Vojta Sázel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojtech.Sazel
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 81
Registrován: 14 led 2017, 20:18
Profese: programátor
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Vojta Sázel

Příspěvek od Vojtech.Sazel »

Ahoj,

jmenuji se Vojtěch Sázel a je mi 35 let. Pracuji jako vývojář mobilních aplikací a open-source software. Před více než třemi lety jsem se přestěhoval do Tábora z Prahy se svou manželkou, která zde má rodinu. Máme tříletého syna a další dítě na cestě. Také moje rodina z matčiny strany z jižních Čech pochází a máme chalupu v Třemešné u Jistebnice.
Má práce je mi koníčkem :) Takže všemožné věci ohledně počítačů, rád bych se také v nejbližší době chtěl začít věnovat 3D tisku. Dále se zajímám o vědu a techniku a její co nejširší aplikace do každodenního života. Lhostejný mi není ani vývoj ve veřejné sféře a mezinárodní politika. Zjistil jsem však, že jen komentováním na Facebooku se nic podle mých představ nezmění a tím se dostávám k tomu proč bych se chtěl přidat k Pirátům.
Hlavní důvod je samozřejmě, že mě vždycky štvalo, že stát je pozadu s informačními technologiemi. Nemohu si vyřídit vše jednoduše od sebe doma na internetu. Ačkoliv se to v poslední době trochu zlepšilo, pořád jsou to neustálé přešlapy, kde se vyhodí obrovské částky státních peněz a ono to potom nefunguje, je to uzavřené a spravované za další obrovské částky různými soukromými korporacemi. Je potřeba mít ve státní správě a místní samosprávě odborníky, kteří tohle nedopustí.
Druhý důvod je že bych se rád podílel na místním dění v Táboře, kde bych chtěl žít, protože je to tu fakt skvělé. S Piráty jsem se začal scházet před dvěma lety, protože Vašek Klecanda je jedním s mála lidí v oboru na které jsem tu narazil a shodou okolností stojí za pirátskou buňkou zde.
Poslední důvod je že Piráti jsou mi nejblíže ideově. Snaží se o decentralizaci, transparentnost a zapojení občanů do rozhodování. Nesnaží se to však dělat bezmyšlenkovitou deregulací a privatizací jako by to bylo třeba u Svobodných. Z toho důvodu Piráty už mnoho let volím na všech úrovních.

To je asi vše, můžete mě potkat dnes 28. dubna na krajském srazu na Hluboké, případně jste mě tam potkali...

Vojta
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Sazel za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Pastircak, Martin.Mareda, Marthas.Kucera, Zbynek.Konvicka
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“