Ondřej Pala

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
ondra_pala1
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2017, 21:09
Profese: Programátor
Dostal poděkování: 8 poděkování

Ondřej Pala

Příspěvek od ondra_pala1 »

Zdravím,
Nejsem moc zastánce velkých proslovů. Myslím si, že všechno jde sdělit stručně a jasně.

Něco o mně:
26 let, programátor (hlavně Java a s ní související Spring framework), zatím bezdětný, bydlím v Brně.

Co mě vedlo k tomu se ucházet o členství?
Pořád věřím, že i v politické existují slušní lidé, kterým jde hlavně o to, aby stát vzkvétal a Česká Pirátská strana je mi názorově nejbližší a nejsympatičtější, hlavně transparentností.
Jednoduše řečeno, pořád věřím, že jde politiku u nás v ČR změnit a chtěl bych se o to zasloužit.

A jak bych chtěl přispět?
Asi nejvíce bych mohl být platný v tom oboru, ve kterém pracuji a myslím si, že v něm uz mám dostatet zkušeností. Když se podívám jak fungují některé IT systémy, kterém pro ČR vytvářel bůh ví kdo - např. teď aplikace pro tu účtenkovou loterii (neříkám, že jsem jejím zastáncem), ale pokud jste tu aplikací viděli, tak myslím že jakýkoliv student IT pod vedením někoho schopného by např. jako diplomku, vytvořil něco o hodne lepšího.
Pak mne ještě zajímá další oblast - v té ale nemám moc zkušeností a spíše to vychází z toho, že si tím teď sám procházím. Kdybych tu oblast měl nějak charakterizovat, tak to bude asi takto - finance, ČNB, mladí lidé, bydlení.

Tak to je něco stručně o mě, doufám že jsem Vás zaujal.
Ondřej Pala
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondra_pala1 za příspěvky (celkem 8):
Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Vit.Fux, Pavel.Moravec, anonym35157, Maria.Vasickova, Lukas.Dubec, DavidSmigura
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Ondřej Pala

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Omlouvám se Ondřeji za opožděnou reakci. Omluvou ať nám je volební úspěch, pro který jsme poslední měsíc podnikali maximální kroky ;)
O nejbližší schůzi kraje budeš informován co nejdříve
Zatím k pozornosti: Stanovya náš program

Zatím

Majka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 2):
DavidSmigura, V__

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“