[Přijat] Petr Vlasák

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

[Přijat] Petr Vlasák

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Dobrý den, Piráti.

Přikládám zde svou žádost o členství do místní skupiny Slovácko.
Rád bych se přidal k vaší straně v rámci komunální politiky v Břeclavi. Dlouho jsem přemýšlel nad zapojením se do místního dění i v rámci politiky a po letech mi nyní jako jediné čisté řešení vyznívá přidat se k vám. Nejen kvůli programu, ale zejména kvůli důvěryhodnosti, kterou na mě počínání vašich členů působí.
Po letech studia a aktivit v Olomouci jsem se vrátil do rodného města, kde chci i nadále žít s rodinou a přáteli. Několik let jsem psal do místních novin, několik let v Břeclavi a okolí pořádám kulturní akce a nyní učím v nedaleké obci a starám se tam o školní ruch. V Břeclavi jsem ale spojený hlavně s tím, že dělám koncerty, festivaly, divadla pro děti, blešáky nebo slavnosti rajčat, v místě školy zase literární procházky městem... je toho za pár let víc, kde člověk nasbírá zkušenosti a poučí se z chyb, aby to bylo příště ještě lepší. Základ je, že to baví a dává smysl. A u Pirátů je mi toto právě sympatické taky - jít si za smyslem věci, nesledovat stále jen osobní prospěch a nemít za sebou rozporuplnou minulost.
Aktivního člověka na menším městě tzv. lanaří strany napříč politickým spektrem, ale já jsem vždy zvažoval, jestli mi spíš možnosti něco vytvářet ona aktivní politická účast nezablokuje. S nadějí v Piráty to ale rád risknu a pokusím se uskutečnit další nápady, které by mohly městu pomoci. Žádám tedy o členství, abychom spolu s dalšími podobně naladěnými lidmi dali dohromady sestavu pro podzimní volby.

Děkuji,
Petr Vlasák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vlasak za příspěvek:
Zbynek.Janoska
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

Re: [Přijat] Petr Vlasák

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Vzhledem k nutnosti uspořádat primárky pro kandidátku Pirátů v Břeclavi připojuji ke svému medailonu, který je výše, i své vize. Po vzájemné shodě se spolkem Mladí a Neklidní, s nímž chceme jako Piráti v Břeclavi kandidovat, se ucházím o pozici lídra této pirátské kandidátky. V rámci celkové kandidátky bych měl být na 2. pozici, zbytek Pirátů a nezávislých kandidátů jako našich sympatizantů by měl být do kandidátky doplněn dle klíče 1 náš kandidát v trojici společných kandidátů. Smlouva o spolupráci Pirátů a Mladých a Neklidných (s podporou STAN) byla konzultována s předsedkyní MS Slovácko a proběhlo k ní i vyjadřovací řízení zde na fóru. Společný program je ve finální fázi domluvy a brzy jej zveřejníme. Prozatím připojuji svůj text k primárkám.

Petr Vlasák, místopředseda spolku Mladí a Neklidní a člen České pirátské strany, kandidát na lídra Pirátů v Břeclavi. Vystudoval učitelství českého jazyka a filmovou a divadelní vědu. Pracuje jako učitel na základní škole a organizuje kulturní akce v Břeclavi (Slavnosti rajčat, festival minipivovarů, hudební středy u Kapra, divadelní neděle pro děti, bleší trhy). Šťastné rodinné zázemí mu vytváří jeho žena s dcerou Medou.

"Rád bych nadále rozvíjel své nápady na kulturní vyžití v Břeclavi a pomohl využít cestovní ruch z blízkého okolí ku prospěchu města. Chci, aby radnice důstojně podporovala kulturní spolky, organizace i jednotlivce ve všech městských částech. Mým cílem je také zaměřit se na možnosti obnovy památek s důrazem na břeclavský zámek, z něhož se stala smutná kulisa v centru kulturního a turistického dění ve městě."
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“