Jan Bednařík

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Personální odbor - celý, PMS Olomouc

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Jan Bednařík

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Ahoj Piráti,

představil jsem se včera na krajské schůzi, ale pro úplnost se představuji i zde.

Jmenuji se Jan Bednařík, jsem ročník 1986. Pracuji jako OSVČ, převážně návrh a vývoj internetových aplikací. Pirátské hnutí sleduji od počátku vzniku, ale až před letošními volbami jsem se začal trochu angažovat do propagace. Díky tomu jsem se dozvěděl, jak vnitřně funguje Pirátská strana. Transparentnost a demokratický systém mě oslovily. Není mi lhostejné, jak to v tomto státě funguje, a úspěch Pirátů ve volbách mě přesvědčil, že i slušnou a otevřenou cestou se dá něco změnit k lepšímu. Proto bych se rád přidal a zapojil se aktivně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 5):
Honza.Dvorak, Vlastimil.Efraim, Vojtech.Pikal, Jakub.Nepejchal, Tomas.Svoboda

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Bednařík

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Jan.Bednarik píše:Ahoj Piráti,

představil jsem se včera na krajské schůzi, ale pro úplnost se představuji i zde.

Jmenuji se Jan Bednařík, jsem ročník 1986. Pracuji jako OSVČ, převážně návrh a vývoj internetových aplikací. Pirátské hnutí sleduji od počátku vzniku, ale až před letošními volbami jsem se začal trochu angažovat do propagace. Díky tomu jsem se dozvěděl, jak vnitřně funguje Pirátská strana. Transparentnost a demokratický systém mě oslovily. Není mi lhostejné, jak to v tomto státě funguje, a úspěch Pirátů ve volbách mě přesvědčil, že i slušnou a otevřenou cestou se dá něco změnit k lepšímu. Proto bych se rád přidal a zapojil se aktivně.
Predpokladam, ze kdyz jsi byl na Piraske slezine, tak uz jsi vyplnil a odevzdal prihlasku, ze? :) Jinak diky za zajem a tesiim se na spolupraci! ;)
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: Jan Bednařík

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Chtěl jsem nejdříve piráty poznat osobně, a udělali dobrý dojem, tak jsem přihlášku rovnou vyplnil :-) Projednávat se bude ale až na schůzi MS Olomouc.

Také se těším na spolupráci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 3):
Vlastimil.Efraim, Vojtech.Pikal, Tomas.Svoboda

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Bednařík

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Honza přijat na schůzi 16. 11. 2017, takže zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomouc“