Jiří Knotek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Knotek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 189
Registrován: 12 úno 2017, 13:17
Profese: Krajský zastupitel
Bydliště: Strání
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 320 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jiří Knotek

Příspěvek od Jiri.Knotek »

Zdravím všechny,
moje jméno je Jirka. Je mi 19 let, pocházím ze Strání, studuji průmyslovku v Uherském Brodě již čtvrtým rokem, ale moje budoucí kroky budou směřovat na Politologii do Brna. (snad :D ) Pirátské hnutí jako takové obdivuji od patnácti let a nějak v té době jsem se začal zajímat i o politiku. Tehdy spíše nestraně, ale jako jeden z mála mladých lidí jsem se o politiku zajímal. A to je taky jeden z mnoha důvodů proč se chci stát členem. V mém okolí je jenom hrstka mladých lidí kteří se alespoň okrajově věnují politice a to proto, že se o ní nemají kde dozvědět a nebo protože nemají zájem jak oni rádi říkají. Já sám jsem přesvědčil k volbám desítky mladých v mém okolí a prezentoval jsem jim pirátský program a udělal z nich vaše voliče a fanoušky, takže vím že to má cenu bojovat s jejich nevědomostí. Chtěl bych změnit pohled mladých lidí na Politiku.
Něco o mě: Mám rád různou literaturu, rozhlasové hry a filmy. Rád se učím nové věci které mě zajímají. Mám rád různé sportovní aktivity a jsem fanoušek bojových sportů.
Díky všem za pozornost :D .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Knotek za příspěvky (celkem 5):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Tomas.Cabla, Radek.Strouhal, Lubomir.Dolezal
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Jiří Knotek

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj Jirko, hned jak bude nějaké setkání, nebo schůze, rádi tě poznáme osobně :)
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“