za sebou celý proces a já nevím, jak to dopadne. Samotný fakt, že bych neuspěla v soutěži o první místo na kandidátce pro mě změnu v mém působení v MS neznamená. Záleží ale na dalších okolnostech celé volby a diskuse okolo. Záleží mi na tom, aby skupina, kterou jsem pomáhala tvořit, byla pro všechny otevřená a každý názor a postoj v ní měl své místo. Aby diskuse probíhala bez hodnocení diskutujících a tak dál. Také pokud zhodnotím, že toto uskupení si neváží mé práce a toho, co nabízím, je možné, že zvážím míru angažovanosti a invenci, kterou této skupině přináším. A dále se zapojím jen tam, kde se to potká s touto skupinou a mě to samotné bude dávat smysl."

Pro pořádek, nežádala jsem tě o smazání tvého příspěvku. Napsala, že nechci abys bez mého vědomí kopíroval jakékoliv mé příspěvky z uzavřené resp. tajné fcb skupiny. Nejde o mou odpověď, napsala jsem ti ve skupině, že bych zřejmě odpověděla stejně, kdybys tuto otázku položil na Fóru, což si udělal a já odpovídám stejně jako ve skupině. Za svou odpovědí si stojím. To že to ve skupině překrucuješ, jako že chci jinak odpovídat ve skupině a jinak na fóru, vnímám jen jako tvé vykrucování se a neochotu postavit se kritické zpětné vazbě.
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Benešov“