MF Olk-Su 3 + 4/2018 Členská schůze 26.4.2018

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Šumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

MF Olk-Su 3 + 4/2018 Členská schůze 26.4.2018

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Pirátské setkání proběhlo 26.4.2018 U Dacana

Za Piráty pouze já. Přítomni pak byli ještě Libor Lužík (mám přihlášku), pan Václav Doubrava (mám přihlášku) a Aleš Valnoha.

Hlavním bodem bylo pozvání Svobodných, kteří dali nabídku na společné kandidátve do komunálních voleb 2018. Slečna Komárková ze Šumperka bohužel nedorazila, jednání se zúčastnil přímo pan Herman + pan Hošek.
Bavili jsme se především o Šumperku + přilehlých obcích, kde mají Svobodní nějaké ambice (např. Vikýřovice, Rapotín). Byť jsem na jednání projevil nad názorovými směry shodu, rozhodnutí jsem si posunul na pátek, kde jsem ještě chtěl utříbit myšlenky a hlavně se ještě jednou sejít s panem Doubravou a pak ještě s Robertem Šrejmou. Svobodní prostě tu koalici chtěli, byť nám bylo řečeno, že ještě jednají s jedním subjektem (nebyl mi sdělen…). Já jsem jasně deklaroval, že Piráti nemají potřebu se spojovat, družit, či nechat si pomáhat od někoho jiného. Naopak jsme připraveni jít do toho sami a pokud by se jednalo o nějakou koalici, muselo by to přinést nějaký bonus, avšak ne na úkor něčeho jiného. Tím teď myslím například rozdělování pozic na kandidátce 50/50 (tzn. 1. Pirát – 2. koaliční partner – 3. Pirát – 4. koaliční partner - …) – to nemáme zapotřebí.

Následující den bylo sděleno, že Piráti jdou v Šumperku do komunálních voleb jako samostatný subjekt!
Tentýž den jsem se pak sešel ještě jednou s panem Doubravou a Robertem Šrejmou (sympatizant)
Uživatelský avatar
Petr.Kapounek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 1774
Registrován: 13 črc 2009, 23:30
Profese: manažer, zastupitel
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 769 poděkování
Dostal poděkování: 1359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Olk-Su 3 + 4/2018 Členská schůze 26.4.2018

Příspěvek od Petr.Kapounek »

Způsob kandidatury by jste si ještě měli projet nějakým hlasováním, ať to není, že sis to rozhodl sám... Jinak cajk a držím palce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kapounek za příspěvek:
Vaclav.Doubrava

!MAKE PEOPLE LEGAL AGAIN!
člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725

Vaclav.Doubrava
Příspěvky: 65
Registrován: 20 dub 2018, 09:25
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: MF Olk-Su 3 + 4/2018 Členská schůze 26.4.2018

Příspěvek od Vaclav.Doubrava »

Ahojte
Nabídka Svobodných nebyla pro Piráty výhodná. Co se týče samostatně kandidátky tak by to bylo nejlepší. Je však potřeba zvážit reálné možnosti jejího naplnění. Hlasování členů a jejich případný postoj nebo návrh považuji za dobrý nápad. Žádám timto Luboše o vyhlášení hlasování k tomuto bodu včetně popisu součastně situace počtu kandidátu kteri by byli ochotni jit do voleb. Ty počty bych navrhoval poslat emailem kvůli předvolební strategii.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Šumpersko“